Euro 2012

a ja jako sympatyk BVB nie chce,aby Hummels gdzies odchodzil :) Trener jakis czas temu mówił,że po za Kagawą,nikogo nie ubedzie.



a dziś? Myśle,że Włochy wygrają,a w drugim meczu nie licze nawet na brame ze strony zielonodupców.



Trzeba kibicować Danii aby pokonali(tiaaa jasne) Niemcy,bo ciężko widzę, nasze ewentualne spotkanie z nimi :D No chyba,że my wygramy grupę,ale to zależy też od tego czy Grecja podoła Rosji :]
 
Była rozmowa na temat gorszych i lepszych telewizyjnych komentatorów, ale Panów z radiowej Jedynki nikt nie przebije. Aż ciarki mnie przeszły



 
https://www.youtube.com/watch?v=FIRgU5Ldni8&&list=LLkgxiRfwQkCW1aHJrZQrEcA







jakis krotki poradnik jak wrzucac video, w taki sposob jak wy ? ; d
 
W przypadku Visu problemem jest raczej fakt odwołania się do aliasu youtu.be



Aby pojawiło się okienko należy podać oryginalny adres (youtube.com/watch?) i zadbać o to by jedynym argumentem był odnośnik do wideo (v=...), pamiętając, że znak & służy jako separator/spójnik między argumentami. Innymi słowy, jego też należy się pozbyć. Ostatecznie ma być: youtube.com/watch?v=... :>
 
600172_10150958408689629_1790033812_n.jpg
 
Jak dla mnie to nie bedzie zbyt ciekawie. Hiszpania dziś wygra z Chorwacją niech nawet zremisuje. Włosi wygraja z Irlandią i wychodzą doćwierćfinału.
 
Widział ktos kiedyś tak beznadziejnie strzelającego Ronaldo :O? Nigdy nie widziałem , żeby zmarnował 2 takie setki w jednym meczu... Po meczu z Barca zanotował duży spadek formy i to się odbija. Oby wrócił do formy , bo przez takie coś może stracić szanse na ZP.
 
on sam chyba w pewnym momencie nie wiedział co gada, i zamiast się zamknąć to pogrążał sie jeszcze bardziej : )
 
Ten ziomek, który komentował z Laskowskim. Chyba był to Juskowiak. TVP lubi zatrudniać byłych i aktualnych piłkarzy do komentowania, co sprawdza się średnio. Juskowiak, Żewłakow czy Gilewicz to słabe ogniwa. Najbardziej nieprofesjonalne było krytykowanie Balotellego za każde niemal zagranie. Wryło mi się też w pamięć stwierdzenie, że Pletikosa zawalił wolnego przy którym gola strzelił Pirlo. Moim zdaniem nie miał szans.
 
Back
Top