EA SPORTS™ UFC®

Zobaczyłem abillities Rumble'a i jest moc :star wars:

Zrobiłbym 5k Diaza, ale nie będe miał akurat czasu przez 3 dni. Może wpadnie kiedyś ;)
 
Rumble wjechał na salony, Diazy spoko, ale 5k to mógłbym wbić, ale dla Nicka.
Nie mają umiejętności typu pokazanie palca, leżenie, słaaabo!
Mnie to dziwi, że wśród zawodników nie ma RDA i Miocicia, przecież obaj byli już w eventach, RDA nawet teraz jest.
 
Rumble wjechał na salony, Diazy spoko, ale 5k to mógłbym wbić, ale dla Nicka.
Nie mają umiejętności typu pokazanie palca, leżenie, słaaabo!
Mnie to dziwi, że wśród zawodników nie ma RDA i Miocicia, przecież obaj byli już w eventach, RDA nawet teraz jest.

A RDA nie był do kupienia kiedyś?
 
A co do Rumbla, to jak na razie to jest kozak, jego ciosy robią dewastację jak w walce z Manuwą :D I wydawało mi się, że nie będzie taki duży, a tu taka niespodzianka.
 
Cały temat jest o Ea na telefon ,tak?Kurna ,ja czekam aż zmieniam telefon w tym miesiącu na androida wreszcie .Jest tam multiplayer?W ogóle mocna gra?
 
Fajnie :D Nowy trailer w bonusie dającym 500k.

Ps. Ostatnio zdobyłem Cowboya grając Rumblem i się tak zaśmiałem, że pies piętro niżej zaczął szczekać.
 
Popatrzyłem jak to teraz wygląda i całość przypomina mi to, co dzialo/dzieje się z Real Racing 3 - na początku dało radę grac za free, potem to zostalo utrudnione. Wbijam im cwela w dupę i będę grał do 200 walki jak wcześniej.
 
Panowie czy wy też z tych nowych paczek na 220 i 240 lvl dostajecie po 10 szarych atrybutów ? No przeca to jest żal...
 
Panowie czy wy też z tych nowych paczek na 220 i 240 lvl dostajecie po 10 szarych atrybutów ? No przeca to jest żal...

Dlatego nawet nie ruszam. Jak jeszcze zobaczyłem, że w 220 walce kolesie mają po 65k zdrowia, to wgl szkoda gadać
 
Macie jakąś fajną grę na androida? Te całe ufc już mnie nudzi i nawet raz na dzień nie wejdę.
 
Gracie jeszcze? Zainstalowałem na dniach, lecę Gusem i mam przed sobą 30 walkę (tę w świetle reflektorów) plus na początku z paczki wpadł mi Lawler i to wszystko. Paczki kupuję za maks 2,000 bo na droższe mnie nie stać. Zrobiłem 3 "czeleńdże" i się nowe nie pojawiły.
To tyle.
 
Ale aktualizacje! Prócz live eventu dodano jakąś nową zabawa, dodatkowo gra stała się płynniesza podczas walki, przy codziennym logowaniu nagrody, tylko ciągle zaskakuje brak RDA.
 
Ale aktualizacje! Prócz live eventu dodano jakąś nową zabawa, dodatkowo gra stała się płynniesza podczas walki, przy codziennym logowaniu nagrody, tylko ciągle zaskakuje brak RDA.

Taa, w końcu można jakieś drobne złote monety zdobywać. Do tego doszedł śmiesznie tani Anderson Śilva za 500 (20zł) i pewnie bym go kupił, ale kończę dziś grę i robię sobie wolne na dłużej...
 
Wypadają ale bardzo sporadycznie, częściej z tych paczek po walkach 'mistrzowskich' w karierze.
 

Widzieliście pierwsze promo EA Sports UFC 2?
Bardzo cieszy mnie fakt, że jest w nim tyle Aśki - zagrać Polakiem w UFC? Kozak!

Czy mi się wydawało, czy Mighty Mouse nie był pokazany ani razu?:lol:
 
Back
Top