De Longhi - jaki model ekspresu do kawy wybrać ?

tak czytam opis i nieźle to wygląda, pewnie każda kawa ma podobnie, ale nie zdawałem sobie z tego sprawy ogolnie ;)

Wartość odżywcza na 100 g:

wartość energetyczna - 0 kcal
tłuszcz - 0 g
cholesterol - 0 mg
sód - 2 mg
potas - 49 mg
węglowodany - 0 g
białko - 0,1 g
Jakie wnioski?
 
Ta jest zajebista, bardzo mocna

A ta też jest super, trochę łagodniejsza

No ale drogo…
 
Ta jest zajebista, bardzo mocna

A ta też jest super, trochę łagodniejsza

No ale drogo…

nie wiem czy zwrociles uwage na stopień palenia tych kaw, ta pierwsza z innego postu miała stopień palenia jasny, a te dwie co teraz wyslales jedna ma średni a druga ciemny

Ja jestem przyzwyczajony do stopnia średnego (jasnego chyba nigdy nie pilem)
Ten ciemny mi nie smakuje, wrecz śmierdzi kawą od tego, niepijalna dla mnie - oczywiscie pite na innej kawie, ale jestem przekonany ze efekt bedzie podobny.

Wybór tej o średnim i jasnym stopniu palenia moglbym rozważyć.
 
Ta jest zajebista, bardzo mocna

A ta też jest super, trochę łagodniejsza

No ale drogo…
... bo kaw, to się szuka w sklepach z telewizorami :lol:
 
Jeśli nie lubisz mocno palonych kaw, weź z tej serii najlżejszą, bo mimo że średniak, to już naprawdę siekiera. Nie będzie ci smakować.
 
Już Ci się nic z sercem czy tam ciśnieniem nie dzieje? Po to zacząłeś yerbę pić, nie?

A na wrzody żołądka tyle kawy nie szkodzi?

Niedługo pewnie znowu się żyłka pojawi przez nadmiar kawy.. no ale przecież tego nie napiszę na forum. :mamed:

No i trzeba będzie sprawdzać tematy ze sprzętem do ćwiczeń, bo na taką ilość kawy trzeba będzie szukać lepszej ławeczki.
 
nie wiem czy zwrociles uwage na stopień palenia tych kaw, ta pierwsza z innego postu miała stopień palenia jasny, a te dwie co teraz wyslales jedna ma średni a druga ciemny

Ja jestem przyzwyczajony do stopnia średnego (jasnego chyba nigdy nie pilem)
Ten ciemny mi nie smakuje, wrecz śmierdzi kawą od tego, niepijalna dla mnie - oczywiscie pite na innej kawie, ale jestem przekonany ze efekt bedzie podobny.

Wybór tej o średnim i jasnym stopniu palenia moglbym rozważyć.
Nie musiałem zwracać uwagi bo znam te kawy doskonale. Sama nazwa sugeruje stopień palenia, nie trzeba czytać opisu :lol: Tamtą pierwszą wysłałem przykładowo, pierwsza która mi wyskoczyła po wpisaniu kawa Starbucks na Allegro. Dwie kolejne wysłałem już nieprzypadkowo
 
1. Wtedy mi ta żyłka w glowie pulsowała bo mnie 2 miesiace ci robotnicy wkurwiali u sasiada, a potem głupia flondra z 50-style
• wzialem magnez jak zalecila doktorka i ogolnie potem juz przeszlo ( tamci skonczyli robote, a 50-style zwrocili hajs za buty i sie wszystko uspokoilo )
• od tego czasu spokoj mam

2. Nigdy nie pije kawy na glodny zoladek/na czczo, zawsze cos musze zjesc i mi wtedy nie szkodzi, jest ok
czyli np. po sniadaniu albo po obiedzie itd.
A ja na pusty leje lata , miałem gastroskopię 2 lata temu kontrolnie i wszystko gra.
 
Niedługo pewnie znowu się żyłka pojawi przez nadmiar kawy.. no ale przecież tego nie napiszę na forum. :mamed:

No i trzeba będzie sprawdzać tematy ze sprzętem do ćwiczeń, bo na taką ilość kawy trzeba będzie szukać lepszej ławeczki.
Daj namiary na badanie naukowe że picie chociaż delikatnie 19 kaw dziennie powoduje wrzody!!!
 
A ja na pusty leje lata , miałem gastroskopię 2 lata temu kontrolnie i wszystko gra.
Nie leję się na pusty. Nie leję się od razu po wstaniu, bo nie ma z tego benefitow.
Dlatego musisz pić 3 i dopierdalać cukrem.
Receptory zajebane, ale szkoda czasu tłumaczyć.
 
Tak na prawde najwieksze roznice w kawie tu czuć nie w marce kawy, a stopniu palenia kawy.

Teraz mam Segafredo jakieś, ale jak sie skończy to podbije do media expert po ta ze Starbucksa - i tak nie bede czul roznicy, ale chociaz bedzie szacun na dzielni ::snoopd::
 
Tak na prawde najwieksze roznice w kawie tu czuć nie w marce kawy, a stopniu palenia kawy.

Teraz mam Segafredo jakieś, ale jak sie skończy to podbije do media expert po ta ze Starbucksa - i tak nie bede czul roznicy, ale chociaz bedzie szacun na dzielni ::snoopd::
Przeczytaj link gołębiu, jakie wypalenie kawy, przez to kawa jest niedobra.
 
Tak na prawde najwieksze roznice w kawie tu czuć nie w marce kawy, a stopniu palenia kawy.

Teraz mam Segafredo jakieś, ale jak sie skończy to podbije do media expert po ta ze Starbucksa - i tak nie bede czul roznicy, ale chociaz bedzie szacun na dzielni ::snoopd::

Paleniu kawy ::snoopd::
 
Tak na prawde najwieksze roznice w kawie tu czuć nie w marce kawy, a stopniu palenia kawy.

Teraz mam Segafredo jakieś, ale jak sie skończy to podbije do media expert po ta ze Starbucksa - i tak nie bede czul roznicy, ale chociaz bedzie szacun na dzielni ::snoopd::
Wiesz co się liczy? Szacunek królika z ulicy (Sezamkowej) :lesnarhappy:
 
Back
Top