Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Typ jak typ, moim zdaniem bardziej prawdopodobne, że nie wejdzie. Żeby nazywać to pewniakiem, to trzeba być głupim. Jeszcze jakiś przygłup pomyśli, że faktycznie tak jest i wtopi na tym, bo uwierzy Wiesiowi.Anglia 1-4 @2.20
To jest pewniak

Ty to dopiero musisz mieć kompleksy na moim punkcie że tak mnie wszędzie przytaczasz gamoniuCo Ty porównujesz, mecz w trakcie sezonu klubowego, który wygrali najmniejszym nakładem sił, a turniej EURO? Ratunkuuuuuuu.
Dzieciak jakbyś wiedział o piłce tyle co ja to moglibyśmy porozmawiać ale prezentujesz grubiański i chamski poziom kurwantesa i innych rakowych użytkowników.
Nie ważne co byle się do kogoś doczepić, kolejny pacjent zdiagnozowany.
Nazywasz innych rakowymi użytkownikami a największym rakiem jesteś tu ty panie półgłówek bez dystansu. Ciebie nawet nie trzeba wyjaśniać ty sam siebie doskonale wyjaśniasz, próbujesz być śmieszny ale w ogóle ci to wychodzi. 
Raz jeden jedyny Cie zaczepiłem w tym poście, a Ty mnie cytowałeś jakieś 10x i tylko odpowiadałem bo szukałeś zaczepki i podśmiechujki robiłaś, a weź spadaj ...Ty to dopiero musisz mieć kompleksy na moim punkcie że tak mnie wszędzie przytaczasz gamoniuNazywasz innych rakowymi użytkownikami a największym rakiem jesteś tu ty panie półgłówek bez dystansu. Ciebie nawet nie trzeba wyjaśniać ty sam siebie doskonale wyjaśniasz, próbujesz być śmieszny ale w ogóle ci to wychodzi.
![]()


Fajne są te zakłady specjalne na caly turniej, pograłem pare za drobne.https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=OTQyMDIxMTYxODI3NjcwMTrQvAPHANokuVL-vnY=
Ale złoto znalazłem, chyba próbuje.![]()
Eriksen zemdlał, bez kontaktu po prostu padł reanimują go już z 10min+Co tam się dzieje w meczu Dani?

Wznawiają o 20:30, piłkarze podobno chcieli dograć.Mecz przełożony... najgorsze gówno jakie mogło się wydarzyć, mam nadzieję że Eriksen przetrwa.![]()

Piłkarze niby chcieli dograć ale jak naprawdę jest to się raczej nie dowiemy, Eriksen chyba przechodził covida?Wznawiają o 20:30, piłkarze podobno chcieli dograć.
Chłop 29 lat i takie zmczenie, zatrzymanie serca, że prawie zszedł, masakra.
Eriksen się szczepił?![]()

Buahhahaahh menda z Danii nie trafiła karnego
Padam
Kiedyś na świecie żyli mężczyźni, którzy po takiej tragedii - tym bardziej chcieliby grać i zwyciężyć.Po takich przeżyciach na murawie dogrywanie tego meczu to głupota.
i najchętniej by zakazały piłki nożnej i płakały, trzymając się za ręce w kółeczku. I to jeszcze na forum o MMA... 

Kiedyś na świecie żyli mężczyźni, którzy po takiej tragedii - tym bardziej chcieliby grać i zwyciężyć.
Dzisiaj mamy cipki, które są wi najchętniej by zakazały piłki nożnej i płakały, trzymając się za ręce w kółeczku. I to jeszcze na forum o MMA...
I ta logika:
Granie meczu po ataku serca u jednego z zawodników - BE! NIE WOLNO!
GROMDA - a niech walczą bez limitu rund, do nieprzytomności, to jest widowiskowe...![]()
Wyleczyłem sie z Euro po 1 meczu gdzie gospodarz dostaje wpierdol od takiego szrotu jak Finlandia, w międzyczasie nie trafiając karnego
A zagrane niby bezpiecznie 1X