EA SPORTS™ UFC®

Ja dostałem z wczorajszej paczki Pearsona. I teraz mam 2 różnych Pearsonów, mam dwóch różnych Munozów - w różnych kategoriach wagowych - też tak macie?
 
Ej ludziska, jak pokonać tego zawszonego Bąsa na 194-tej walce skoro on jednym albo dwoma strzałami mnie składa, a ja nie jestem w stanie go tknąć?

:boystop:
 
Kurde na Barao bym sie pokusily ale w ten weekend moze byc zle z czasem. Ktos wie ile ten event bedzie otwarty? Wypadl mi Faber
 
Ja na Barao postaram się jakoś znaleźć czas, bo muszę gościa mieć.
Ostatnio z paczki po wygranej którejś walce w karierze wypadł mi Khabib :D
No i z nagrody za 1,5k dostałem Bensona, więc mój plan spożytkowania miliona monet na paczki za 2k zostanie trochę przesunięty chyba i więcej się tego naskłada jeszcze.
Chociaż mówiąc szczerze, to ta gra powoli zaczyna mnie nudzić...
 
Czy ktoś doszedł do tego kiedy pojawiają się nowe challenges? Mam na myśli po tym bugu (czy nie bugu) co to znikają te wykonane i zamiast nowych pojawia się empty. Strasznie mnie to irytuje, nie ma nic przez 20 godzin, pojawiają się 3 nowe jakieś po 750 i za chwile znowu empty.
 
Czy ktoś doszedł do tego kiedy pojawiają się nowe challenges? Mam na myśli po tym bugu (czy nie bugu) co to znikają te wykonane i zamiast nowych pojawia się empty. Strasznie mnie to irytuje, nie ma nic przez 20 godzin, pojawiają się 3 nowe jakieś po 750 i za chwile znowu empty.
Ale to zawsze chyba było tak, że jednorazowo rzucali 5 albo 6 challenges, mniej więcej co 24 godziny.
Jeśli te wszystkie challenges wykorzystałeś (niezależnie, czy zakończyłeś sukcesem, czy zamieniłeś na inny), to przez ileś tam godzin tego nie miałeś. Dlatego też nawet jak mi wpada jakiś parch za 750 srebrników, to go nie odpuszczam teraz, tylko szybko kończę i jeśli jeszcze nie było tych 5, to wpadnie kolejny do zrobienia ;)
 
Ale to zawsze chyba było tak, że jednorazowo rzucali 5 albo 6 challenges, mniej więcej co 24 godziny.
no wlaśnie chyba nie, bo od wczoraj nie miałem żadnego dzisiaj pojawiły się 3 za 750-1250 i po skończeniu jednego za 750 nic nowego się nie pojawiło.
 
no wlaśnie chyba nie, bo od wczoraj nie miałem żadnego dzisiaj pojawiły się 3 za 750-1250 i po skończeniu jednego za 750 nic nowego się nie pojawiło.
Dziwne, może coś się faktycznie pozmieniało, albo jest jakiś bug w grze?
Ja się z tym nie spotkałem, chociaż ostatnio też mniej grałem no i miałem 3 "duże" challenge- wszystkie za 15k, więc trochę mi zajęło ich zrobienie...
 
Paczki za 350k otworzone, najlepsze co poleciało to Cat Zingano... Zbieram 100k na Condita.
 
Conditem z tej paczki się bardzo fajnie gra. W jeden dzień ogarnąłem wszystkie walki. XP dostawał tylko i wyłącznie z mnożnikiem. 6437 = 14300 zdrowia.
 
Conditem z tej paczki się bardzo fajnie gra. W jeden dzień ogarnąłem wszystkie walki. XP dostawał tylko i wyłącznie z mnożnikiem. 6437 = 14300 zdrowia.
Wow, w jeden dzień wszystkie walki... Jestem pod wrażeniem.
Tak z innej beczki, to sprawdziłem u mnie z tymi challenges- po skończeniu jednego dostawałem kolejne i tak łącznie dostałem chyba z 5. W rachunkach też się nie pomyliłem, bo 3 razy z rząd miałem challenge z ground KO wins albo groud KO wins in a row.
 
Wbrew pozorom szybko idzie ;)
Niby szybko idzie, ale 199 walk w jeden dzień... Gratuluję cierpliwości ;)
To jest najgorsze, szczególnie jesśli dotyczy parteru :P
Faktycznie te parterowe są najgorsze, chociaż akurat ostatni wpadł mi Khabib, który ma aż trzy obalenia, więc nim robienie tych zwycięstw przez nokaut na glebie wchodzi łatwiej ;)
 
Niby szybko idzie, ale 199 walk w jeden dzień... Gratuluję cierpliwości ;)
2 minuty na walkę ;)
Faktycznie te parterowe są najgorsze, chociaż akurat ostatni wpadł mi Khabib, który ma aż trzy obalenia, więc nim robienie tych zwycięstw przez nokaut na glebie wchodzi łatwiej ;)
Mam od dawna 199 ;)
Parter fajnie się robi Bispingiem, Rockholdem i Dodsonem ;)
 
Mam od dawna 199 ;)
Parter fajnie się robi Bispingiem, Rockholdem i Dodsonem ;)
Z tych których wymieniłeś, grałem tylko Dodsonem, Rockhold czeka, a Bispingiem chyba mi się nie zechce grać.
Zwłaszcza, że teraz mam Khabiba, chcę skończyć GSP no i wpadł Benson, więc jest kim grać.
Poza tym jeszcze trwa live event, w którym do wyjęcia jest Barao, więc na razie to będę katował ;)
Tyle opcji do gry, a tak mało czasu...
 
Back
Top