Elite Fighters

ten złotówa jak obrósł w piórka, tak jak go lubiłem za drogę, którą przeszedł, tak teraz ewidentnie mnie wkurwia

wielki zawodowiec, jeździ na obozy rodzinne z Loską, 3/4 amatorów z klubu w którym trenuję by go poskładało, a ten wielce dumny że ciałochrystusa i księdza terminatora by rozjebał

no bohater
Ja go nigdy nie lubiłem, kiedyś dostał na kły pod stadionem i po policję dzwonił czy jakoś tak
 
Ciekawe z kim zawalczy.


Młodszy Murański chyba wyskoczy w walce on sam na dwóch bo mówił , że to będzie grubsze niż jego walka na Elite 1.

Chciał walki z Kwiecinskim na gołe łapy ale Alan odmówił.

Szczerze ? W cholerę imponuje mi Murański , ma wielkie jaja ze stali. Wielu zawodowców jest 100 razy bardziej obsranych.
 
Last edited:
Elite ma jakiś pomysł na dotrzymanie kroku Fame i HL poza Murańskimi? Robią z BodyChrista swoją gwiazdę czy nie?
 
Stachursky

Przecież on ma 55 lat. Pamiętam go jeszcze z czasów pirackich kaset magnetofonowych kupowanych na odpuście :lol: Dla dzisiejszych 20-latków to jest kompletny no-name. Równie dobrze można wziąć Golców do freak MMA. Murański to też stary dziad, ale wypłynął teraz, a nie 25 lat temu.
 
Przecież on ma 55 lat. Pamiętam go jeszcze z czasów pirackich kaset magnetofonowych kupowanych na odpuście :lol: Dla dzisiejszych 20-latków to jest kompletny no-name. Równie dobrze można wziąć Golców do freak MMA. Murański to też stary dziad, ale wypłynął teraz, a nie 25 lat temu.
DOSKOZĘ młodzi znają bardzo dobrze. Stachursky grał support przed koncertem Scootera.
 
Back
Top