Dziś pytanie - jutro odpowiedź: Kto pyta - nie błądzi

czy robaki (chyba mole spozywcze) w szczelnie zapakowanej hermetycznie (a wiec nie dostaly sie w sklepie czy domu) paczce platkow daja mi prawo do zaskarzenia producenta?
 
Jak to zalatwiles?
Wyobraź sobie, że Nestle ma osobną ŻYWĄ infolinię dla płatków śniadaniowych, które zareklamowałem; nie, nie mam zamiaru się z nikim sądzić :D w każdym razie, Pani po drugiej stronie słuchawki była mega miła (wiadomo czemu, to było dość mocne naruszenie), przysłała tego samego dnia kuriera po towar celem sprawdzenia i zrobienia testów. Mam tam dostać jakiś list z wynikami tych badań i "rekompensatę". Nie, nie pytałem
 
Dlaczego federacja krs1 nie zatrudnia gejów, lesbijek, tranzwestytów i innych osób ze środowisk LGBT ? Pytam poważnie, bo przecież mamy 21 wiek i nie jesteśmy chyba krajem trzeciego świata. Zgłoszę to do TVN.:rutekajak:
 
Dlaczego federacja krs1 nie zatrudnia gejów, lesbijek, tranzwestytów i innych osób ze środowisk LGBT ? Pytam poważnie, bo przecież mamy 21 wiek i nie jesteśmy chyba krajem trzeciego świata. Zgłoszę to do TVN.:rutekajak:
A wegetarianie łapia sie pod srodowiska LGBT>?:mamed:
bo tam jest taki jeden :werdum:
 
A wegetarianie łapia sie pod srodowiska LGBT>?:mamed:
bo tam jest taki jeden :werdum:
Łasica ? Miałem na myśli zawodników bardziej, ale zawsze dobrze jest mieć metroseksualnego pracownika. Dobrze to wpływa na wizerunek federacji.
 
Kto potrafi przerobić ryj Dany na ryj Kawula?
4.jpg


@billmurray @listonosz @Meru ?
 
Back
Top