De Longhi - jaki model ekspresu do kawy wybrać ?

Kiedyś spotkałem w jakimś Euro czy innym RTV chłopaka który był najszczęśliwszym pracownikiem jakiego widziałem. Mi wytłumaczył i pokazał jakieś tam sprzęt który chciałem kupić, następnie długo i cierpliwie opowiadał o jakimś tam urządzeniu jakiejś babeczce. Widać, że wszystko bez ściemy. Pogadałem z nim chwilę i okazało się że to były ratownik medyczny. Zmienił pracę żeby odreagować poprzednią.
Tak sobie pomyślałem " co on miał w poprzedniej, jak w Euro się regeneruje"?
 
Kiedyś spotkałem w jakimś Euro czy innym RTV chłopaka który był najszczęśliwszym pracownikiem jakiego widziałem. Mi wytłumaczył i pokazał jakieś tam sprzęt który chciałem kupić, następnie długo i cierpliwie opowiadał o jakimś tam urządzeniu jakiejś babeczce. Widać, że wszystko bez ściemy. Pogadałem z nim chwilę i okazało się że to były ratownik medyczny. Zmienił pracę żeby odreagować poprzednią.
Tak sobie pomyślałem " co on miał w poprzedniej, jak w Euro się regeneruje"?

z takimi tematami to tylko @Gienek moze wiedziec :werdum:
 
De Longhi udostepnia swoja infolinie, wczoraj np sobie zadzwonilem i zadalem milej Pani pytanie na ktore od razu mi odpowiedziala dodajac tam szczegoly od siebie, bardzo pomocna rzecz, a pewnie w innych firmach ekspresow (tych gorszych polecanych przez doradców) by nawet takiej mozliwosci nie bylo :)


Bastian, jesteś niepowtarzalny

:DC:

:DC:
 
Tak, można, ale jednak na poczatku wolalbym z domyślnych ustwień korzystać zanim zacznę się bawić.

Jest opcja kawy cappucino+ i moze to naleje do pełna.
A może zrobi takie same tylko mocniejsze.
W Phillipsie można ustawić porcję kawy i ilość mleka do capuccino i latte osobno. W Twoim może być podobnie tylko weź wreszcie tą instrukcje do ręki
::clintdis::
 
Jakby co to nie wiedzialem nawet ze jakis Brad to reklamuje.
Kupilem De Longhi bo tak mi doradził Evo, ziomek ktory ma juz go od dawna, chlopak mojej siostry tez go ma i wszyscy chwalą.
Oprocz tego wybralem De Longhi z uwagi na to ze ma STALOWY MŁYNEK a wszystkie z firmy Siemens, Saeco mają hujowszy czyli porcelanowy.
Też używam de longhi

 
Kurwa ale ja głupi, mogłem też w zeszłym roku założyć temacik jak bastiano a tak kupiłem to


i oddałem 3 dni temu na 2dni przed końcem gwarancji do naprawy.

Zaczął pluć mlekiem (może mu nie smakowało, chuj wie) i nie robił piany.
Regularnie czyszczony zgodnie z przypominajką systemową.

Co prawda kawę parzy świetną, ja najczęściej czarną, ale małżonka tylko te mleczne dyrdymały.
Jeden plus to to, że udało mi się to wyrwać w cenie poniżej 2k.
 
Last edited:
Kurwa ale ja głupi, mogłem też w zeszłym roku założyć temacik jak bastiano a tak kupiłem to


i oddałem 3 dni temu na 2dni przed końcem gwarancji do naprawy.

Zaczął pluć mlekiem (może mu nie smakowało, chuj wie) i nie robił piany.
Regularnie czyszczony zgodnie z przypominajką systemową.

Co prawda kawę parzy świetną, ja najczęściej czarną, ale małżonka tylko te mleczne dyrdymały.
Jeden plus to to, że udało mi się to wyrwać w cenie poniżej 2k.

Spoko spoko, przy nastepnym razie nie zapomnisz :redford:

Dla mnie espresso i latte najlepsze ze wszystkich dostepnych opcji kaw.

Ale to wlasnie przy espresso tak na prawde najlepiej stwierdzasz smak kawy, bo ani cukru tam nie dodajesz ani nic.
A latte to pewnie identyko smakuje w kazdej kawie.
( wtedy nie warto przeplacac za kawę )

PS.
Dziś Pani Ukrainka z hotelowego śniadania mowila ze lepsza Arabica bo Robusta kwaśna kawa jest, chwile z nia nt. kaw z ekspresu pogadalem i fajnie, mozna sie czegos na zywo dowiedziec ^^
 
Last edited:
Kurwa ale ja głupi, mogłem też w zeszłym roku założyć temacik jak bastiano a tak kupiłem to


i oddałem 3 dni temu na 2dni przed końcem gwarancji do naprawy.

Zaczął pluć mlekiem (może mu nie smakowało, chuj wie) i nie robił piany.
Regularnie czyszczony zgodnie z przypominajką systemową.

Co prawda kawę parzy świetną, ja najczęściej czarną, ale małżonka tylko te mleczne dyrdymały.
Jeden plus to to, że udało mi się to wyrwać w cenie poniżej 2k.
Osobiście do mleka polecam indukcyjny spieniacz. Ubija jak białko z jajek, piękna sprawa
 
Back
Top