EA SPORTS™ UFC®

Co to jest starter pack?

Ps. Ja zawodników nie pokaże, bo za dużo z pisaniem/wstawianiem. Screen z najlepszymi.
 

Attachments

  • Screenshot_2016-02-03-23-08-12.jpg
    Screenshot_2016-02-03-23-08-12.jpg
    68.1 KB · Views: 73
Kupiłem sobie właśnie z tego starter packu(za 500 golda) złotego Andersona z piękną czerwoną limitowaną otoczką.
 
Mi się ten starter pack nie wyświetlał, bo ja już kiedyś kupiłem Andersona za 500 monet złotych :P tylko, że to się tak nie nazywało.

Ps. A i tak wolę grać GSP :D
 
Cain z tamtego sezonu ma 15 190 expa wiec nie weim czy chce mi sie expic slabszego zawodnika
Słabszy, ale szybszy, a w tej gierce to podstawa. Szybkość+zasięg się liczą, health i exp to tak naprawdę głównie fajnie wyglądające numerki.
Rockholdem w przerwach między H2H dobijam do końca kariery, jestem na 240 walce. Luke ma raptem 9300 exp, niecałe 21k życia... Od walki numer 200 wszystko przechodzę niemal od strzała, raz z Siverem (sic!) musiałem powtórzyć, a kilka razy walczyć drugi raz, żeby zrobić 3 gwiazdki. Krzyśka w walce o przedostatnią skrzynkę (61k życia) zrobiłem dwoma kopnięciami + obalenie perfect + sub za 23k.
Cain może mieć większy exp, ale Ali - w tej grze oczywiście - jest zdecydowanie szybszy. Od Caina łatwiejszym rywalem dla mojego Gusa na exp 8200 są tylko Brock i BigFoot :)
Z drugiej strony - jedno to gra zawodnikiem, a drugie - gra innych ludzi przeciw niemu. Dlatego jak nie mam energii na H2H, to za Luka wprowadzam Romero, którego dopiero expię na potwora. Ma podobne parametry życia, ale widzę, że niektóre grajki z nim przegrywały lepszymi zawodnikami, bo Yoel może jebnąć bombę z dołu w parterze i zaskoczyć.
 
Kurde... miałem parę dni Silvę w starter packu, ale brakło mi goldów :)
Teraz znowu mam Korean Zombie ;) Ktoś go zmaxował? Bo w sumie w lekkiej mam posuchę, dobiję karierę Chadem, ma bardzo okrojony moveset, żadnych poddań i max pewnie 11k expa. Drugi w kolejce jest Nate fioletowy, więc może warto by złotym Sungiem powalczyć?
 
Czy tylko u mnie po tej nowej aktualizacji nie da sie grac? Podczas walki sie przycina, a po skonczonej wylacza sie gra
 
Po tej zmianie w końcu wiadomo, jaki mam nick w grze :lol:
Head to Head > Leaderboards > My League
Okazuje się, że jestem ... Carlos73 ;D
 
Uważacie, że macie pecha? Ja jakimś sposobem straciłem swoje save'y i muszę grać od nowa, bo nie połączyłem konta z facebookiem!
 
Uważacie, że macie pecha? Ja jakimś sposobem straciłem swoje save'y i muszę grać od nowa, bo nie połączyłem konta z facebookiem!
To nie pech a głupota ;)
Nie, żebym nie współczuł, ale jak chcesz się wciągać w grę, to nie trzymasz save'ów tylko na dysku komórki, którą być może będziesz musiał wyczyścić i przywrócić ustawienia fabryczne.
 
Dziś z paczki dziennej dostałem złotego Werduma ;)
Fajne te paczki za 1000 złota ale troche mi szkoda bo z tych zawodników zalezy mi tylko na złotej Holy albo Cruzie wiec mała szansa na trafienie
 
Dziś z paczki dziennej dostałem złotego Werduma ;)
Fajne te paczki za 1000 złota ale troche mi szkoda bo z tych zawodników zalezy mi tylko na złotej Holy albo Cruzie wiec mała szansa na trafienie
Dominatorem się słabo gra, w najniższej wg mnie najlepszy jest Barao, dzięki swojemu wzrostowi ma przewagę nad rywalami no i ma całkiem spoko umiejętności.
 
Jak był ewent z nim to grało mi sie nim całkiem spoko, na pewno lepiej niż Macdonaldem którego teraz mam. Też dużo bardziej wolałbym Barao ale nie widziałem go jeszcze do zdobycia.
 
Dziś z paczki dziennej dostałem złotego Werduma ;)
Fajne te paczki za 1000 złota ale troche mi szkoda bo z tych zawodników zalezy mi tylko na złotej Holy albo Cruzie wiec mała szansa na trafienie

Gdyby się dało to z miejsca bym się wymienił bo akurat z paczki za 1000 g wyskoczył mi Cruz haha :D najlepiej na złotego Khabiba haha:lol:
 
Back
Top