EURO 2020/Typy, analizy

barthez01

Bellator
Featherweight
Pozwoliłem sobie założyć temat piłkarski z tego względu, że pewnie nie tylko ja te wydarzenie jakim jest EURO 2020 będę oglądał, a że został miesiąc do imprezy, można podyskutować, kursy już są na grupy, na mecze także działamy.
 
Klasyfikacja końcowa
Anglia i Portugalia będą w 1-8 miejscach
@2.31
Myślę, że dobry dubelek.
 
Pozwoliłem sobie założyć temat piłkarski z tego względu, że pewnie nie tylko ja te wydarzenie jakim jest EURO 2020 będę oglądał, a że został miesiąc do imprezy, można podyskutować, kursy już są na grupy, na mecze także działamy.
Na pewno nie cofnąłeś się w czasie?....
 

Pewniak na EURO :)
 
Chyba to puszczę bo dla mnie najpewniejszy kupon na EURO to jest.

ps. Euro za 3 tygodnie a tu taka cisza :P
 
Chyba to puszczę bo dla mnie najpewniejszy kupon na EURO to jest.

ps. Euro za 3 tygodnie a tu taka cisza :P

Wygląda ok tylko dałbym Francję 1-8 a naszych usunął. Nie zdziwię się jak z grupy nie wyjdziemy.
 
Wygląda ok tylko dałbym Francję 1-8 a naszych usunął. Nie zdziwię się jak z grupy nie wyjdziemy.
Polska wyjdzie z trzeciego miejsca, zobaczysz :) a będą w czwórce najmocniejszych trzecich miejsc
 
Kiedy odpadnie z turnieju - Finlandia

nie awansuje z grupy @1.28

Finlandia po prostu ma bardzo małe szansę żeby wyjść z grupy mając w grupie Rosje,Belgie i Danie.

Uważam, że kurs @1.28 jest "pewniakiem" i warto sobie to dołożyć do kuponu :)
 
U mnie na ten moment pograna tylko wygrana Hiszpanii w grupie, za 4.43 plny. :gsp:



Poza tym podoba mi się kurs 1.40 na 1-2 miejsce Francji w grupie i pewnie pogram. :wink2:
 
U mnie na ten moment pograna tylko wygrana Hiszpanii w grupie, za 4.43 plny. :gsp:



Poza tym podoba mi się kurs 1.40 na 1-2 miejsce Francji w grupie i pewnie pogram. :wink2:
Fajne taśmy. Ile dają casha?
 
Bierz panie bo ta hiszpania to jest skład papy i węgla, oni coś odjebią 100% to samo niemcy, nie zdziwię się jak obie te reprezentacje nie wyjdą nawet z grup.
Już bym wolał zagrać kontrę i rozważam taką opcję ale narazie się wstrzymuję. Wiem, że skład teoretycznie gorszy, ale w dalszym ciągu uważam, że jakościowo niszczą Szwecję czy Polskę, Ramosa nie ma ale kiedyś musi nastąpić zmiana pokoleniowa i młodzi powinni się pokazać.
 
Francja grupa 1-2 miejsce 1.40
Analiza:

1622304025231.png
 
wygrana grupy Hiszpania 1.30

do tego:
Francja 1-2 miejsce 1.40
Belgia 1-2 miejsce 1.12
Polska vs Słowacja 1X 1.23
Włochy 1-2 miejsce 1.12
 
Widzę tutaj podanych kilka bezpiecznych typów na które można się przybić. Łącznie razem już dają fajny kurs. Nie mecze ale jak te miejsca w grupie czy końcowe.

Czy jest tak że 3 czy 4 najlepsze drużyny z 3 miejsc też awansują z grupy ? Czy źle przeczytałem gdzieś a wtedy np. Polska czy inne skazywane na nie wyjście mogą fartem się prześlizgnąć.
 
A jak połączysz z takim samym zakładem na Węgry, to masz @1,46
Wegry są w grupie z Niemcami, Francją i Portugalią

Dopiero teraz się uświadomiłem że takie mocne grupy są. Jak oni to losowali że taki trzy paki są razem hee.

Takie Węgry nie mają prawa wyjść.
 
Dopiero teraz się uświadomiłem że takie mocne grupy są. Jak oni to losowali że taki trzy paki są razem hee.

Takie Węgry nie mają prawa wyjść.
Wychodzę z każdej grupy po 2 drużyny + 4 najlepsze drużyny z trzecich miejsc ;)
 
Anglia 1-4 @2.20
To jest pewniak jak ktoś chce długoterminówke, Angole mają jeszcze lepszy skład niż 2 lata temu na WC. Ta kadra jest tak młoda, że oni mogą tu zdominować reprezentacyjną piłkę w najbliższych latach.
 
Co Ty porównujesz, mecz w trakcie sezonu klubowego, który wygrali najmniejszym nakładem sił, a turniej EURO? Ratunkuuuuuuu.
Dzieciak jakbyś wiedział o piłce tyle co ja to moglibyśmy porozmawiać ale prezentujesz grubiański i chamski poziom kurwantesa i innych rakowych użytkowników.
Nie ważne co byle się do kogoś doczepić, kolejny pacjent zdiagnozowany.
 
  • Like
Reactions: ;-)
Back
Top