Fame mma 10

Dobra, na główny kupon wrzucam Normana i Pierdzioszka + Tańcula przed czasem. Ten Murański wygląda jak paralityk, a jeśli w tej całej otoczce konfliktu i wyzywaniu od frajerów jest chociaż 10% prawdy to Tańcula powinien go rozjebać.

Na drugi kupon dam Araba, Pierdzioszka przed czasem + Ambro, Nykiel, Malczyński. Wygrana Linkiewicz ujebie oba kupony, ale jakoś nie widzę wygranej tej patusiary. Tej trójki (Ambro, Nykiel, Malczyński) tak nie znam, więc ciężko mi stawiać większą kasę na kogoś z nich.

Generalnie tu większość walk może się skończyć przed czasem albo nawet upływem 1,5 rundy, więc możliwe że coś jeszcze złożę. Raczej bez wielkich szaleństw.

A i dyszka lub dwie na remis Parke wleci. Na betssonie kurs 48, grzech nie skorzystać.
 
Jak to nie ma znaczenia, przeciez Parke w MMA rozjebalby kasjo w pierwszej rundzie, a w boksie sam napisales ze widzisz scenariusz, ze Kasjo wygrywa na punkty.

Sensowny dog, nie wiem czy ugra ale kurs na pajaka jest smiesznie niski 1.40-1.50 powinien byc. Pamiętaj, że Alan miał problemy z robieniem wagi.
Nie ma znaczenia, że walczą w boksie czyli płaszczyźnie Życińskiego. Wyobrażam sobie jego wygraną, bo prawdopodobnie decydować będą sędziowie, a chyba logiczne, że dla Fame bardziej opłacalna jest wygrana Kasjo.
 
Nie ma znaczenia, że walczą w boksie czyli płaszczyźnie Życińskiego. Wyobrażam sobie jego wygraną, bo prawdopodobnie decydować będą sędziowie, a chyba logiczne, że dla Fame bardziej opłacalna jest wygrana Kasjo.
Cała Polska będzie to oglądała. Uwierz, że jak pójdzie gruby wałek to nie będzie to opłacalne dla Fame. Spójrz chociaż na wałek w walce Radczenko - Szpilka i reakcję internetu. Problem jest taki, że punktować będą to sędziowie od MMA i to jest dla mnie spore niedopatrzenie, bo inaczej punktuje się walki w MMA oraz w Boksie. Z drugiej strony Polscy sędziowie punktowi z boksu notorycznie robią błędy, więc nie wiem co gorsze.
 
Kasjo wrzucil zdjęcie na insta, twierdzi ze wazy 100 kg
Wierzycie w to ?
20210515_144358.jpg
 
Ja postawiłem na Gałę, ze Śmieszkiem, jeżeli mu wierzyć to trenował 2 razy dziennie, czasem nawet 3-4h był na jednym treningu i widziałem jak się na początku ruszał, a jak się rusza teraz to w przeciwieństwie do Dubiela, to zrobił duży progres. Za to Śmieszek u Daszkiewicza ma jedną jednostkę treningową, bardzo mało sparingów + słyszałem, że miał kontuzję, która wykluczyła go z części przygotować. Biorąc pod uwagę te wszystkie czynniki, to kurs na gałę (1.65), jest jak najbardziej do gry.
 
Ja postawiłem na Gałę, ze Śmieszkiem, jeżeli mu wierzyć to trenował 2 razy dziennie, czasem nawet 3-4h był na jednym treningu i widziałem jak się na początku ruszał, a jak się rusza teraz to w przeciwieństwie do Dubiela, to zrobił duży progres. Za to Śmieszek u Daszkiewicza ma jedną jednostkę treningową, bardzo mało sparingów + słyszałem, że miał kontuzję, która wykluczyła go z części przygotować. Biorąc pod uwagę te wszystkie czynniki, to kurs na gałę (1.65), jest jak najbardziej do gry.
21:49 obczaj sobie, wiadomo gadać sobie można ale coś na rzeczy jest jeśli tak mówią.
 
Ja postawiłem na Gałę, ze Śmieszkiem, jeżeli mu wierzyć to trenował 2 razy dziennie, czasem nawet 3-4h był na jednym treningu i widziałem jak się na początku ruszał, a jak się rusza teraz to w przeciwieństwie do Dubiela, to zrobił duży progres. Za to Śmieszek u Daszkiewicza ma jedną jednostkę treningową, bardzo mało sparingów + słyszałem, że miał kontuzję, która wykluczyła go z części przygotować. Biorąc pod uwagę te wszystkie czynniki, to kurs na gałę (1.65), jest jak najbardziej do gry.
Ja pograłem po 1.82, tak to wyglądało jeszcze wczoraj.
 
Cztery walki, które uważam, że zakończą się przed czasem:

Tańcula - Murański poniżej 1.5 rund 1.45
Gąsiewski - Ferrari poniżej 1.5 rund 1.68
2.44 (Betclic)


a) Murański żenujący na tarczach, a dodatkowo nie sprawia wrażenia rozgarniętego gościa po wywiadach. Przygotowanie też nie wygląda za profesjonalnie i ojciec go wysłał na treningi, bo jego nie chciał się słuchać. Wygląda, że nowego trenera też nie słuchał i za dużo się nie nauczył. Jeśli Tańcula zaprezentuje to co w walce z Alanem to powinien się z nim spokojnie uporać w 1 rundzie.

b) Gąsiewski słabo na tarczach, tragicznie na sparingu z Golą, który również do mocnych nie należy, a przełatwo punktował Gąsiewskiego. Jeśli Ferrari wyleci agresywnie i zacznie latać z wiatrakami to na takiego przeciwnika z dodatkowo słabą psychiką, co wskazują konferencje/ważenie powinien sobie szybko poradzić. Jedynie lepiej grać rundy zamiast wygranej Ferrariego, bo nie zdziwi mnie jak znowu coś wytworzy i zacznie bić łokciami, a Betclic zarobi na nim ogromną kasę wtedy w razie DQ.

Gała - Śmieszek WALKA NA PUNKTY - NIE 1.40
Dubiel - Nykiel: Nykiel przed czasem 2.35
3.29 (Betclic)

a) Obaj ważą po 83 kg. Widać na tarczach, że coś w tej stójce umieją i jeśli wylecą stójkowo to nie wierzę, że dojadą do końca waląc pewnie całą kombinację cepów przez kilka minut, a waga powinna zrobić swoje i jeden z nich powinien któregoś ubić.

b) Bardzo mi się podoba stójka Nykla (Nykiela?). Chłopak jest młody, ale trenował już 2 lata kick-boxing, a dodatkowo chociaż jest mały to bardzo silny i było to widać w programie WK. Dla mnie ma on dryg/talent i może namieszać w FAME. Dubiel to celebryta, u którego nie widzę drygu. Niby jeszcze z kontuzjami w trakcie przygotowań.

Jeśli nie uda się Dubielowi obalić Nykla, to przez 3 rundy powinien go nieźle obić i myślę, że będzie w stanie pokonać go przed czasem.

Przestrzegam też przed Ambro, bo ten Szczurek mówi, że trenował wiele lat temu jako dzieciak judo i MMA, ale o czym nie wspomina on na ostatnie 1,5 roku trenował 1 rok MMA, więc sobie wszystko odkurzył i przy tak niskim kursie na Ambro może być zaskoczenie i tutaj upatrywałbym czarnego konia.
 
Last edited:
Back
Top