De Longhi - jaki model ekspresu do kawy wybrać ?

Ja też od dłuższego czasu piję głównie mieszankę. Te ziarna z Circle K co pisałem o nich już wiele razy.

Raz wypilem prime mieszanke i byla gorsza niz prima arabica wiec wzorowalem sie hujowa firma po prostu co bylo bledem :stevecarell:

Ciekawe jak smakuje ta 100% robusta lavazza albo ta druga mieszanka, bo lavazza ma ich przynajmniej dwie.

Sproboje ich na pewno, bo widze ze warto ^^
 
właśnie wypiłem pszną kapuczine z naprawionego ekspresu. Musiał odstać swoje i poczekać aż z nim zrobie, żona co pół roku nie przypominała to stał rozłożony w szafie
:beczka:


Koszt części 70zl, robocizna 0zl własnymi ręcami, niech chociaż rok pożyje po tym moim składaniu to bedzie git, żadna śrubka nie została jakby kto pytał
:werdum:

Edit od 6 maja tak stał i czekał
:benny:
 
właśnie wypiłem pszną kapuczine z naprawionego ekspresu. Musiał odstać swoje i poczekać aż z nim zrobie, żona co pół roku nie przypominała to stał rozłożony w szafie
:beczka:


Koszt części 70zl, robocizna 0zl własnymi ręcami, niech chociaż rok pożyje po tym moim składaniu to bedzie git, żadna śrubka nie została jakby kto pytał
:werdum:

Edit od 6 maja tak stał i czekał
:benny:
To teraz musi nasypać wyśmienitej Robusty zmieszanej z andaluzyjska Arabicą, żeby było Perfetto
 
A no, muszę się wybrać po dobre ziarna bo nie mam nic, sypaną prime niebieską z duralexu piłem przez miesiąc
:awesome:

Ja energole miesiac, ale teraz doszedl ekspres to jest legancko, kupuj lavazze ta co ja, zdjecie wyzej gdzies bedzie, jest kozacka 60/40% robusta z arabicą
 
Back
Top