Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
W kolorze

Tak, nawet nie wiedziałem o takiej wersji.W kolorze![]()
Z francuskim lektorem?Lecę sobie właśnie Z po napierdalance z Vegeta i szukaniu nowych smoczych kul na Namek...
Tuż przed batalia z Freezerem
![]()
Tak, lektorem na francuskim dubbinguZ francuskim lektorem?

Ciekawostka...Z francuskim lektorem?

Ja mam na dysku właśnie z francuskim dubbingiem. Jest tam cenzura z tego co pamiętam i mega słała jakość 360p. Na telefonie jakoś to wygląda.Ciekawostka...
Ogólnie to dzięki ELiTE jest ta wersja dostępna w takiej jakości...
Zrzucalismy sie kto ile mógł się dolozyc
Kazdy sezon kosztował ponad 200 PLN - cięcie i dopasowywanie audio do Blu-ray
To bardzo czasochłonny proces jeśli chce się go zrobić poprawnie.
![]()
Wersji HD nie znalazłem nigdzie,oprócz Kai.Serio? Daj mailaJa mam na dysku właśnie z francuskim dubbingiem. Jest tam cenzura z tego co pamiętam i mega słała jakość 360p. Na telefonie jakoś to wygląda.Wersji HD nie znalazłem nigdzie,oprócz Kai.

A co masz do pobrania?Serio? Daj maila![]()
do possaniaA co masz do pobrania?

Jedyna prawilna opcjaTak, lektorem na francuskim dubbingu![]()
No dajesz tego maila czy dygasz?A co masz do pobrania?

Ten jaka jache zrobił że dał maila...A masz ale bez kutasa proszę
--- cenzura ---

trzeba mieć się na bacznościTen jaka jache zrobił że dał maila...
Dostaniesz Andrade w nagrodę...
Możesz usunąć

czytałem o tym wydaniu w kolorze. Gdzie dostałeś?
Gdzie dostałeś?

Połowę kupiłem na allegro, połowę na Vinted.czytałem o tym wydaniu w kolorze. Gdzie dostałeś?