Dziś pytanie - jutro odpowiedź: Kto pyta - nie błądzi

Ożenił się



diapo210ccbec9111f60a800734d6193b5584.gif
 
A wiecie, że Ja gdy przeczytałem 1szy post w HP to byłem święcie przekonany, że to naprawdę o ziole? Dopiero po paru miechach się jorgnąłem gdy non-stop w czubie tabeli się ten temat utrzymywał...wiedziałem, że nie można tyle o jaraniu gadać...



P.S. Czemu ten temat nie jest jeszcze Closed?
 
ktoś wie dlaczego Szmigielski zniknął z rankingu ACB? idzie w ślady Andryszaka i ma zamiar podpisać cyrograf z bardziej nowożytną organizacją?
 
poszykam po marketah dzięki!
tylko ja tu widze, ze w necie to maja taniej. Ja za swoje dalem 69 zl. EURO-AGD. Sie kurwa sfrajerowalem jak widac :cry: Z dzwieku bedziesz zadowolony, bardzo fajnie graja. Fajnie basy do rapu, jak znalazl
 
tylko ja tu widze, ze w necie to maja taniej. Ja za swoje dalem 69 zl. EURO-AGD. Sie kurwa sfrajerowalem jak widac :cry: Z dzwieku bedziesz zadowolony, bardzo fajnie graja. Fajnie basy do rapu, jak znalazl
luzik, ostatnio porównywałem ceny tych popularnych marketów, w arkadię mam przy domy to coś znajdę, połażę, jebać pracoholizm wziąłem wolne... a creattive to tylko dźwiękiem się w sumie zajmuje?
 
Jakie Polskie podcasty mma polecacie?
Ostatnio wyglada,że niemal każdy w miarę rozpoznawalny zawodnik poza Matt Hamill ma swój podcast lub udziela się w miarę regularnie w istniejących podcastach ,ale jak przyjdzie co do czego to nieraz nie ma czego słuchać.
Jakie podcasty słuchacie i polecacie ?
Byc może muszę zmienić lub uzupełnić swoją listę .
 
Back
Top