EURO 2020/Typy, analizy

1:1 ale nie oszukujmy się ta gra nie powala ale chociaż przedłużyli emocje kibiców i ostatni mecz nie będzie meczem o honor :lol:
 
Ze Szwecja bedzie ciezko ta druzyna nie trafi przypadkowych bramek ale wierze ze morale naszym wyjebalo w kosmos
 
I te wywiady teraz
jak by już awansowali i zdobyli jakiś puchar :lol:

ale będzie zdziwko
Łykam te 1X na Szwedów :tiphatb:o tak połykam
 
Czas cie rozliczy, Szwedzi w chuj sie meczyli ze Słowakami gdyby nie karny to by nie wygrali tego meczu ale powodzenia
 

jeszcze tylko 3 zdarzenia i do kasy :beczka:
 
I te wywiady teraz
jak by już awansowali i zdobyli jakiś puchar :lol:

ale będzie zdziwko
Łykam te 1X na Szwedów :tiphatb:o tak połykam
Se łyknij, najbardziej mnie rozpierdala, że wszyscy gracie przeciwko Polakom i macie za swoje, zamiast trzymać za Polakami to byle hajs się zgadzał i właśnie za to wam kupony Szwecja ujebie
 
Polska @2.80
Szwedzi dali się kompletnie zdominować słabej Hiszpanii, ze Słowacją też nie pokazali nic specjalnego, grają dobrze w obronie ale ofensywnie to ameby, my w ataku mamy dużo więcej do zaoferowania. Zjebany mecz ze Słowakami ale dobre zmiany w składzie i lepszy drugi występ z Hiszpanią, jak na Szwedów tak wyjdziemy to jak najbardziej są do ogrania. Do środy Szwedzi już będą mieli pewny awans więc może zagrają trochę luzniej, my musimy wygrać.
 
Ja mam taśmę (na dobre pieniądze) z dodanym takim gównem:
1624146011496.png


Jak mi to uratują to byłoby fajnie, ale nie grałbym ich ze Szwedami.:fjedzia:
 
Se łyknij, najbardziej mnie rozpierdala, że wszyscy gracie przeciwko Polakom i macie za swoje, zamiast trzymać za Polakami to byle hajs się zgadzał i właśnie za to wam kupony Szwecja ujebie
Jeśli chce się wygrywać to w bukmacherce nie można kierować się patriotyzmem czy sentymentami. Buki w chuj hajsu zarabiają własnie na niedzielnych graczach którzy stawiają na drużynę bądź zawodnika tylko dlatego że są tej samej narodowości lub dlatego że po prostu lubią jakąś drużynę czy zawodnika.
 
Jeśli chce się wygrywać to w bukmacherce nie można kierować się patriotyzmem czy sentymentami. Buki w chuj hajsu zarabiają własnie na niedzielnych graczach którzy stawiają na drużynę bądź zawodnika tylko dlatego że są tej samej narodowości lub dlatego że po prostu lubią jakąś drużynę czy zawodnika.
Chociaż raz coś mądrego z Twojej strony czytam. Brawo Ty!:conorsalute:
 
Jak myślicie Dania ogarnie Ruskow a Belgia Finlandie? Ciekaw jestem czy Belgowie odpuszcza to
Dania piłkarsko przynajmniej półka wyżej ale teraz każdy potrzebuje punktów, nie wiadomo co z tą Belgią jaki skład wyjdzie itp ale uważam Finlandię za chyba najsłabszą drużynę i nie powinni urwać punktów z nawet osłabioną Belgią. Faworyci wyraźni ale czuję, że coś jebnie :lol: :lol:
 
Wolę wtapiać na Dani lub Hiszpani :rutekajak:
Prawidłowo, lepiej ujebać grając reprezentacje niż debiutanta we freakowej organizacji. Szybko się uczysz smyku.:mamed: A przy odpowiedniej kontrze można coś wyjąć.
 
Se łyknij, najbardziej mnie rozpierdala, że wszyscy gracie przeciwko Polakom i macie za swoje, zamiast trzymać za Polakami to byle hajs się zgadzał i właśnie za to wam kupony Szwecja ujebie

Ujebie (wypowiedział się ekspert który nie ma zielonego pojęcia o piłce) czyli to już pewne że przegra ? tak samo pewne jak z tym czasem doliczonym czy bardziej ?

BRAWO JA :rofl:
 
Wszystko dokładnie tak jak przepowiedziałem, nie warto było nic grać na Hiszpanów w tym turnieju, to najsłabsza Hiszpania od lat, zwykłe dziady i dziad trener. Klepanie daleko od bramki, prawie 1000 podań wymienionych, 80% posiadania i zero bramki z tego, padaka. Ten mecz ze Szwedamio wyraźnie pokazał jak nieudolna jest obecna reprezentacja Hiszpanii.
Jak dla kogoś opłacalne było granie na Hiszpanie po @1.40 kursie za większą kasę to po prostu nie powinien stawiać więcej piłki, nie zna się kompletnie na piłce, nie potrafi jasno myśleć i wyciągać wniosków. Te kursy to była zwykła podpucha.

Brawo POLSKA.
Cześć i czołem.
:tiphatb:
 
Last edited:
Jak myślicie Dania ogarnie Ruskow a Belgia Finlandie? Ciekaw jestem czy Belgowie odpuszcza to
Dania musi wygrać, a Belgia czy Holandia to raczej nie do gry po tych kursach, tam piknik może być.
Tych Hiszpanów ze Słowakami to też nie grajcie, taki kurs przy tym co oni grają, nie warto, nic a nic.
 
Prawidłowo, lepiej ujebać grając reprezentacje niż debiutanta we freakowej organizacji. Szybko się uczysz smyku.:mamed: A przy odpowiedniej kontrze można coś wyjąć.
Graty.
 
  • Wow
Reactions: ;-)
Szwecja awans bez gry....szkoda że nie potrafimy z nimi grać ale może tym razem się uda ....mialem grać 1x grubo ale w tej sytuacji się wycofuje
 
Szwecja awans bez gry....szkoda że nie potrafimy z nimi grać ale może tym razem się uda ....mialem grać 1x grubo ale w tej sytuacji się wycofuje
Szwedzi tak do końca też nie odpuszcza tego meczu bo przy porażce i wygranej Hiszpanii zajmą 3 miejsce w grupie i trafiają na teoretycznie mocniejszego rywala w 1/8
 
Back
Top