Doping, sterydy i inne środki

Może o takiej metce wspominał



Metka-tatarska-7887-big.jpg
 
TYTUS raczej skrocil problem, ale sterydy 'wzmacniaja' niektore cechy ktore siedza w czlowieku, az boje sie co kaczka zacznie robic... :D



Pawel na DSM swietnie o tym opowiada.
 
Kiedyś gdzieś podawałem tu swojego maila i potem tego żałowałem, bo zamiast udzielić porady komuś kto mnie o to poprosił musiałem usuwać dziwaczne wiadomości.
Kaczka, napiszę do Ciebie jak będę jutro w pracy - tylko proszę o jedno nie zaspamuj mi poczty.
 
co myślicie o prohoromonach?
ja brałem epi to miło wspominam, jeszcze chętnie wróce do tego
 
Jest dzisiaj do dostania stary Tested Burner. Koniecznie stary, bo w nowym nie ma geranium i jest w ogóle inny skład. Z góry dzięki za odpowiedź.
 
Z prohormonow bralem dhea i czulem sie mlodszy dzieki temu ;-) Nie wiem na ile to placebo, a na ile rzeczywiscie to dziala
 
dwa razy próbowałem to obejrzeć i nie wytrzymałem do końca! Tam wszyscy powinni się leczyć!!!
 
Kombinował ktoś z Clenbuterolem? :)

Mam znajomych którzy brali i chwalą. Jeden kolega mówił, że przestał bo zaczął się czuć jakby miał stan przedzawałowy i zaczął się bać, bo coś dziwnego się z nim zaczęło dziać, a w sporcie na wysokim poziomie i dopingu ma spore doświadczenie.
 
Ja jestem tym rocznikiem który miał jeszcze prawdziwy Spiropent z Boehringer Ingelheim. Później pojawiły się podróbki i andery dla mnie to już była lipa.
Jak ktoś pił prawdziwe wino z najlepszej winnicy to od razu wyczuje sikacza zLidla
 
Ja jestem tym rocznikiem który miał jeszcze prawdziwy Spiropent z Boehringer Ingelheim. Później pojawiły się podróbki i andery dla mnie to już była lipa.
Jak ktoś pił prawdziwe wino z najlepszej winnicy to od razu wyczuje sikacza zLidla
Sęk w tym, że kolega pyta raczej o obecnie funkcjonujące produkty/leki a spiropent został najpierw zastąpiony syropem, a później inhalatorem o nazwie Spiriva.
Mając na uwadze, co obecnie jest serwowane wśród amatorów saa, Balkan wydaje się co najmniej rozsądny - a i sam osobiście nie mam do tej firmy zastrzeżeń.
 
ja to wiem . Moja wypowiedź to była taka dygresja-wspomnienie. @ARLI używałeś tego starego Spiro? Pytam żeby p0znać opinię w róznicy z teraźniejszymi anderami
 
aaa Jeszcze był Clena Bułgarski Sopharma ....jest jeszcze na rynku nie podrobiony??
 
Sopharma wciąż na rynku, ale z dostępnością różnie bywa.
Dla wycieczkowiczów, w Bułgarii wciąż w każdej aptece jest.

Co do porównania; górna półka ale z racji, że był to mój pierwszy clen to z wiadomych względów pewnie i działanie było stosunkowo mocniejsze - niż w przypadku późniejszych podejść.
Dlatego pochwaliłem Balkana, bo wraz ze rosnącym stażem. ten jeden jako tako na mnie działał.
 
Prawdziwy Clen powodował dodatkowo wzrost siły (czasami dość znaczny skok) oczywiście nie jako stały progres w czasie zażywania ale jako jednorazowa zwyżka na początku. Podejrzewam że obecne podróbki to jakieś mixy efydry lub jej pochodnej.
 
Back
Top