EA SPORTS™ UFC®

Jak mam dwóch zawodników z jednej kategorii wagowej i przełącze sobie na drugiego to w pierwszym levele mi sie wyzeruja?
 
Jak uzbieram szybciej w evencie 7k to dostane nagrode od razu czy bede musial czekac na koniec eventu??
 
12249887_933853606683470_6145341516960805236_n.jpg
 
Wiele dałbym, żeby móc pograć w MMA. Chwilę u siostrzeńca pogrywałem w UFC 3, a na koszt rzędu XBOX one nie mogę sobie pozwolić w najbliższych dwóch latach, a potem... to już będę za stary ;/
 
Wiele dałbym, żeby móc pograć w MMA. Chwilę u siostrzeńca pogrywałem w UFC 3, a na koszt rzędu XBOX one nie mogę sobie pozwolić w najbliższych dwóch latach, a potem... to już będę za stary ;/
E tam za stary, jestem od ciebie 4lata starszy i ci powiem, że w przyszłości to na pewno ogarnę sobie konsolę i będę naparzał w czasie wolnym.
 
Wiele dałbym, żeby móc pograć w MMA. Chwilę u siostrzeńca pogrywałem w UFC 3, a na koszt rzędu XBOX one nie mogę sobie pozwolić w najbliższych dwóch latach, a potem... to już będę za stary ;/
Na granie na konsoli nie jest się za starym. Moja babcia z dziadkiem w dr. mario na pegasusie wykręcali takie wyniki, że za dzieciaka tego pobić nie mogłem.
 
Ja tam z ziomem przed Ufc pykałem (undisputed 3 na x360).Nie ma z kim grać przeważnie, a w towarzystwie to mega.Podobno ma mieć ziom ps4 i ufc to będzie jazda po świętach.Jeżeli sam się dorobię kiedyś to nie omieszkam kupić
 
Jaki tu spokój nananana ... ożywię temat trochę.

Mobile: Gracie w head to head? Jak Wam idzie? Ja zbliżam się do rangi 6. Warto pykać bo są zacne nagrody.

X1/PS4: Informacje które się pojawiły jakiś czas temu już pewnie wszyscy znają i widzieli, jeżeli nie to jest ich masa na necie. Z nowości: gra ma działać w rozdzielczości 1080p i 30 klatek na sekundę z motion blur, bo podobno wygląda lepiej od wersji 60 klatek. Ma być podobno PONAD 250 zawodników, część z nich:

Oleksiy Oliynyk
Rustam Khabilov
Ali Bagautinov
Rashid Magomedov
Albert Tumenov
Aljamain Sterling
Thomas Almeida
Kailin Curran
Al Iaquinta
Derek Brunson
Dennis Bermudez
Lorenz Larkin
Neil Magny
Thiago Alves
Alan Jouban
Ben Saunders
Oliveir Aubin-Mercier
Gil Burns
Yancy Medeiros
Alex Caceres
Justin Scoggins
Rafael Natal
Robert Whittaker
Corey Anderson
Pat Cummins
Rampage Jackson
Ryan Laflare
Thiago Alves
Edson Barbosa
Tony Ferguson
 
Jaki tu spokój nananana ... ożywię temat trochę.

Mobile: Gracie w head to head? Jak Wam idzie? Ja zbliżam się do rangi 6. Warto pykać bo są zacne nagrody.
Brakuje mi póki co "Play UFC for 3 days = get flyweight"
Wróciłem do tej gierki po jakimś czsie rozłąki i w sumie na świeżości fajnie wchodzi, póki co trening packi inwestuje w Cuba Swansona;)
 
Ja sobie pykam cały czas, tak to codziennie wbijałem i zbierałem hajsy(hajsów uzbierałem 1mln :D) i jakąś skrzynkę, czy tam z dwie z eventów wygrywałem, teraz trochę więcej się grywa w event z zawodnikiem :D head to head grywam, zdecydowanie mniej gram kariery, a kolekcja zawodników jest spora.
 
Jak w H2H kontynuować walkę z jednym graczem? Bo ciągle mogę tylko nowe pojedynki za 10 pkt.
 
Gdy wybierzesz gracza i stoczysz z nim pierwsza walke on musi później Cie wybrac i kontynuowac z Toba pojedynek. W sumie macie stoczyc 5 walk i wtedy zdobywa sie za calosc najwieksza ilosc punktow w zaleznosci od ilosci wygranych. Ja tylko dzieki temu juz dobijam do 4 rangi. Kontynuacja pojedynkow po ruchu przeciwnika pokazuje sie w zakladce "Your turn".
 
Gdy wybierzesz gracza i stoczysz z nim pierwsza walke on musi później Cie wybrac i kontynuowac z Toba pojedynek. W sumie macie stoczyc 5 walk i wtedy zdobywa sie za calosc najwieksza ilosc punktow w zaleznosci od ilosci wygranych. Ja tylko dzieki temu juz dobijam do 4 rangi. Kontynuacja pojedynkow po ruchu przeciwnika pokazuje sie w zakladce "Your turn".
U mnie rzadko przeciwnik chce kontynuować :( może to dlatego, że mam ponad 43k umiejętności drużyny, a mi losuje jakieś śmiesznie niskich przeciwników.

Mogliby dodać jeszcze multi/online, to by można było pograć, zmierzyć się jak na konsoli.
 
jaj mam ekipe coś koło 52k, a losuje mi pełen przedział od 4k do najwięcej chyba miałem coś koło 60k. Staram się wybierać kogoś podobnego do mnie i tłukę jego najmocniejszą kartę na dzień dobry (w miarę możliwości bo czasami jest duża przepaść) aby zwiększyć szansę na wygranie 4 z 5 pojedynków. Raczej mi goście odwzajemniają uprzejmości i mam średnio około 10-20 kontynuacji dziennie.
 
Gdy wybierzesz gracza i stoczysz z nim pierwsza walke on musi później Cie wybrac i kontynuowac z Toba pojedynek. W sumie macie stoczyc 5 walk i wtedy zdobywa sie za calosc najwieksza ilosc punktow w zaleznosci od ilosci wygranych. Ja tylko dzieki temu juz dobijam do 4 rangi. Kontynuacja pojedynkow po ruchu przeciwnika pokazuje sie w zakladce "Your turn".
Ale to pojawia się w tej drugiej kolumnie? To ja tam mam odpowiedzi niby od graczy, czas się odlicza, ale nie potrafię wejść w tą walkę.
 
U mnie również rzadko odwzajemniają. Nawet gdy wybieram silniejszych. To na pewno reali gracze? Bo zwykle jest tylko imię lub nazwisko (zawodnika UFC) plus jakieś cyferki.
 
Dziala Wam dzisiaj normalnie gra (mobile)? Caly dzien mi errory sypie zwiazane z polaczeniem z serwerem.
 
Gdyby ktoś się zastanawiał czy "gra jest warta świeczki" osiągając RANK 1 w formule Head to head w EA SPORT UFC Mobile to może sobie teraz sam odpowiedzieć na to pytanie.

Nagrodą za osiągnięcie RANK 1 jest:

-Holly Holm Champion Edition
-25 Ground Strikes Abilities
-75 Mixed Abilities
-10 Energy
 
Back
Top