EURO 2020/Typy, analizy

Anglia vs Chorwacja obie strzelą, co myślicie?
Dobre pytanie... Ja pograłbym osobiście liczba rzutów rożnych 8,5+ z tego względu, że obie drużyny mają dobrych skrzydłowych grających ofensywnie i tempo powinno być szybkie spotkania to wróży właśnie, że ten typ może wejść.

A czy obie strzelą? Ciężko powiedzieć. Ja gdybym miał stawiać to te rożne, albo, że Anglia wygra
 
Wnioskując na podstawie ilości cytatów spodziewałem się jakiejś szczegółowej analizy i dekompozycji wymierzonych w twoją stronę argumentów, ale jednak twój łamiący prawa fizyki idealnie gładki móżdżek nie zawiódł, zdecydował się obrać inną drogę i po prostu próbować nieudolnie ubliżyć mi jakimiś urojeniami godnymi schizofrenika. Bawi mnie niesamowicie fakt, że wojujesz przy tym z definicją zaczerpniętą ze słownika języka polskiego wydawnictwa PWN i prostym faktem medycznym, do tego dorabiasz temu jakąś ideologię. Śmieszna z ciebie kreatura.

Zaznaczasz na początku i na końcu, że marnujesz czas, odpowiadanie mi ujmuje twojej godności i zamierzasz mnie zablokować - to mnie po prostu zablokuj, atencjuszu, szukasz poklasku, czy może twoje nadwymiar wysokie ego każe ci artykułować jakieś wysrywy, żeby tylko mieć ostatni głos?
Chcesz moje IP, gangsterze?

obraz_2021-06-13_104027.png



:facepalm:
 
23 czerwca

Szwecja vs Patałachy @2.71 oraz 1X @1.47

Jedziemy z koksem :crazy:

Scenariusz że dzisiaj nawet jak zdobędą punkt z Hiszpanią to ze Słowacją i Polską będzie gra na maksa :tiphatb:
 
Przyznawać się ile przejebaliście na naszych orłach? U mnie euro jak narazie -1300. :mamed:

wniosek nasuwa się jeden:

omijać polskie reprezentacje :putinlaugh:


edit: chyba czas zagrać all in Hiszpania z naszymi nieudacznikami, pieniądze leżą na ziemi:fjedzia: (jeszcze 1.42)
 
Przyznawać się ile przejebaliście na naszych orłach? U mnie euro jak narazie -1300. :mamed:

wniosek nasuwa się jeden:

omijać polskie reprezentacje :putinlaugh:


edit: chyba czas zagrać all in Hiszpania z naszymi nieudacznikami, pieniądze leżą na ziemi:fjedzia: (jeszcze 1.42)
Ja nie przejebałem na naszych bo na nich nie stawiam. Pisałem tu już że nie zdziwię się jak nie wyjdziemy z grupy i jesteśmy na dobrej drodze. Na euro narazie jeden kupon ujebany przez Danie. Drugi w grze. Została dzisiaj Portugalia i Francja 1x
 
Ja nie przejebałem na naszych bo na nich nie stawiam. Pisałem tu już że nie zdziwię się jak nie wyjdziemy z grupy i jesteśmy na dobrej drodze. Na euro narazie jeden kupon ujebany przez Danie. Drugi w grze. Została dzisiaj Portugalia i Francja 1x
Ja postawiłem 2x po 100 jakoś w ramach promocji i zwrotu na mecz, a tak to pograłem, że z grupy wyjdziemy, ale jak oni sobie nie radzą ze Słowacją to wiadomo że 1k leci do kosza :lol:
 
Przyznawać się ile przejebaliście na naszych orłach? U mnie euro jak narazie -1300. :mamed:

wniosek nasuwa się jeden:

omijać polskie reprezentacje :putinlaugh:


edit: chyba czas zagrać all in Hiszpania z naszymi nieudacznikami, pieniądze leżą na ziemi:fjedzia: (jeszcze 1.42)
8. 24:werdum:
 
Na jutro proponuje Francje z handi -1 @1.95, na hiszpanie juz tak ubity kurs ze szkoda grać.
Do taśmy za drobne dorzuciłem Niemców ale ten mecz to niewiadoma.
 
Anglia 1-4 @2.20
To jest pewniak jak ktoś chce długoterminówke, Angole mają jeszcze lepszy skład niż 2 lata temu na WC. Ta kadra jest tak młoda, że oni mogą tu zdominować reprezentacyjną piłkę w najbliższych latach.


trochę ich okradziono z karnego ze Szkocją, ale i tak szału nie robią :(
1624053966179.png
 
Ja to Niemców dzisiaj zagram @2.40
Sporo groźnych sytuacji stworzyli w meczu z Francuzami, głównie w drugiej połowie. Mimo tych wyników z pierwszej kolejki to jakoś Niemcy zrobili na mnie lepsze wrażanie, ładnie tam piłka chodzi, jeszcze gramy na Allianz Arenie.
 
Wiedziałem zeby nie dzielić sie typem
Ale cały czas wierze w Francuzów
Dogrywam Francje na live @2.5
Jak nie wejdzie handi to odrobie z live :)
 
Tyle co mi Francja kuponów ujebała dzisiaj to szkoda gadać:gdzie:, ale gdzieś tam podświadomie im kibicowałem. Dobrze, że pokazali tym patałachom jak się gra na takich turniejach.

O 21:00 już raczej bez niespodzianek. :)

1624116609600.png
 
Niemcy trafieni po kursie 4 a hiszpance u sb taki blamaż....oby ta zbieranina zremisowała teraz że slowacka i wróciła do domu
 
Back
Top