Elite Fighters

Jak Malik Śmietana nie jest głupi to zrobi galę u niemców opartą na gangsta raperach. W Polsce się nie nachapie
 
Jak Malik Śmietana nie jest głupi to zrobi galę u niemców opartą na gangsta raperach. W Polsce się nie nachapie
Niemców MMA (walki freaków w tej formule również) chuj obchodzi. Jedyne eventy, które robiły jakikolwiek ruch to gale od Czeczenów dla Czeczenów. Nawet UFC odpuściło sobie rynek niemiecki, totalna strata czasu i pieniędzy.
 
Niemców MMA (walki freaków w tej formule również) chuj obchodzi. Jedyne eventy, które robiły jakikolwiek ruch to gale od Czeczenów dla Czeczenów. Nawet UFC odpuściło sobie rynek niemiecki, totalna strata czasu i pieniędzy.
Hm, no to trochę nieciekawie

Najgorsze jest to że zamiast wszystkich zajebistych frików na jednej gali będziemy oglądać po jednej walce na różnych galach...
 
Michał Milowicz ring announcerem Elite. Mocno przeterminowany celebryta :lol:

Ponoć nawet sobie zrobił tatuaż Elite. Co za dzbanisko.
 
Elite MMA wrzuca metryki zawodników.

Właśnie wrzucili że Mielonidas jest rocznik....1978.

Ja pitolę , jestem w szoku :korwinwhat:


W październiku...43 lata.:damjan:
 
Last edited:
Elite MMA wrzuca metryki zawodników.

Właśnie wrzucili że Mielonidas jest rocznik....1978.

Ja pitolę , jestem w szoku :korwinwhat:


W październiku...43 lata.:damjan:
Co to jest to Elite? na spodenkach Overeem miał ich logo ale możesz wytłumaczyć bo chyba coś mnie ominęło
 
Co to jest to Elite? na spodenkach Overeem miał ich logo ale możesz wytłumaczyć bo chyba coś mnie ominęło


Freak federacja. Na insta nawet więcej obserwujących od VIP mma.


Miedzy innymi będzie tam pierwsza walka w historii 3 vs 1 . Czy też odpad z Fame 43 letni Mielonidas oraz walka wieczoru Warszawski Dresik vs rekordzista Polski w ilości walk na małym dystansie Murański.




Ziomeq wiele cię ominęło. Zobacz sobie ich konfe.

::snoopd:: Poezja co tam się działo. Dawno się tak nie uśmiałem.
 
Last edited:
Freak federacja. Na insta nawet więcej obserwujących od VIP mma.


Miedzy innymi będzie tam pierwsza walka w historii 3 vs 1 . Czy też odpad z Fame 43 letni Mielonidas oraz walka wieczoru Warszawski Dresik vs rekordzista Polski w ilości walk na małym dystansie Murański.




Ziomeq wiele cię ominęło. Zobacz sobie ich konfe.

::snoopd:: Poezja co tam się działo. Dawno się tak nie uśmiałem.
Ale to Elite Fighters czy Elite MMA Championship :damjan:
Przecież o Elite Fighters wiem od pierwszego dnia oglądałem przecież ich konfe :cmgkeepgoing:
To jest przecież federacja wykopków
Przez tutuł tego wątku nie wchodziłem tu
Chyba jest do zmiany bo wprowadza ludzi w błąd :matt:
 
Ale to Elite Fighters czy Elite MMA Championship :damjan:
Przecież o Elite Fighters wiem od pierwszego dnia oglądałem przecież ich konfe :cmgkeepgoing:
To jest przecież federacja wykopków
Przez tutuł tego wątku nie wchodziłem tu
Chyba jest do zmiany bo wprowadza ludzi w błąd



Ten wątek jest o Elite fighters.
 
D45DA88B-A80E-4E6F-BFDC-FD08D2B69BA0.jpeg
 
Śledzisz insta Elite fighters? Co się odwala u nich to niesamowite :mjsmile:

Azjata z blondyna lata awionetka i pająki na siebie kładą.

Ta federacja jest niesamowita :putinlaugh:
Czasami na nich wchodzę, oglądałem strima u magicala i pierdolila o jakiejś aferze z elite dlatego się zainteresowałem.
Ogólnie dziwnie promują ta gale, wydają siano na jakieś hotele lub prowadzą live z Mongołem gdzie ten myje włosy… bez sensu
Zobaczymy jak im gala wyjdzie
 
Czasami na nich wchodzę, oglądałem strima u magicala i pierdolila o jakiejś aferze z elite dlatego się zainteresowałem.
Ogólnie dziwnie promują ta gale, wydają siano na jakieś hotele lub prowadzą live z Mongołem gdzie ten myje włosy… bez sensu
Zobaczymy jak im gala wyjdzie


Tam naprawdę idzie ładne siano w te Elite.

Szczerze to ja nigdy nie widziałem takiego nakładu w marketing jak u nich.


Ten Azjata jest bardziej wkurzający od Pawlowskiego a to już sztuka :)
 
Back
Top