Fame mma 10

Pajacuj dalej pajacyku
ty serio myślisz że trolluje?
Kiedyś pisałem ze w tym dziale tego nie robie, jakoś chyba w kwietniu stawiałem Kamiszke ale nie wiedziałem że ma 35 lat.
Myslalem ze jest w wieku Szpilki, a teraz po obejrzeniu media treningu widzę że linkiewicz zrobiła jakis tam progress.
Mam nadzieje ze Kamiszka wygra ale moja pewność co do niej spadła.
 
WOW co za szybkość u Kasjo na tych sparingach i media treningu, do tego praca na nogach opanowana do perfekcji, Parke nie będzie wiedział skąd nadchodzi cios.
:frankapprove::frankapprove::frankapprove::frankapprove::frankapprove::frankapprove::frankapprove::frankapprove:
 
Ferrari KO/TKO już 1.20, Ambro pre już 1.28. Kursy na pewniaki ujebane po całości, kto nie zdążył wcześniej zagrać to nie ma już czego szukać w Betclicu. Malczyński się tylko jako tako trzyma.
Betsyfy jeszcze całkiem niezłe kursy trzymają, Ambro + Malczyński + Ferara przed czasem @2.65 wychodzi, wejdzie jak ta lala.
 
Lipa, że nie napisali przed każdym f2f kto to jest, bo nie znam większości ludzi stamtąd. Nie zmienia to faktu, że wierzę w Normana i mimo wszystko (kontuzja kostki) czuję, że Arab nie da sobie zrobić krzywdy i przeleży Lupę.
 
Twardy bijok masz sciage

Arab-raper
Kasjo - Warsaw shore
Kamiszka-dziewczyna Artura Szpilki
linkiewicz- podobno jakis bus dal jej fejm
Malczynski, Dubiel ,Czaro ,Pajak-youtuber
smieszek i gala - uczestnicy top model
Haribo- jego rodzona siostra jest polska aktorką serialowa
Ferrari - streamer na yt
Adrian Polak- tak szczerze to nie znam genezy chyba streamer na yt
Szczurek - uczestnik hotelu paradise
Ambro,Alan,Lupa - uczestnik Warsaw shore czy tam ex na plazy.

Muranski i Tancula- aktorzy serialu Lombard.
 
Ciekawe czy walka Ferrari vs Czaro bylaby bardziej wyrownana od Haribo. Gosc 2 lata trenowal kickboxing I ja bym z checia chcial podmianke.
 
Twardy bijok masz sciage

Arab-raper
Kasjo - Warsaw shore
Kamiszka-dziewczyna Artura Szpilki
linkiewicz- podobno jakis bus dal jej fejm
Malczynski, Dubiel ,Czaro ,Pajak-youtuber
smieszek i gala - uczestnicy top model
Haribo- jego rodzona siostra jest polska aktorką serialowa
Ferrari - streamer na yt
Adrian Polak- tak szczerze to nie znam genezy chyba streamer na yt
Szczurek - uczestnik hotelu paradise
Ambro,Alan,Lupa - uczestnik Warsaw shore czy tam ex na plazy.

Muranski i Tancula- aktorzy serialu Lombard.
Polak był "gwiazdą" na asku
Potem chyba zaczął streamować
Zaczepił gurala, akcja z rafalalą
Jeździł do rafonixa, medusy, boxdela
Generalnie wszędzie się wpychał
Potem chyba był ytshore i walka o bułkę
Na drugim ytshore wyrzucili go za 10k xD
Miał jeszcze dramę z boxdelem
Potem Fame i przestał streamować
I został stypiarzem
 
Ciekawe czy walka Ferrari vs Czaro bylaby bardziej wyrownana od Haribo. Gosc 2 lata trenowal kickboxing.
czarek sporym faworytem, ferari moglby ogarnac to dobra taktyka na walke ale nie grzeszy IQ w klatce i jak sie zaczyna walka to zawsze jedynym planem jest urwanie glowy
 
Nie przesadzalbym z tym ze Czaro bylby faworytem z Ferrarim.Nadal ferrara ale uwazam ze Czaro jest lepszy od Haribo.
 
Jesli jutro Arab bedzie obalal koxa Lupe jak kukielke to facet niech robi out z Fejmu bo to nie bedzie miec sensu...:)

FEN czeka tym bardziej ze stal sie pol freakowo -sportowy.
 
Serio Nykiel taki mismatch, coś trenował na poważnie?
Tam każdy trenuje jeden mniej drugi więcej. Z freakowymi organizacjami jest trochę inna bajka jeżeli chodzi o analizowanie pojedynków w porównaniu z walkami w "normalnych" organizacjach bo materiału do wglądu jest o wiele mniej tym bardziej w przypadku debiutanta ale sądze że Nykiel wygra łatwo. W moim mniemaniu kurs 1.65 na niego jest kursem bardzo atrakcyjnym.
 
Back
Top