EURO 2020/Typy, analizy

176AC96C-EECA-4C58-989D-9A1380CF5238.jpeg

z tym nieudacznikiem w skladzie anglia moze przegrac z kazdym
 
Może przesadziłem, że to pewniak ale Anglia ma bardzo łatwą grupę, z której wyjdą bez większych komplikacji. Wychodząc tutaj z pierwszego miejsca z czym nie będą mieli problemów grają w 1/8 jako gospodarz i mają mecz w Londynie z Niemcami/Portugalią, którzy kadrowo obecnie są dużo słabsi, a dochodzi atut własnego boiska. Wygrywając trafiają raczej na zwycięzce naszej grupy, może i na Polskę, bo raczej nikt z tych 3 miejscowych do ćwierćfinału nie dojdzie.
Nie jest to trudna drabinka, najcięższy mecz będzie 1/8 ale zagrają przed własną publicznością.
Nikogo nie namawiam, jak toś uważa inaczej to szanuje, nie podobają mi się tylko jakieś personalne wycieczki i obrażanie, a argumentów brak.
 
Co Ty porównujesz, mecz w trakcie sezonu klubowego, który wygrali najmniejszym nakładem sił, a turniej EURO? Ratunkuuuuuuu.
Dzieciak jakbyś wiedział o piłce tyle co ja to moglibyśmy porozmawiać ale prezentujesz grubiański i chamski poziom kurwantesa i innych rakowych użytkowników.
Nie ważne co byle się do kogoś doczepić, kolejny pacjent zdiagnozowany.
Ty to dopiero musisz mieć kompleksy na moim punkcie że tak mnie wszędzie przytaczasz gamoniu :DC: Nazywasz innych rakowymi użytkownikami a największym rakiem jesteś tu ty panie półgłówek bez dystansu. Ciebie nawet nie trzeba wyjaśniać ty sam siebie doskonale wyjaśniasz, próbujesz być śmieszny ale w ogóle ci to wychodzi. :matt:
 
Last edited:
Ty to dopiero musisz mieć kompleksy na moim punkcie że tak mnie wszędzie przytaczasz gamoniu :DC: Nazywasz innych rakowymi użytkownikami a największym rakiem jesteś tu ty panie półgłówek bez dystansu. Ciebie nawet nie trzeba wyjaśniać ty sam siebie doskonale wyjaśniasz, próbujesz być śmieszny ale w ogóle ci to wychodzi. :matt:
Raz jeden jedyny Cie zaczepiłem w tym poście, a Ty mnie cytowałeś jakieś 10x i tylko odpowiadałem bo szukałeś zaczepki i podśmiechujki robiłaś, a weź spadaj ...
 
Busquets z koronawirusem, radzę uważać z graniem na tych Hiszpanów kto tam planował na długoterminówki z wygraniem grupy, zaraz się może okazać, że kilka zawodników z tej i tak słabej kadry odpadnie.
 
Polska w męczarniach ugrała remis z Islandią w meczu towarzyskim, nie żebym dyskredytował Islandię, ale interesuje mnie bardziej, czy ktoś wie czy Słowacja rzeczywiście jest taka kiepska? Pytam bo nie śledzę tych wszystkich reprezentacji na bieżąco, kursy na Słowację niezłe, a porażka Polaków nie zdziwi mnie ani na jotę w tym meczu.
 
Mecz przełożony... najgorsze gówno jakie mogło się wydarzyć, mam nadzieję że Eriksen przetrwa. :sad2:
 
Podobno jak nieśli go na noszach to lekarze pokazali kciuk do góry i jest fota jak odzyskał przytomność i trzymał się za głowę więc mam nadzieję, że wszystko dobrze. Powiedzieli teraz, że był to atak serca.
 
Mecz przełożony... najgorsze gówno jakie mogło się wydarzyć, mam nadzieję że Eriksen przetrwa. :sad2:
Wznawiają o 20:30, piłkarze podobno chcieli dograć.

Chłop 29 lat i takie zmczenie, zatrzymanie serca, że prawie zszedł, masakra.
Eriksen się szczepił? :roberteyeblinking:
 
Wznawiają o 20:30, piłkarze podobno chcieli dograć.

Chłop 29 lat i takie zmczenie, zatrzymanie serca, że prawie zszedł, masakra.
Eriksen się szczepił? :roberteyeblinking:
Piłkarze niby chcieli dograć ale jak naprawdę jest to się raczej nie dowiemy, Eriksen chyba przechodził covida?
 
Po takich przeżyciach na murawie dogrywanie tego meczu to głupota.
Kiedyś na świecie żyli mężczyźni, którzy po takiej tragedii - tym bardziej chcieliby grać i zwyciężyć.

Dzisiaj mamy cipki, które są w :gdzie:i najchętniej by zakazały piłki nożnej i płakały, trzymając się za ręce w kółeczku. I to jeszcze na forum o MMA... :lol:

I ta logika:
Granie meczu po ataku serca u jednego z zawodników - BE! NIE WOLNO!

GROMDA - a niech walczą bez limitu rund, do nieprzytomności, to jest widowiskowe... :lol:
 
Kiedyś na świecie żyli mężczyźni, którzy po takiej tragedii - tym bardziej chcieliby grać i zwyciężyć.

Dzisiaj mamy cipki, które są w :gdzie:i najchętniej by zakazały piłki nożnej i płakały, trzymając się za ręce w kółeczku. I to jeszcze na forum o MMA... :lol:

I ta logika:
Granie meczu po ataku serca u jednego z zawodników - BE! NIE WOLNO!

GROMDA - a niech walczą bez limitu rund, do nieprzytomności, to jest widowiskowe... :lol:

Dobrze samcu alfa :P
 
Wyleczyłem sie z Euro po 1 meczu gdzie gospodarz dostaje wpierdol od takiego szrotu jak Finlandia, w międzyczasie nie trafiając karnego
A zagrane niby bezpiecznie 1X
 
Back
Top