EA SPORTS™ UFC®

Gdyby ktoś się zastanawiał czy "gra jest warta świeczki" osiągając RANK 1 w formule Head to head w EA SPORT UFC Mobile to może sobie teraz sam odpowiedzieć na to pytanie.

Nagrodą za osiągnięcie RANK 1 jest:

-Holly Holm Champion Edition
-25 Ground Strikes Abilities
-75 Mixed Abilities
-10 Energy

Trochę z dupy. Wgl wgrałem sobie, bo myślałem, że pogram w to multi...a tu jakieś ogórasy :(
 
Gdyby ktoś się zastanawiał czy "gra jest warta świeczki" osiągając RANK 1 w formule Head to head w EA SPORT UFC Mobile to może sobie teraz sam odpowiedzieć na to pytanie.

Nagrodą za osiągnięcie RANK 1 jest:

-Holly Holm Champion Edition
-25 Ground Strikes Abilities
-75 Mixed Abilities
-10 Energy
Ze mną nikt nie chce grać, co ugram to problem, tylko energia leci.
 
Trochę z dupy. Wgl wgrałem sobie, bo myślałem, że pogram w to multi...a tu jakieś ogórasy :(
A to nie jest tak, że dostajesz jakiegoś losowego fightera?
Serwery EA ostatnio cały czas wywalają grę, na szczęście zapisuje się automatycznie i po wygranym pojedynku nie tracisz nic.
Ostatnio udało mi się ubić moim Swansonem z 3k pkt doświadczenia (nie pamiętam jakiego zawodnika) z 8,500 k pkt dośw:D
 
A to nie jest tak, że dostajesz jakiegoś losowego fightera?
Serwery EA ostatnio cały czas wywalają grę, na szczęście zapisuje się automatycznie i po wygranym pojedynku nie tracisz nic.
Ostatnio udało mi się ubić moim Swansonem z 3k pkt doświadczenia (nie pamiętam jakiego zawodnika) z 8,500 k pkt dośw:D

Może i jest. Tylko miałem nadzieję, że sobie wbije i będe klepał równych sobie, a tu AJ na strzała miał jakiegoś Badera na 2gim levelu :/
 
Może i jest. Tylko miałem nadzieję, że sobie wbije i będe klepał równych sobie, a tu AJ na strzała miał jakiegoś Badera na 2gim levelu :/
Fakt, czasami się trafia gości, który ma jednego zawodnika dywizji na 30 levelu, a reszta jest na śmiesznych 2 czy 3 :/ wkurzające to.
Trochę też idiotycznie wg mnie, że nie masz możliwości faktycznej walki z drugą osobą, tylko symulacja komputerowa:(
 
Gdyby ktoś się zastanawiał czy "gra jest warta świeczki" osiągając RANK 1 w formule Head to head w EA SPORT UFC Mobile to może sobie teraz sam odpowiedzieć na to pytanie.

Nagrodą za osiągnięcie RANK 1 jest:

-Holly Holm Champion Edition
-25 Ground Strikes Abilities
-75 Mixed Abilities
-10 Energy
i co potem? nie ma więcej nagród? :C
 
Za Rank 2 - Nie ma zadnego fightera jest 10 energii i te "Abilities" w duzej ilosci

Z serwerami były jakieś problemy ostatnio, ale przynajmniej mi jakoś to bardzo nie dokuczało, były sporadyczne, a dzisiaj ewidentnie caly dzien się sypią

Nie wiem od czego to Panowie zalezy, nie mam pojęcia, ale mi w miarę przeciwnicy odpowiadają (w miarę tzn. około 15% przypadków, średnio dziennie mam około 5-10 szans na odbycie tej ostatniej piątej walki). W ten sposób najwięcej punktów wpada. Nie wiem jeszcze co jest po wbiciu najwyższego levelu bo go nie wbiłem. Widzę tylko co jest do zdobycia, ale najpierw trzeba utłuc w sumie 35k punktów. Różnica pomiędzy Rank 2 a 1 jest 8k punktów.

Na Rank 3 był chyba Connor z tego co pamiętam , a ciut wcześniej Cain Velasquez.
 
A jeszcze ciut wcześniej Romero. Biję właśnie na Conora, bo w lekkiej mam tylko Bruce'a Lee za friko.
 
A jeszcze ciut wcześniej Romero. Biję właśnie na Conora, bo w lekkiej mam tylko Bruce'a Lee za friko.
Fajnie, że można trafić kilku dobrych zawodników jako nagrodę ale niestety spora ich część jest do kupienia za złoto, które trochę kosztuje:/ no ale na czymś muszą zarabiać skoro gra jest za free...
 
Jakby ktoś chciał wiedzieć co jest po zdobyciu RANK 1 to
028182de07814.png
54ba32da3d7e8.png
 
A u mnie ciągle to samo, mam podjęte walki i ...
upload_2016-1-4_12-7-20.png

upload_2016-1-4_12-7-37.png

Ps. Mam umiejętności do wszystkich, ale ich nie rozwijam, bo mało nimi gram po aktualce zmieniającej walki z 199 na 250(po wygraniu 199walk, jedynie GSP dokończyłem do 250, reszta została na 199).
 
Warto robić te 250, jest tam coś fajnego? Bo teraz wróciłem do gry i nie wiem czy to robić. Kuźwa ja nadal ze złotych mam tylko...2x Bruce Lee i...Mendes.
 
Warto robić te 250, jest tam coś fajnego?
Gość wrzucił na YT film, jak zbił Gusem Jonesa w 250 walce i dostał pakiet ciosów z przewagą low rarity i żadnego zawodnika :lol:
Nie wiem, czy to błąd gry, czy celowo wkurzają ludzi, bo sam tylko Gusem gdzieś koło 110 lvl jestem, a zacząłem niedawno grać innym kontem, żeby rozsądniej trenować.
 
Nie warto, ja już sobie dałem z tym spokój. Dwoma zawodnikami osiągnąłem 250 etap i wg mnie szkoda czasu.
 
No i to jest nienormalne. Tracisz kupę czasu, męczysz się, a na końcu dostajesz jakieś gówno.
 
A z drugiej strony czy nie tak samo jest z każdą gierką? Grasz, grasz, przechodzisz ją w końcu i co potem? Myślisz "ale chujnia, miałem nadzieję, że po ostatniej misji z telewizora wyjdzie Wiedźmin i razem pójdziemy na dupy i zabić jakiegoś smoka"? Czy wyciągasz płytkę z czytnika i zapominasz? ;)
 
Z tym wypadaniem to różnie mi z GSP w 250 walce nikt nie wypadł, za to przy Antku Rumble wypadł złoty Matt Brown po 70 walce
 
A z drugiej strony czy nie tak samo jest z każdą gierką? Grasz, grasz, przechodzisz ją w końcu i co potem? Myślisz "ale chujnia, miałem nadzieję, że po ostatniej misji z telewizora wyjdzie Wiedźmin i razem pójdziemy na dupy i zabić jakiegoś smoka"? Czy wyciągasz płytkę z czytnika i zapominasz? ;)
No nie przesadzaj porównując UFC do Wiedźmina, to zupełnie inna rzecz. W UFC ciągle wykonujesz tą samą czynność, te same walki, i emocjonujące jest tylko otwieranie skrzyń, na tym ta gra polega. Skrzyń, z których jak się okazuje wypadają najczęściej marne przedmioty.
 
Z tym wypadaniem to różnie mi z GSP w 250 walce nikt nie wypadł, za to przy Antku Rumble wypadł złoty Matt Brown po 70 walce
Bo ogólnie po 30, 70 walce, pozniej chyba 110 zawsze ktoś wypada. Prze 199 też mi nieźli wypadli, ale nie zawsze wypadają
 
Panowie, w trakcie walki zawodnik komputerowy robi różnego typu uniki, np. nurkowanie pod łokciem, albo obieganie mojego zawodnika. U mnie dodge sprowadza się tylko do cofania - czy da się robić obiegnięcia, czy tylko komp tak może?
Nazbierałem pierwsze 50k srebrników na paczkę z zawodnikiem... Zwyczajna Sarah Kauffmann, no w dupę :( Ile by za to było skilli!
 
Panowie, w trakcie walki zawodnik komputerowy robi różnego typu uniki, np. nurkowanie pod łokciem, albo obieganie mojego zawodnika. U mnie dodge sprowadza się tylko do cofania - czy da się robić obiegnięcia, czy tylko komp tak może?
Nazbierałem pierwsze 50k srebrników na paczkę z zawodnikiem... Zwyczajna Sarah Kauffmann, no w dupę :( Ile by za to było skilli!
Ja mam ponad 1mln i co uzbieram to nie schodzę poniżej 1mln :P A tych za 50k to nie otwieram, bo same powtórki czyli xp mi losuje.
 
Udało się Wam kiedyś w live evencie nabić 10000 punktów? Mam teraz 3800. Zostało niecałe 30 godzin eventu. Musiałbym chyba non stop grać żeby zgarnąć główny bonus (zdaje się że Bruce Lee i dos Anjos w golden edition )
 
Udało się Wam kiedyś w live evencie nabić 10000 punktów? Mam teraz 3800. Zostało niecałe 30 godzin eventu. Musiałbym chyba non stop grać żeby zgarnąć główny bonus (zdaje się że Bruce Lee i dos Anjos w golden edition )
Jak był event do 8000 to spokojnie udało mi się nabić, więc te dodatkowe 2000 też by były do zrobienia. Tylko, że to strasznie nużące i faktycznie sporo czasu trzeba poświęcić
 
Udało się Wam kiedyś w live evencie nabić 10000 punktów? Mam teraz 3800. Zostało niecałe 30 godzin eventu. Musiałbym chyba non stop grać żeby zgarnąć główny bonus (zdaje się że Bruce Lee i dos Anjos w golden edition )

Kiedyś na Aldo było chyba tyle to udało mi się, tylko rzeczywiście było to już po jakimś czasie nudne.
 
Kurna, byłem 2 walki od levelu 6 w head to head (złoty Belaszkesz był do wyjęcia!) i zakończyli mi sezon :wall: I Velasquez, i 80 abilities psu w dupę... A na pocieszenie za skończony sezon dali mi Nicka Diaza... tylko po kiego, jak mam Blizeriana na 51 poziomie :/
Wkurwia mnie ta gierka, ale zarazem uzależnia, mogę grać w kiblu i żona nie marudzi ;)
 
Kurna, byłem 2 walki od levelu 6 w head to head (złoty Belaszkesz był do wyjęcia!) i zakończyli mi sezon :wall: I Velasquez, i 80 abilities psu w dupę... A na pocieszenie za skończony sezon dali mi Nicka Diaza... tylko po kiego, jak mam Blizeriana na 51 poziomie :/
Wkurwia mnie ta gierka, ale zarazem uzależnia, mogę grać w kiblu i żona nie marudzi ;)
Ciesz się, ja dostałem XP dla Costasa Philippou .
 
Back
Top