Fame mma 10

Wedlug mnie ladnie boksuje, dobra presja i kondycja.
Dziadka floyda by rozjebał, z Jakiem Paulem jedynie moglby mieć problemy bo jest silny fizycznie
:D gosciu idz kur... sie przewietrzyc menel zycinski to robił by za szmate u floyda niewiem czy ujesytes tak pierd... czy tylko udajesz ale zacznij myslec bo cale zycie bedziesz wykorzystywany ...
 
Dziadka floyda by rozjebał
:putinlaugh: Jestem nawet w stanie zrozumieć że są ludzie którzy typują kasjusza w walce z Parkiem bo jednak Irlandczyk jakimś wybitnym bokserem nie jest a głównie zawodnikiem stricte mma ale już hasło że Życiński by Floyda rozjebał są potwierdzeniem że ty naprawdę żyjesz w odklejonej rzeczywistości smyku.
 
:putinlaugh: Jestem nawet w stanie zrozumieć że są ludzie którzy typują kasjusza w walce z Parkiem bo jednak Irlandczyk jakimś wybitnym bokserem nie jest a głównie zawodnikiem stricte mma ale już hasło że Życiński by Floyda rozjebał są potwierdzeniem że ty naprawdę żyjesz w odklejonej rzeczywistości smyku.
Floyd to juz dziadek
 
Cos czuje ze linkiewicz ujebie Kamiszke heh całkiem,,ok" sie ruszała na media treningu i warunki fizyczne tez ma lepsze
 
Na ważeniu Rogoziński powiedział że walka Tańcula vs Muran będzie jednak mieć legalne łokcie, Muran tak tragicznie się nie ruszał, nie przekonał mnie do zmiany zdania nt. zwycięzcy pojedynku ale zasiał ziarnko niepewności na tyle, że Tańculę po takim kursie nie uważam za wartego ryzyka.
 
Na ważeniu Rogoziński powiedział że walka Tańcula vs Muran będzie jednak mieć legalne łokcie, Muran tak tragicznie się nie ruszał, nie przekonał mnie do zmiany zdania nt. zwycięzcy pojedynku ale zasiał ziarnko niepewności na tyle, że Tańculę po takim kursie nie uważam za wartego ryzyka.


nie zartuj sobie
 
  • Haha
Reactions: Evo
Cos czuje ze linkiewicz ujebie Kamiszke heh całkiem,,ok" sie ruszała na media treningu i warunki fizyczne tez ma lepsze
A ja się tak zastanawiam czy ty masz ponad 20 lat czy mniej że takie bzdury wypisujesz... Ale możesz być też trollem bo bez kitu niewiem jak można takie brednie wypisywać
 
Chociaż dobra, zobaczyłem jeszcze raz ten trening, Muran do zaorania.
 
Na ważeniu Rogoziński powiedział że walka Tańcula vs Muran będzie jednak mieć legalne łokcie, Muran tak tragicznie się nie ruszał, nie przekonał mnie do zmiany zdania nt. zwycięzcy pojedynku ale zasiał ziarnko niepewności na tyle, że Tańculę po takim kursie nie uważam za wartego ryzyka.
To się przeslyszaleś chyba z podniecenia hehe. Nic takiego nie mowil, jedynie że łokcie nie będą jutro dozwolone.
Przesłuchaj jeszcze raz
 
A może się przesłyszałem, wybaczcie Panowie, patrzyłem po kursach jednocześnie. :lol:
 
Back
Top