Dragon Ball

Wykurwiste te lampki :antonio:

Muszę chronić przed dziećmi bo rozniosą (nie jest to cienka, plastikowa tandeta), nawet żona jest zachwycona mimo, że przecież jest poza tym.

Obie mają trzy stopnie świecenia.

Ta niebieska ma zimne, nie za mocne, światło, bardziej taka ozdoba, ale fajny efekt robi z tą gumką i magnesami.

Ta żółta, co strzela płomieniem, ciepłe i mocne światło, normalnie wieczorem zamiast normalnej lampy włączyłem to i pokój oświetlony tak jak lubię czyli taki ciepły półmrok.

10/10
Poka daj linka
 
Wykurwiste te lampki :antonio:

Muszę chronić przed dziećmi bo rozniosą (nie jest to cienka, plastikowa tandeta), nawet żona jest zachwycona mimo, że przecież jest poza tym.

Obie mają trzy stopnie świecenia.

Ta niebieska ma zimne, nie za mocne, światło, bardziej taka ozdoba, ale fajny efekt robi z tą gumką i magnesami.

Ta żółta, co strzela płomieniem, ciepłe i mocne światło, normalnie wieczorem zamiast normalnej lampy włączyłem to i pokój oświetlony tak jak lubię czyli taki ciepły półmrok.

10/10
Dawaj real foto!
 
Wykurwiste te lampki :antonio:

Muszę chronić przed dziećmi bo rozniosą (nie jest to cienka, plastikowa tandeta), nawet żona jest zachwycona mimo, że przecież jest poza tym.

Obie mają trzy stopnie świecenia.

Ta niebieska ma zimne, nie za mocne, światło, bardziej taka ozdoba, ale fajny efekt robi z tą gumką i magnesami.

Ta żółta, co strzela płomieniem, ciepłe i mocne światło, normalnie wieczorem zamiast normalnej lampy włączyłem to i pokój oświetlony tak jak lubię czyli taki ciepły półmrok.

10/10
Chuj, zamówione
 
Dawaj real foto!
IMG_20251128_153741.jpg


IMG_20251128_153723.jpg
 
I która lepsza? Ta z kolka czy płomieniem?
Obie mają trzy stopnie świecenia.

Ta niebieska ma zimne, nie za mocne, światło, bardziej taka ozdoba, ale fajny efekt robi z tą gumką i magnesami.

Ta żółta, co strzela płomieniem, ciepłe i mocne światło, normalnie wieczorem zamiast normalnej lampy włączyłem to i pokój oświetlony tak jak lubię czyli taki ciepły półmrok.
:boystop:
 
Lampkę kupowałem w okresie black friday i jak to często bywa na samej lampce się nie skończyło.Gadżeciażą( zwłaszcza Andrzejowi) nie polecam wchodzenia w spoiler bo pieniądze z konta znikają bezpowrotnie.
IMG_20251207_083542242.jpg
20 cm Broly za 12 zł to powinno być nielegalne :brainoverload: Songo SSJ4 absolutnie piękna figurka. Złowieszczy majin Vegeta też sztosik podobnie zresztą jak ten w wersji blue.
 
Back
Top