Dziś pytanie - jutro odpowiedź: Kto pyta - nie błądzi

Musiałem policzyć ręcznie. Dziś (stan na 14:11) nabiłeś już 50.
 
średnia arytmetyczna to nic bo kaczka znikał kilka razy na dłuższy czas
 
U la la. To do końca doby może najebać i ze 150...co typo jest pracowity...
 
Żeby on po każdym 1000 postów chociaż postawił kratę Łomży :(
 
ten temat to taki talk show kaczki ? zamiast rozmowy w toku rozmowy przy kaczce o kaczce z kaczką ?


pain jaka szkoda, że Twoje posty poleciały w zeszły weekend z HP.



Pytanie, komu kaczka przyprawia brodę Rumcajsa?
 
Nie wiem, o co chodzi z tym Rumcajsem, ale 10 minut temu zarezerowałem u Rumcajsa w Wetlinie pokój na przyszły weekend. Co za zbieg okoliczności!
 
Temat wydaje się dobrą inicjatywą,ale wierzycie w to,że młoty mimo tego,że do każdego eventu mają temat w którym moga się zapytać,nagle zaczną pytać się tu ? :]
 
Nie. Ale tutaj są strasznie zawistni ludzie, każdy zazdrości Kaczce jego professional recordu 11000 postów, więc każdy próbuje gonić, jednak z takim zakapiorem to nie da chyba rady...
 
Już parę razy pisałem iż to nie możliwe aby pod nickiem kaczka41 pisała jedna osoba. Kaczka czasami nabija posty szybciej niż jestem je w stanie czytać i to w różnych wątkach.
 
Każdy w redakcji lubi se machnąć posta jako kaczka41.
 
W takim razie ja chciałbym dowiedzieć się, czy będzie gdzies możliwość obejrzenia (na żywo lub retransmisja) gali Night of Champions w Paczkowie.



Pytam tu bo w temacie poswięconym gali nikt mi nie odpowiedział.



A przy okazji kolega Kaczka nabije sobie posta. I niech mu będzie na zdrowie.
 
Mam pytanie:


Czasem, by nie powiedziec czesto, ma miejsce taka sytuacja, ze staram sie napisac posta i gdy daje wyslij, post nie pojawia sie. Gdy wysylam ponownie , wyskakuje informacja na monitorze: "Zwolnij".


Gdzie do cholery trafiaja w takim razie te wszystkie "znikajace posty" ??!
 
Proszę o udzielenie natychmiastowej odpowiedzi co mial na myśli defthomas pisząc w temacie "Newsy MMA Userów" następujące zdanie :



"Pride wróci tyle w temacie, wiecej nie mogę powiedzieć bo będę "tym dziennikarzem" "
 
Back
Top