EA SPORTS™ UFC®

pykfwcudlsgifxvmxqsayvnihaqfuefrwaialiqhjumhigptaqjqehvrcwxobexroarixmllicsobaazubmtovartnjjlsthqpqt


wlasnie wjebalem rudemu na live :hi:
 
Mi wpadł za 1,5k... Chad, ale oczywiście nie limited, tylko ten standardowy. Chociaż jego umiejętnościami jestem dość mocno rozczarowany...
Trochę cisnę już w tą grę, więc i zawodników mam sporo, chociaż nadal poluję na tych złotych np. JJ, Aldo, Pettis, Weidman i wielu wielu więcej...
Lista zawodników u mnie:
Flyweight:
- Dodson (lvl. maxed), Easton (6), Gaudinot (3), Timothy Elliott (2), Jorgensen (1), Michael Mcdonald (1), Wineland (1), Uyenoyama (1), Pickett (1), Erik Perez (1)
Lightweight:
- Edgar (lvl. maxed), Lamas (33), TJ Grant (23), Mendes (13), Chan Sung Jung (1), Swanson (1), Joe Lauzon (1), Poirier (1), Pearson (1), Maynard (1), Siver (1)
Middleweight:
- Belfor (maxed), Romero (maxed), Condit (maxed), GSP (37), Rockhold (26), Rory (1), Demian Maia (1), Cung Le (1), Ellenberger (1), Philippou (1), Rich Franklin (1), Carmont (1), Kampmann (1), Pascal Krauss (1).
Heavyweight:
- Cormier, Werdum, Gustafsson (wszyscy maxed), Bader, Hunt, Sonnen, Browne, Henderson, Hunt normalny i Little Nog wszyscy 1 level.
Z kobiet mam Holly Holm maksymalny level oraz Zingano, Kaufman i Liz Carmouche na pierwszym wszystkie.
Mam teraz już ponad 700k monet, więc niedługo kupię za to te paczki za 2k i liczę na jakiegoś złotego zawodnika, chociaż dotychczas szczęścia nie miałem i nigdy mi złoty nie wypadł... Tylko z Live Events mam złotych :)
 
Otworzyłem paczki za 300k i najlepsze co poleciało to Andrzej, więc nie licz na jakieś czary mary.
 
Niestety mam tego świadomość, bo też zdarzało mi się, że na raz wydałem na paczki nawet 350k i nie wypadł chyba nawet żaden purple, więc o gold już nawet nie wspominam.
 
Mi będzie szybciej napisać, kogo nie mam... :rofl:

- Muchokogoty: Barao, Faber, DJ, McDonald. Zrobieni na 100% Cruz, Joseph i McCall (i jeśli nie będę miał Barało albo Dillashaw to już nigdy nie zagram tej kategorii)
- Piórkowoleccy: Edgar, Cerrone,Melendez,Pettis,Aldo, McGregor. Zrobieni Benson i Lamas
- PółśrednioŚredni: Lawler, Silva, Jimi Hendrix, Gegard Mousasi. Zrobieni Romero, Belfort, GSP i Rory (a chce jeszcze zagrać Weidmanem i Rockholdem)
- Półciężkociężcy: Jones, Cain, Cormie, JDS, Machida, Browne, Arlovski, Rua, Sonnen, Henderson (tu najwięcej braków). Zrobieni: Werdi,. Gustafsson i BigFoot
- Dupeczki: Zingano i Kaufman. Zrobiona Holly i Rousey w trakcie.

Romero polecam, przekot straszny, kopie obrotówki :pray:
 
Romero polecam, przekot straszny, kopie obrotówki :pray:
Zgadzam się! Romero jak dla mnie chyba największy kozak ze wszystkich zawodników, których mam! W sensie, że nim w danej kategorii wagowej walczyło się najłatwiej!
 
Wypadł mi właśnie Frank Mir.

Widzieliście tą paczkę z Perezem za 25k? Beka :lol:
 
Pograłem chwilę i jest ok. Ma bokserskie abilities+lowkick i latające kolano oraz po 3 obalenia i poddania.
Dzięki. Zastanawiałem się na nabiciem pkt dlatego się pytam, ale 3500 pkt tyle czasu poświęcać dla Mira to chyba nie warto, gdyby to był Duffe grałbym. Będę liczył, że mi wypadnie kiedyś z paczki :D
 
54 paczki otworzone, wpadli mi:
Dodson :D, xp:Elliot, Carmont, Pickett, Perez.
Słabo, ale z Dodsona się cieszę, bo denerwuje mnie Joseph "Kikutoręki" Benavidez.
 
Moja ekipa
Fly: Ian McCall, Brian Bowles, Michael McDonald, Timothy Elliott, Eddie Wineland, Erik Perez, Brad Pickett, Louis Gaudinot, Mike easton, Scott Jorgensen, Joseph Benavidez, Darren Uyenoyama

Light: Conor McGregor x2, Chan Sung Jung, Joe Lauzon, TJ Grant, Donald Cerrone, Gilbert Melendez, Dennis Siver, Ricardo Lamas, Gray Maynard, Cub Swanson, Ross Person, Dustin Poirier, Khabib Nurmagomedov

Middle: Yoel Romero, Cung Le, Martin Kampmann, Carlos Condit, Rory MacDonald, GSP, Luke Rockhold, Rich Franklin, Gegard Mousasi, Demian Maia, Vitor Belfort, Constantinos Philippou, Pascal Krauss, Jake Ellenberger, Michael Bisping, Mark Munoz

Hevy: Alexander Gustafsson, Dan Henderson, Glover Teixeira, Rayan Bader, Cheal Sonnen, Antonio Silva, Pat Barry, Rashad Evans, Mauicio Rua, Mark Hunt, Lil Nog

Baby: Ronda Rousey, Miesha Tate, Liz Carmouche

Teraz wydam 1 226 865 na paczki jak nie trafie jakiegos zlotego to bede smutny
 

Attachments

  • hajs.jpg
    hajs.jpg
    114.3 KB · Views: 19
Nowi Jim Miller, Holly Holm

Starzy Rockhold, Hunt, Gustafsson, McCall, Munoz, Lauzon, Franklin x2, Ellenberger, Uyenoyama x2, Maynard, Holm x3 , Pickett, Krauss x2, Easton x2 , Bader, Carmuche, Barry, Siver x2, Pearson, Bowles, Wineland, Jorgesen x2

godzina klikania i takie cos. Jestem smutny
 
Weidman ukończony. Chris jak w życiu tak i w grze - niby niczym się nie wyróżnia, ale jest bardzo dobry. Gdy go dobrze podexpiłem, praktycznie wszystkie walki robiłem na 3 gwiazdki za pierwszym razem.

Teraz gram Arlovskim. Ma fajne abillities, ale trochę drewniany :)
 
Back
Top