Podwieszony Duubertowa i przyjaciele (Hyde Park 2.0)

Status
Not open for further replies.
Twoimi rodzicami jest teraz państwo, tak jak w Szwecji!
Jeśli państwo, to cohones.
A jeśli cohones to żądam zawiązania wolnych solidarnych związków zawodowych na czele z najbardziej zasłużonym obywatelem-egzekutorem kaczką czterdziestym pierwszym z rodu tumanów.

Żądam deputatów naukowych dla gimnazjalistów uiszczanych dziesiątego dnia każdego miesiąca i dopłat socjalnych w wysokości średniej krajowej zarobków rządu pod teką ministerialną naczelnego @Jakub Bijan !!!

A dywersantom pokroju @Vic3k żądam odebrania 90% zarobków w postaci podatków wszelakich i przeznaczenie ich na stale rosnącą biurokrację związkową oraz będących pod kuratelą związku osób ciężko dotkniętych pozbawieniem rodzica.

Żądam wolnych, demokratycznych wyborów na naczelnego państwa, oraz na redakcję zasiadającą po prawicy przycisku z banem.

Liberte egalite fraternite ou la mort!
Viva la revolution!
Albo chcę matki!
 
Last edited:
Jeśli państwo, to cohones.
A jeśli cohones to żądam zawiązania wolnych solidarnych związków zawodowych na czele z najbardziej zasłużonym obywatelem-egzekutorem kaczką czterdziestym pierwszym z rodu tumanów i żądam deputatów naukowych dla gimnazjalistów uiszczanych dziesiątego dnia każdego miesiąca i dopłat socjalnych w wysokości średniej krajowej zarobków rządu pod teką ministerialną naczelnego @Jakub Bijan !!! Libertee egalitee fraternite ou la mort!

Albo chcę matki!
Hmm. . . tak :lol:

Dobrą miałem dziś beke w robocie z tego tematu, oby wincyj :DC:
 
Jeśli państwo, to cohones.
A jeśli cohones to żądam zawiązania wolnych solidarnych związków zawodowych na czele z najbardziej zasłużonym obywatelem-egzekutorem kaczką czterdziestym pierwszym z rodu tumanów. Ż
ądam deputatów naukowych dla gimnazjalistów uiszczanych dziesiątego dnia każdego miesiąca i dopłat socjalnych w wysokości średniej krajowej zarobków rządu pod teką ministerialną naczelnego @Jakub Bijan !!!
A dywersantom pokroju @Vic3k żądam odebrania 90% zarobków w postaci podatków wszelakich i przeznaczenie ich na stale rosnącą biurokrację związkową oraz będących pod kuratelą związku osób ciężko dotkniętych pozbawieniem rodzica.

Liberte egalite fraternite ou la mort!

Albo chcę matki!

Dobra, już dobra. Znajdziemy Ci matkę. http://cohones.mmarocks.pl/members/katarzynalarwa.14032/ może być? Aktywna na forum, kobieta.
 
Daj spokój będziesz mieszkał nad morzem, świeże powietrze wyjdzie Ci na dobre, nie to co ten syf w Krakowie. Kaczka ma dzieci, będziesz miał się z kim bawić, Kaczka kolejne 500+ dostanie. Będziesz dostawał lajki z 15 różnych kont.
nie wiam jak napisać, że już płaczę. Łaaaa, łeee czy beee?
Wolę jednak kobietę za matkę. Tak mnie na przyrze uczyli. Chociaż kto tam wie jak na zachodzie światowe ludzie dzieci robią.:joer:
Zresztą to nepotyzm jak rodzic daje dziecku państwowy zasiłek
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top