De Longhi - jaki model ekspresu do kawy wybrać ?

Shajs ma Delonghi a pisał, że spokojnie 1,5 miesiąca leci bez komunikatu. Zmień może w ustawieniach twardość wody na niska i zobacz. Nie ma sensu odkamieniac ekspresu co 2 tygodnie.

Zatem zrobie dziś to odkamienianie - bo mnie wkurza ten komunikat po czym przestawie w ustawieniach na miekka wode i zapisze sobie date, zobaczymy kiedy bedzie nastepny raz, a bedzie w nim robione glownie samo espresso.
 
Shajs ma Delonghi a pisał, że spokojnie 1,5 miesiąca leci bez komunikatu. Zmień może w ustawieniach twardość wody na niska i zobacz. Nie ma sensu odkamieniac ekspresu co 2 tygodnie.
Ja już nawet zachowawczo ustawiłem na drugi stopień twardości wody, bo po miesiącu użytkowania pasek pokazujący kiedy odkamieniać był w 1/3 dopiero :D wodę mam miękka bo leje z dzbanka dafi.
 
Ten temat za sprawą Bastka jest lepszy niż kabaret Paranienormalni. Bastek bije na głowę ich Mariolkę. Zawsze tu wchodzę dla poprawy humoru i jeszcze nigdy nie poczułem się zawiedziony. On naprawdę tak ma, czy udaje, znaczy trolluje?

Jemu się zdaje że trolluje, my wiemy że tak ma. :fjedzia:
 
Poprosze w serwisie u siebie w miescie zeby mi zainstalowali i mnie nauczyli jak sie to poprawnie robi, a jak im tez sie nie uda w tym modelu to chociaz podpowiedza jak zwrocic ten szajs bezpowrotnie.
Jaki szajs, przecież tak się jarałeś sprzętem z reklamy Brada pita.

Nie nauczą cię, wyśmieją cię jak o to zapytasz, będą cię uczyć żeby tracić robotę? Albo ogólnie będą marnować czas żeby nauczyć kurwa jakiegoś randoma obsługiwać się swoim ekspresem do kawy? Ty to idź może do jakiegoś informatyka żeby nauczył cię programować, albo do mechanika żeby nauczył cię reperować auto, zajebisty masz pomysł, nie ma co, Seba kurwa weź jebnij z baniaka w ścianę, może coś się przestawi, bo w tym temacie to ty naprawdę przesadzasz.
 
Poprosze w serwisie u siebie w miescie zeby mi zainstalowali i mnie nauczyli jak sie to poprawnie robi, a jak im tez sie nie uda w tym modelu to chociaz podpowiedza jak zwrocic ten szajs bezpowrotnie.


A06DBC30-AA1B-43A6-A431-C7B012768B6A.gif
 
widzę że dyskutujecie o wodzie, więc się wypowiem.

Całe życie pije wodę z kranu bez żadnych kurwa filtrów Dafi i nie szczam kamieniami ani nie mam ich na zębach, mam bardzo dobrą wodę prosto z rury, pozdrawiam.
W kwestii ekspresu do kawy, kawa po prostu jest smaczniejsza z filtrowanej wody, ale przede wszystkim ekspres nie dostaje tak po dupie. Jak dbasz tak masz, ja wolę kupić filtr za 10 zł raz na jakiś czas i się nie martwić tym, że za dwa lata padnie mi ekspres. Ale to istotne jest właśnie kto jaką ma wodę, u mnie jest dramatyczna jak w większości dużych miast. Tylko w tym kontekście rozmawiamy o wodzie, Twoje zęby nie są tu żadnym wyznacznikiem :lol:
 
W kwestii ekspresu do kawy, kawa po prostu jest smaczniejsza z filtrowanej wody, ale przede wszystkim ekspres nie dostaje tak po dupie. Jak dbasz tak masz, ja wolę kupić filtr za 10 zł raz na jakiś czas i się nie martwić tym, że za dwa lata padnie mi ekspres. Ale to istotne jest właśnie kto jaką ma wodę, u mnie jest dramatyczna jak w większości dużych miast. Tylko w tym kontekście rozmawiamy o wodzie, Twoje zęby nie są tu żadnym wyznacznikiem :lol:
U nas w pracy gość z serwisu zakazał nam nalewania wody z dystrybutora i kazał koniecznie łac zimną kranówkę.
 
Trochę? W ekspresie firmy która jest uznawana za Mercedesa w śród ekspresów? Takie coś nie powinno mieć miejsca jeszcze za takie pieniądze.
Dziękuję za picie kawy z pleśnią w mercedesie

:brianvomit:
Trochę to taka mała ironia:)
 
Gościu dobry jest, naprawia wszystkie ekspresy robiac przy tym filmiki, nawet lajwy prowadzi, właśnie jeden z nich leci :D

 
Ja kiedyś kupowałem dużo od nich:

Chodzi mi o ten konkretny sklep a nie akurat tą kawę. Ale już z dobry rok nie kupuję, niby świeżo palona itd ale ta kawa jest mało wyrazista i kupowałem na tamtą chwilę wszystkie rodzaje i praktycznie nie było czuć miedzy nimi różnicy. Wszystkie na jedno kopyto, wszystkie bardzo delikatnie palone.

A czuc chociaż roznice miedzy zwyklymi sklepowymi?
Smak, zapach i aromat?

Koledze z pracy powiedzialem o tej kawie i wczoraj mowil ze znalazl ja w kauflandzie i kupil po podobnej cenie jak na allegeo, jeszcze nie otwieral, sadzisz ze ta sama kawa kupiona w kauflandzie bedzie rownie świeża?
 
Back
Top