Podwieszony Duubertowa i przyjaciele (Hyde Park 2.0)

Status
Not open for further replies.
Panie i Panowie,
UFC Zagrzeb - relacja na żywo sięgnęło bodaj 58 stron... Ten temat ma potencjał - nie zmarnujmy go, już tylko:
Animated_numbers_countdown_50_to_1_fast.gif

stron :mamed:
 
W zasadzie nie ten temat, ale dziś nikt do innego nie zajrzy: :mamed:

@defthomas @Cloud @Jakub Bijan - też chcę być redaktorem MMARocks! Załóżcie dla mnie kącik poezji. Obiecuję dla każdego coś miłego - w czwartki akrostychy, we wtorki fraszki, w środy limeryki, a w poniedziałki trzynastozgłoskowce, żeby wszystkich jeszcze bardziej dobić :werdum:

Napisz jakieś haiku o pannie Dubertównie, a pomyślimy nad przyjęciem Cię do redakcji. W każdym razie musisz przebić to:

Radość w jej oczach
Troll na Cohones
Magdalena
 
@duubertowa witam z poziomu forum i wspominając naszą ostatnią Twitterową rozmowę, zapraszam do tematu "Seriale" w wiadomym celu :D
http://cohones.mmarocks.pl/threads/seriale.8562/unread

W sumie to są chyba 3:
@duubertowa , @orvenka , @Siostra Tsubasy
Dawno dawnno temu była jeszcze jakaś pani z cyckami na avatarze. Kiedyś ktoś o niej wspominał.

Miałem konto na cohones zanim zostałem redaktorem #209
Pan Dominik też kiedyś miał konto na Cohones, Shutruk niejaki. Potem jednak troszkę pogardził nami i "odwiedza nas" tylko z głównej.

Nieprawda. Szukamy sprawnej pilotki, która nie pozwoli nam abyśmy drugi raz zabłądzili
#CzechRepublic #UFCZagreb

W zamian Magda bedzie mogła zrobić z nami wywiad :OK:
Zapamiętam, że nie mam już pierwszeństwa :( #KSW34 #wspominamtypowanie

W zasadzie nie ten temat, ale dziś nikt do innego nie zajrzy: :mamed:

@defthomas @Cloud @Jakub Bijan - też chcę być redaktorem MMARocks! Załóżcie dla mnie kącik poezji. Obiecuję dla każdego coś miłego - w czwartki akrostychy, we wtorki fraszki, w środy limeryki, a w poniedziałki trzynastozgłoskowce, żeby wszystkich jeszcze bardziej dobić :werdum:
Nie jesteś kobietą w świecie MMA, nie masz potencjału!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top