drimfajty

Jak można każdego z historii to ja bym chciał zobaczyć Hagler vs Canelo, Floyd vs GGG, Fury vs Lewis i Ali'ego z Usykiem
Alego się pisze to po pierwsze
Hagler Canelo
Uważam że hagler go robi po dobrej wojence, Marvin był lepszą wersją Gienka, też miał stal zamiast łba i świetny footwork, czyli zmore dla cynamona

Floyd-Gienek
Jestem fanem floyda i teraz po przemysleniu uważam że ma szansę go zrobić na bliskiej decyzji, ale gienek ma szansę go znokautować
Też pytanie jak Gienek by zareagował na takiego technika jak Monej bo umówmy się z takim klasowym przeciwnikiem się nie mierzył

Fury Lewis
Lennox jak dla mnie. Fury miałby trudno przeciw mocy Lewisa połączonej z precyzyjnością mojego brata.

Ali-Usyk
Jako że Ali to mój jeden z ulubionych pięściarzy to bym chyba dał go, ale Olek jest świetny plus wie więcej o boksie lepsze treningi i etc.
 
Jak temat odżył to podrzucam od siebie: Rocky Marciano vs. Anthony Joshua, Deontay Wilder vs. Joe Louis, Barney Ross vs. Tony de Marco, Willie Pep vs. Leo Santa Cruz, La Motta vs. Floyd.
marciano vs joshua
Ja jebe przecież to byłby gwałt na białasie
Nic nie chcę słyszeć o betonowej głowie włocha, bo to chuja by dało(czyli CTE), typ dostaje ostro po pysku, antek jest jaki jest ale ma obrzydliwą przewagę zasiegu i wzrostu plus siły i w ogóle wszystkiego
Wilder vs Louis
Diontaj byłby za szybki i ustrzeliłby wiatrakami, dobrzy HW nastąpili dopiero po Alim bo on pokazał jak sie trenuje normalnie
La motta vs Floyd
Monej 12-0, warunki są przerąbane, ale Monej nie ma ciosu by położyć de niro
 
Oleksandr Usyk-Evander Holyfield
Tyson Fury-Lennox Lewis
Riddick Bowe-Mike Tyson
Manny Pacquiao-Edwin Valero
a więc
w cw holy vs usyk
Holy poza Quawim nei ma większych skalpów a usyk naprawdę świetnie tam wyglądał, a nie mam info czy holy umiał w brudny boks w cw jak umiał w hw

Co do pojedynku w HW to holy by go zrobił, usyk nie jest już tak młody, a Evander ze swoją determinacją i brudnym boksem oraz kondycją(usyk też ma świetną ale są poziomy)
Co prawda real deal nie lubił jaba a ten oleksandr ma świetnego jednakże jak wspomniałem by przełamał usyka w końcu i zgarnął decyzję na swoje konto

Fury vs Lewis
już się przewijał ten pojedynek ale stawiam na Lewisa, mocno bijący, umiejący walczyć w klinczu, precyzyjny, Furiat co prawda jest pewnie silniejszy, ale to jego unikanie na Lennoxa by nie przeszło

Bowe-Tyson
Dwójka kumpli z szkółki. Jak wspomniałem dla mnie riddick w formie pokona każdego, ma dobrego jaba, mocny cios, kondycję i twardy baniak
Mike każdą z tych rzeczy nienawidził, w dodatku z wszystkich 2 metrowych behemotów to Bowe najlepiej walczył w inside

Pac-Valero
O Edvinie dużo nie wiem, ale wiem że miał potężny cios, ale manny do lekkiej też bił mocno
Plus jak patrzyłem to skilsami pac by go porobił
 
Moje propozycje:
Ali vs Lewis
Fury vs Witalij
Adamek vs Michalczewski
Ali vs Lewis
Jak bardzo lubię Alego to jednak Lewis, mocny cios, precyzja, dobry footwork, ali ze swoim stylem by oddał za dużo punktów, a lennoxa by nie porobił na cardio
Ale jest opcja że float like butterfly, sting like a bee i Muhammad by porobił na nogach Lennoxa(szkoda że kurwy z rządu zabrali Alemu te 3 lata)
Stawiałbym tak na 65-35 dla Lwa, ale Ali czasami był magiczny

Fury Witalij
Witek znany jest że dał schyłkowemu Lennoxowi świetny pojedynek, przy tym prawie oko stracił no i że klepał nasze orłów jak worki
Fury co prawda zrobił Władka ale Vit by sie nie bał i szedłby na całego, w klinczu też był dobry, stylistycznie furiat ma lepiej bo vit bazował na odchyleniach a furiat ma długie łapska
Postawiłbym na furiata który zgarnąłby pare rundek i wymęczył decyzję

Speed vs Tiger
Nie znam dobrze kariery darka, mimo tych obron nie przekonuje mnie, chociaż silny i świetny jab, ale adamek jak miał speeda to był naprawdę dobry
Możliwe że góral by go przełamał
 
Tony Ferguson trenowany przez Edmonda i Josha Fabię VS Mariusz Pudzianowski po dociążaniu w piwnicy wielkimi chłopami +90kg.
 
marciano vs joshua
Ja jebe przecież to byłby gwałt na białasie
Nic nie chcę słyszeć o betonowej głowie włocha, bo to chuja by dało(czyli CTE), typ dostaje ostro po pysku, antek jest jaki jest ale ma obrzydliwą przewagę zasiegu i wzrostu plus siły i w ogóle wszystkiego
Wilder vs Louis
Diontaj byłby za szybki i ustrzeliłby wiatrakami, dobrzy HW nastąpili dopiero po Alim bo on pokazał jak sie trenuje normalnie
La motta vs Floyd
Monej 12-0, warunki są przerąbane, ale Monej nie ma ciosu by położyć de niro
Marciano to byłby małym Cruiserem dzisiaj 177 cm, max. waga 87 kg, ale dzisiaj to pewnie by walczył w płc., przy tych kilku walkach w roku.
 
Ali vs Lewis
Jak bardzo lubię Alego to jednak Lewis, mocny cios, precyzja, dobry footwork, ali ze swoim stylem by oddał za dużo punktów, a lennoxa by nie porobił na cardio
Ale jest opcja że float like butterfly, sting like a bee i Muhammad by porobił na nogach Lennoxa(szkoda że kurwy z rządu zabrali Alemu te 3 lata)
Stawiałbym tak na 65-35 dla Lwa, ale Ali czasami był magiczny

Fury Witalij
Witek znany jest że dał schyłkowemu Lennoxowi świetny pojedynek, przy tym prawie oko stracił no i że klepał nasze orłów jak worki
Fury co prawda zrobił Władka ale Vit by sie nie bał i szedłby na całego, w klinczu też był dobry, stylistycznie furiat ma lepiej bo vit bazował na odchyleniach a furiat ma długie łapska
Postawiłbym na furiata który zgarnąłby pare rundek i wymęczył decyzję

Speed vs Tiger
Nie znam dobrze kariery darka, mimo tych obron nie przekonuje mnie, chociaż silny i świetny jab, ale adamek jak miał speeda to był naprawdę dobry
Możliwe że góral by go przełamał
Ja w półciężkiej to bym raczej stawiał na Michalczewskiego, najlepszy Adamek to był jednak w Cruiser, tu widzę za to Adamka w ich pojedynku.
 
Back
Top