Elite Fighters

Queen od the Black pierwszej klasy dziewojka, ale jednak nie ten poziom fejmu. Trochę podbijają jej popularność dramy i kontrowersje(jak niedawne udawane samobójstwo żeby uniknąć tematu, że trafiła do szpitala za ćpanie).

Wg posta na IG ona dopiero za cztery miesiące skończy 18 lat? Dobrze, że przepis o deprawowaniu nieletnich jest właściwie martwy w dzisiejszych czasach bo jeszcze ktoś by się zainteresował co się tu będzie działo :lol:
 
Taxi Złotówa czy całęj mojej sympatii do niego to słab frontman co innego Tomasz Chic. Możę pojedynek dobra ze złą TOmasz vs Taxi Złtówa?
 
Taxi Złotówa czy całęj mojej sympatii do niego to słab frontman co innego Tomasz Chic. Możę pojedynek dobra ze złą TOmasz vs Taxi Złtówa?
Bez sensu, taxi go obali i będzie powtórka z rozrywki jak z bratem pudziana.
Wolałbym muranskiego z Tomkiem, byłaby dobra bitka w stójce
 
Powie mi ktoś do kogo należy ta organizacja, tyle tego ze już się pogubiłem
 
Bez sensu, taxi go obali i będzie powtórka z rozrywki jak z bratem pudziana.
Wolałbym muranskiego z Tomkiem, byłaby dobra bitka w stójce
No to może walka w K-1 w małych rękawicach żeby nie skończyło się szybkim obaleniem.
 
Niech ten Dresik choć raz wyjdzie do klatki. Gość już się kręcił koło Fame, ale tam go nie chcieli(?), później robił sztuczny konflikt z Bonusem a i tak się z Punchdown wycofał, ale teraz pierdoli kogo chce w drugiej walce, choć nawet na liście się nie sprawdził. To jakiś kompletny mitoman i atencjusz na najniższym poziomie. W przyszłym roku pewnie będzie sapał o walkę na VIP, do której pewnie nie dojdzie :lol: Z taką aparycją to pewnie tlenu mu braknie po minucie o ile kiedykolwiek się przekonamy jak to będzie wyglądać.
 
Niech ten Dresik choć raz wyjdzie do klatki. Gość już się kręcił koło Fame, ale tam go nie chcieli(?), później robił sztuczny konflikt z Bonusem a i tak się z Punchdown wycofał, ale teraz pierdoli kogo chce w drugiej walce, choć nawet na liście się nie sprawdził. To jakiś kompletny mitoman i atencjusz na najniższym poziomie. W przyszłym roku pewnie będzie sapał o walkę na VIP, do której pewnie nie dojdzie :lol: Z taką aparycją to pewnie tlenu mu braknie po minucie o ile kiedykolwiek się przekonamy jak to będzie wyglądać.
Kurde boję się, że ten sterydziarz uwali Murana i zakończy ten fenomen. To nie jest jakiś jutuber jak ten z którym walczył na FEN tylko regularny bywalec dilera sterydianów i pakierni.
 
Dresik po Muranie, chce Najmana.:cool:


Ten gość to zwykły atencjusz. A jeszcze nigdzie nie wystąpił. Największa bekę miałem jak wykręcił aferę Najmanowi, że ten mu nie zapłacił 2k bodajże, a Najman dał potwierdzenie przelewu z poczty. A niektórzy idioci od razu, że to jakiś przekręt bo na poczcie zrobił przelew gdziE Najman mówił kiedyś gdzieś, że wszystkie płatności robi na poczcie xd
 
Nawet sędzia Michalak dostał swój filmik. Pokażcie mi taką 2 organizacje na świecie.


Bosy jest pewnie dumny z Elite :cool:

 
Kurde boję się, że ten sterydziarz uwali Murana i zakończy ten fenomen. To nie jest jakiś jutuber jak ten z którym walczył na FEN tylko regularny bywalec dilera sterydianów i pakierni.
Postawiłem 120zl na dresika bo Muranski blokuje ciosy twarzą
:crazy:
 
Nie obawiasz się, że przy masie Dresika to po dwóch - trzech nietrafionych cepach będzie sytuacja jak z Tańculą?
Dresik wazy ponad 100 kg, liczę na lucky punch a druga sprawa ze jest kurs az 3 na niego.
Muranski to zwykły cepiarz
FDC103E9-6E5C-48E6-A215-2E3DD93EAABC.jpeg
 
Tak szczerze to walka Dresik-Muran jest cholernie ciężka do obstawienia i Joker może mieć rację że Dres może szybko się skonczyc kondycyjnie.
 
W tym wszystkim nie uwzględniłeś wujka Władka, mistyczną siłę napędową rodu Murańskich, po której też zresztą odziedziczyli szczęki z adamantium.
Wziąłem to pod uwagę ale wydaje mi się ze poprostu nie został dobrze trafiony, Tancula tez mu wziął trochę zdrowia
 
XD

Elite robi dziś 2 konfe przed jutrzejszą galą

Nawet sprytny ruch.

Ciekawe czy Dresik teraz będzie miał czas gadać :)




 
Last edited:
Back
Top