EA SPORTS™ UFC®

Za godzinkę wpadnie GSP, ale w międzyczasie wpada Krzyś :star wars:

CI68tb7WUAAjwy5.jpg
Ładnie(mi wpadł dzisiaj Minotauro z paczki po walce), ja uzbierałem trochę ponad 800 pkt na 3 paczki, zrób potem screena swojego GSP(porównam czy umiejętności się różnią od mojego złotego). Skończy się event to prócz nagrody otworzę jeszcze 38 paczek :D Oby ktoś ciekawy wpadł.

A z kategorii bantam dziewczyn do wypadnięcia zostały mi Misia, Ronda, Zingano.
 

Złoty mi się nigdy jeszcze nie powtórzył. Nieźle!


Ładnie(mi wpadł dzisiaj Minotauro z paczki po walce), ja uzbierałem trochę ponad 800 pkt na 3 paczki, zrób potem screena swojego GSP(porównam czy umiejętności się różnią od mojego złotego). Skończy się event to prócz nagrody otworzę jeszcze 38 paczek :D Oby ktoś ciekawy wpadł.

A z kategorii bantam dziewczyn do wypadnięcia zostały mi Misia, Ronda, Zingano.

Te same laski mi zostały do wypadnięcia, przydałaby się chociaż Misha ;) Łap GSP:
 

Attachments

  • 11652030_1024980357536186_1055676712_n.jpg
    11652030_1024980357536186_1055676712_n.jpg
    108.5 KB · Views: 38
Czemu? Gsp spoko jak dla mnie. A teraz tluczemy Rondzie.

Sporo abillities mu nie zawsze celnie wchodzi, chyba tylko superman punch to taki pewniak... niestety kopnięcia, które wykonuje George, często są kontrowane silnymi ciosami ze strony przeciwników.
 
Sporo abillities mu nie zawsze celnie wchodzi, chyba tylko superman punch to taki pewniak... niestety kopnięcia, które wykonuje George, często są kontrowane silnymi ciosami ze strony przeciwników.
Moim GSP dobrze się gra, kopnięcia wchodzą, musisz się nauczyć je wykonywać w odpowiednim momencie.
 
Chyba nie tak źle? Mi właśnie Luke wypadł z paczki zdobytej po 71 walkach.
Umiejętności ma fajne, podobają mi się, ale na grę musi trochę poczekać. Gram aktualnie tymi zawodnikami GSP 82, Aldo 41, Nurmagomedov 41, Żołnierz Boga 31, Cung Lee 105. W kolejce z tych lepszych jest także Rory 7, Belfort 6.
 
Ja Lukiem przeszedłem całą grę, bardzo fajnie mi się grało :) Teraz katuje Werdumem, Yoelem i Khabibem. A w kolejce Ronda, GSP i Vitor. Ogólnie mega wkrętowa jest ta gierka :D
 
Jeżeli dodadzą Aśkę i wygram wszystkie walki, to czy mogę powiedzieć, że przeszedłem tą grę?
 
Kto tam jest teraz do zgarnięcia? Chyba że powiecie mi gdzie to sprawdzacie ;) Bo z tych małych ikonek nie mogę rozkminić
 
Ręki sobie nie dam uciąć, ale za 5k jest amerykański Chad, a za 1,5 losowy amerykaniec.
 
To lipa, Chada mam i tak średnio mi się nim gra, wolę już Khabibem. Zobaczymy kto wpadnie za 1500
 
Ciekawe, czy jak uzbiera się 1,5k to wypadnie jakiś nowy zawodnik, czy może się powtórzyć...
 
Back
Top