Dragon Ball

1000042170.jpg
@Roshi
 
Ciekawostka...
Ogólnie to dzięki ELiTE jest ta wersja dostępna w takiej jakości...
Zrzucalismy sie kto ile mógł się dolozyc
Kazdy sezon kosztował ponad 200 PLN - cięcie i dopasowywanie audio do Blu-ray
To bardzo czasochłonny proces jeśli chce się go zrobić poprawnie.
:redford:
Ja mam na dysku właśnie z francuskim dubbingiem. Jest tam cenzura z tego co pamiętam i mega słała jakość 360p. Na telefonie jakoś to wygląda. :beczka: Wersji HD nie znalazłem nigdzie,oprócz Kai.
 
Back
Top