Daria legendary mental kołcz

Ktoś chętny na seminarium "Striking pod MMA + Mental Performance"? :korwinlaugh:
Bawi mnie to, że jest na zdjęciu z Mamedem, a zaprasza razem z Łukaszem Koperą.


Gdzie? :gdzie:

Aaa, nie, czekaj... W Łodzi. W sumie na jedno wychodzi :suchykarol:
 
IMG_1165.jpeg
Prędzej zaufam jemu.
 
250zł za 5 godzin (ale tak naprawdę 4h) pierdolenia o mindfullnesie to uczciwa cena. Niech ginie cyganicha.
:waldeklaugh:
 
Ktoś z forum poszedł na seminarium z tą idiotką?
Może to ja jestem pierdolnięty ale jak jej słucham to nie mogę pomieścić w głowie że ktoś jej płaci za ten potok gówna który wypływa z jej ust. :brainoverload:
 
Straszny hejt na Darie tutaj. To taki drugi mały książę tego forum. Mnie zastanawia dlaczego Janek ograniczył współpracę bardzo dobrze się wypowiadał po walce z Rakicem o Darii a potem uciał lub ograniczył współpracę.
 
Ktoś z forum poszedł na seminarium z tą idiotką?
Może to ja jestem pierdolnięty ale jak jej słucham to nie mogę pomieścić w głowie że ktoś jej płaci za ten potok gówna który wypływa z jej ust. :brainoverload:
W chuj ludzi chodzi na smyczy tego typu złotoustych układaczy czyjegoś życia; zawodowego i prywatnego. Rzesza płaci ciężkie pieniądze, by uczestniczyć w tej tresurze. Innych tresują media. Po prostu, kołczowo - medialne farmy lemingów . Takie czasy.
 
Raczej nie. Skąd w ogóle taki pomysł?
Ktoś z forum poszedł na seminarium z tą idiotką?
Może to ja jestem pierdolnięty ale jak jej słucham to nie mogę pomieścić w głowie że ktoś jej płaci za ten potok gówna który wypływa z jej ust. :brainoverload:
Jedyna osobą z tego forum która mogła by pójść na seminarium do niej to ten Rytm od gardy bo zarabia w chuj kasy i go stać
 
Back
Top