Dragon Ball

Nie słuchaj go, już 5 razy wrzucałem stronę, na której można oglądać. Tu masz najlegitniejsza, jakiś grosz kosztuje ale wszystko elegancko przedstawione, już też kilka razy wykupywalem dostęp.
Ja oglądam filmy na TV z dysku, nie wszystkie strony i playery są obsługiwane przez tv.

Zresztą ten co jest u młodego w pokoju, na którym oglądamy to nawet neta nie ma.
 
Ja oglądam filmy na TV z dysku, nie wszystkie strony i playery są obsługiwane przez tv.

Zresztą ten co jest u młodego w pokoju, na którym oglądamy to nawet neta nie ma.
Mordo wystarczy laptopa na hdmi podłączyć.
 
U mnie w rodzinie mam fanatyka tego uniwersum. Jako, że dobrze zarabia to co 2 tygodnie kupuje figurki za 300-400 zł.

Jak chcecie foty to dajcie cynk.

Ostatnio walnął sobie Songo za 2 tysiące w Gliwicach na ramieniu, bo podobno facet to topka światowa od tego uniwersum.
 
Takie cuda wleciały, czekam jeszcze na goku ssj3 i majin vegete
1000031023.jpg
 
Podobno jutro zapowiedź jakichś nowości. Pewnie nowa gra i może kontynuacja super
 
Back
Top