Elite Fighters

a Tarzan to by mógł uprzejmie skleić pizdzisko, słuchac się nie da tego pozera :usunto: w telewizji to w zestawieniu z tą swoją maniurą przynajmniej wychodził na inteligentnego, ale tu to widać jaki to pajac jest
 
I niech ktoś mi powie że sebixy nie są dobre na freaki.

Ten kungfu panda to najprawdziwszy sebix jakiego do tej pory widziałem we freakach. Takich ludzi tylko więcej a będzie tylko fajniej.
 
Kupujecie PPV? Ja kupię i obejrzę galę do dobrego cydru. Oprócz bodychrist interesują mnie tylko walki bab, bo dziewczyny tam są 10/10.
 
Ale mnie wkurwia ten dresik, postawiłem hajs na niego ale będę happy jak Muranski mu wjebie
Już na punchdown mu odwalało. Jakby ktoś mu powiedział, że muszą być dymy, ale nie wyjaśnił, że nie wystarczy kurwić cały czas tylko trzeba mieć jakieś poczucie humoru.
 
Punchdown wrzucił free walkę Siłaczki która miała dziś walczyć , ale nie było chętnego chłopa.

@99picks nadal upierasz się że taki Magical,Robalini czy Baobab ją robi ?

 
Ta walka 3vs1 to jak to ma wyglądać jakiś 3 szczurków vs jeden duży chłop czy ki chuj?
 
Dziwna akcja trochę z ta druga walka.
A co w sytuacji jeżeli zostanie znokautowany ???
 
No właśnie :lol:

Ja przez Murana zacząłem się zastanawiać czy freaki jak chcą to mogą mieć 10 walk w 2 miechy i lekarzowi nic do tego :lol:
W Polsce wolno, bo w MMA nie ma komisji sportowych. Dajesz lekarzowi sportowemu hajs i masz pozwolenie o ile nie chodzisz o kulach czy nie masz jakiegoś złamania.
 
Komisje, komisjami. Mój kolega ma zwyrodnienie stawu biodrowego od urodzenia i jak jechał po niższą (czyli lepszą) grupę inwalidzką z całą walizką papierów to na komisji ZUS zadali mu jedno pytanie: "Czy przyjechał tu sam, czy z kimś?" (a chłop miał 30 lat na karku). Dopiero jak powiedział, że go rodzina podwiozła to zaczęli sprawdzać papiery :lol:
 
Back
Top