FAME 17: Kamil Łaszczyk przegrywał, ale na 8 sekund przed końcem walki rozbił ciosami „Ferrariego”!

Na chłodno czy to Laszczyk vs Ferrari czy Zosia vs Ola ja tam nie widziałem aż tak potężnego obicia by Jarosz musiał to kończyć w tej chwili. Za szybko i tyle.

Jarosz pewnie w K-1 to by skończył Wiewióra po 1 upadku.
Patrząc, że to walki freakowe mógł nawet wcześniej to przerwać. Co do Wiewióra, to on był out już jak padł na twarz. Zdrowotnie mógł go sędzia oszczędzić przed tym kopnięciem.
 
Patrząc, że to walki freakowe mógł nawet wcześniej to przerwać. Co do Wiewióra, to on był out już jak padł na twarz. Zdrowotnie mógł go sędzia oszczędzić przed tym kopnięciem.


Bońkowski akurat kapuje ten biznes. Tu potrzeba fajnych HLów. Jak będziemy się bawić w ,,to amatorzy" to kończmy to po 2 kopnięciach w udo. To nie WWE.

To jest real fight.

Boniek uratował ta galę, bez tego KO to dałbym takie 1 na 10.
 
Następnym przeciwnikiem frajera znaczy sie ferrariego powinien byc Datsik, chyba ze wladca lejdibojow nie ma na tyle jaj :waldeklaugh:


Chetnie zobaczylbym jak psychiczny Datsik go zlomuje w jakiejkolwiek formule, chyba pierwszy raz bym wtedy obejrzal ten cyrk
 
Następnym przeciwnikiem frajera znaczy sie ferrariego powinien byc Datsik, chyba ze wladca lejdibojow nie ma na tyle jaj :waldeklaugh:


Chetnie zobaczylbym jak psychiczny Datsik go morduje w jakiejkolwiek formule, chyba pierwszy raz bym wtedy obejrzal ten cyrk
Poprawiłem
 
Następnym przeciwnikiem frajera znaczy sie ferrariego powinien byc Datsik, chyba ze wladca lejdibojow nie ma na tyle jaj :waldeklaugh:


Chetnie zobaczylbym jak psychiczny Datsik go zlomuje w jakiejkolwiek formule, chyba pierwszy raz bym wtedy obejrzal ten cyrk
Przecież jego robi ktokolwiek potrafiący trzymać gardę. Farmazon nikogo nawet średniego nie dostanie, bo by wylapał na dziurę i dzieciaki by straciły "władcę piekarnika".
 
Następnym przeciwnikiem frajera znaczy sie ferrariego powinien byc Datsik, chyba ze wladca lejdibojow nie ma na tyle jaj :waldeklaugh:


Chetnie zobaczylbym jak psychiczny Datsik go zlomuje w jakiejkolwiek formule, chyba pierwszy raz bym wtedy obejrzal ten cyrk
musiałbyś najpierw wszystkim żelaznym i bolesławom wyjaśnić kim jest Datsik
 
Frajeri Roslik to duży zjeb. Hmmm. Slow mi brakuje. Nie wiem skąd przyszedł ale qrva niebawem dołączy do federacji RIP MMA


Ferrari to jeden z mocniejszych w tym biznesie.

Wcześniej postawi 2 wille i 3 baseny niż strzeli samobója przez hejt.

Z resztą uczciwie trzeba przyznać że nikt nawet nie był nigdy blisko hejtu jaki mieli Murańscy, choćby pełno konf z buczeciem i wyzywaniem z publiczności.


Szczerze zawsze trochę czułem podświadomie że o ile Jacek jest mocny to Mateuszowi może to ostro wejść na głowę.
 
Szczerze zawsze trochę czułem podświadomie że o ile Jacek jest mocny to Mateuszowi może to ostro wejść na głowę.

Dlaczego więc nie próbowałeś do niego dotrzeć, przekonać go że dymy i jebanie szacunku to nie dla niego?

Czy nie czujesz że propagując frik fighty po części przyczyniłeś się do tego co się wydarzyło z Mateuszem?

:zakręcony:
 
Back
Top