jd0490
UFC Heavyweight
Poka daj linkaWykurwiste te lampki
Muszę chronić przed dziećmi bo rozniosą (nie jest to cienka, plastikowa tandeta), nawet żona jest zachwycona mimo, że przecież jest poza tym.
Obie mają trzy stopnie świecenia.
Ta niebieska ma zimne, nie za mocne, światło, bardziej taka ozdoba, ale fajny efekt robi z tą gumką i magnesami.
Ta żółta, co strzela płomieniem, ciepłe i mocne światło, normalnie wieczorem zamiast normalnej lampy włączyłem to i pokój oświetlony tak jak lubię czyli taki ciepły półmrok.
10/10





Songo SSJ4 absolutnie piękna figurka. Złowieszczy majin Vegeta też sztosik podobnie zresztą jak ten w wersji blue.
