Fame mma 10

Jak on wygrał z Alanem, niech mi ktoś wytłumaczy, gość musiał być w ciągu teraz. Tyle, że nie treningowym a narko-alkoholowym.

Nie wiem, jedyne co mi przychodzi do głowy to że się odpalił za szybko.
 
Nie wierze, że to napiszę, ale na razie nie Kamiszka jest taka slaba, tylko Linkiewicz taka dobra.
 
Hahahaha, Panowie nienawidzicy FMMA, przyznajcie, nigdzie indziej nie zobaczycie Pierdzioszka po przegranej z lachociagiem. Jaja w chuj. :juanlaugh:
 
Dobrze, że stream się zjebał :siara:

Następnym razem max 1 kupon na ten badziew i nie gram nic więcej. Niby dużo siana nie wpompowałem, ale równie dobrze w sporty wirtualne mogłem to wrzucić i na jedno by wyszło.
 
Jak on wygrał z Alanem, niech mi ktoś wytłumaczy, gość musiał być w ciągu teraz. Tyle, że nie treningowym a narko-alkoholowym.

Zamiast walczyć wtedy w stójce to uwalił się przez całą walkę, że zrobi na nim poddanie (szczególnie w 1 rundzie) i stracił na to wiele sił, bo próbował kilka razy i wypompował się. Niepotrzebnie szedł wtedy w parter i to go zgubiło + cardio Alana jest słabe i potem przez włożenie sił w poddania nie miał zbytnio siły na drugą część walki.
 
Zamiast walczyć wtedy w stójce to uwalił się przez całą walkę, że zrobi na nim poddanie (szczególnie w 1 rundzie) i stracił na to wiele sił, bo próbował kilka razy i wypompował się. Niepotrzebnie szedł wtedy w parter i to go zgubiło + cardio Alana jest słabe i potem przez włożenie sił w poddania nie miał zbytnio siły na drugą część walki.
Oni wszyscy się nadają do... Fame MMA :rofl:
 
Nie wiem czy wiecie, ale Linkiewicz po tej walce wskakuje prawdopodobnie do top 15 zawodniczek p4p na tapology xD
 
Ja tam u linkiewicz widzialem skile. Rozwazalem granie Wybranczyk, ale stwierdzilem ze Linkiewicz trenuje juz ponad 2 lata z dobrymi trenerami wiec musi cos potrafic i pokazala co potrafi. Co prawda mi sie nie podoba jej styl walki, uciekanie po oktagonie zeby po doskoku zadac 2-3 ciosy i znowu uciekac, ale skoro jest skuteczna. Myslalem, ze Wybrancxyk przelezy Linkiewicz a nie potrafila jej nawet sprowadzic
 
Na temat Murańskich to można książki pisać :lol: Są z mojego miasta i teraz już nikt nie kojarzy Wałcza, że stąd pochodzi Główka czy Kubiak, tylko zasrani Murańscy:wall:
Od kiedy pamiętam zawsze byli odklejeni od rzeczywistości.
 
Nykiel wpierdol buahahahhaha hahahahah leże i kwiczę hahahahahahahah

Szacun panowie co o nim pisaliście :rofl:
Różnica warunków jak walczy dwóch amatorów może być istotna, osobiście nie rozumiem jak można było to typować za grubszą kasę.
 
Back
Top