Daria legendary mental kołcz

38:26
Niby mocno nie pocisnął, ale to jedyna krytyka poza Cohones jaką słyszałem.
Jeruszka generalnie jest bardzo mocno wyważony w wszelkiej krytyce, więc jak na niego to mocne stwierdzenie. I jak ktos wyżej - powiedział samą prawdę
 
Coś cichutko o przegranej dżonatana…
Ale tu jest hit:
View attachment 63868

To my tenk ju very dużo dużo! Życzymy All cohones najlepszego w future! :fingers:

Edt. Człowiek jednak głupi, po co tego angielskiego się łuczył! Mógł się ‚połowe’ nauczyć i teraz został by miental kołczem!
Hahahah! Uśmiałem się, dzięki kolego!
Aż przypomniała mi się TA anegdotka z J. Himilsbachem! :juanlaugh:
 
Co do tej Abramowicz to też nie do końca jestem przekonany, że ona ma taki szalony wpływ na Igę - ostrożny jestem z tymi wszystkimi od psychiki. Na pewno różnica jest taka, że to osoba, która faktycznie się wykształciła w dziedzinie psychologii, a Daria to na jakiejś szałwii książki wertowała z tempem diabła tasmańskiego..

Po pierwsze to one podobno są razem. Tajemnicą poliszynela jest, że Iga to lesbijka.

Żadna tajemnica poliszynela, a zwykła bzdura, bo stereotypowo jest myślenie, że w tenisa grają przeważnie lesbijki, co jest oczywistą nieprawdą. Zresztą ta Abramowicz ma męża. Tenis to sport, gdzie wiele miesięcy spędza się na walizkach, w hotelach i na lotniskach, dopiero jak się dojdzie do czołówki można sobie pozwolić na odpuszczanie turniejów, a tak jest zapierdol o punkty rankingowe i miejsca, żeby się dostać do drabinek lepszych turniejów etc. Tam faktycznie można potrzebować psychologa na pełny etat i to nie byle szarlatana od siedmiu boleści jak Albersowa.
 
U Igi dochodzi jeszcze temat trudnych relacji z matką, która zostawiła rodzinę jak Iga miała parę lat. Daria oprócz psycho i przyjaciółki, jest też w pewnym sensie substytutem matki. Aczkolwiek moim zdaniem tam już wchodzi uzależnienie od Abramowicz ( swoją drogą też Daria ) bo Iga bez niej już kroku nie zrobi.
 
A do czego? Rakieta jest długa
:roberteyeblinking:

86907a67a816ece1ae9894bcd7f00ccc6d9b7bdb22dbc51c29fd24d274f575a0.gif
 
Daria niedługo wysypie się z nowymi zawodnikami….zobaczycie o co chodzi.
Taka moda się zrobiła że teraz byle ogór z rekordem 1-0 i pracujący na etacie będzie potrzebował mental kołcza a to sprawia że wyniki tych zawodników coraz gorsze bo zamiast skupić się na ważnych rzeczach jak trening, dieta, regeneracja, analizowanie stylu walki rywala to wdychają jakieś kadzidła i słuchają bełkotu w stylu JESTEŚ ZWYCIEMSCOM!
Moda jak każda inna z czasem przeminie a jeśli ktoś naprawdę będzie potrzebował rady to pójdzie do dobrego psychologa lub zaufanej osoby a nie jakiegoś oszołoma.
 
Taka moda się zrobiła że teraz byle ogór z rekordem 1-0 i pracujący na etacie będzie potrzebował mental kołcza a to sprawia że wyniki tych zawodników coraz gorsze bo zamiast skupić się na ważnych rzeczach jak trening, dieta, regeneracja, analizowanie stylu walki rywala to wdychają jakieś kadzidła i słuchają bełkotu w stylu JESTEŚ ZWYCIEMSCOM!
Moda jak każda inna z czasem przeminie a jeśli ktoś naprawdę będzie potrzebował rady to pójdzie do dobrego psychologa lub zaufanej osoby a nie jakiegoś oszołoma.
Zawodnik, który nie potrafi tylko z trenerem odpowiednio przygotować się mentalnie na wojnę w ringu czy klatce, tylko potrzebuje do tego dodatkowo mental coach - nie powinien wychodzić do walki. Koniec kropka.
 
Anj śmieszne ani mądre. To podlega pod terroryzm czy tam jakieś zagrożenie. Jakis głupek posłucha ciebie i będą problemy. @defthomas pliss wywal post powyżej oraz mój a ty puknij się w łeb co piszesz. Są pewne granice
Na żartach się nie znasz?
 
Zawodnik, który nie potrafi tylko z trenerem odpowiednio przygotować się mentalnie na wojnę w ringu czy klatce, tylko potrzebuje do tego dodatkowo mental coach - nie powinien wychodzić do walki. Koniec kropka.
Ale psycholog jest git, prawda mordo? :werdum:
 
Po co jej te fizjo-tapy na kolanie?
Nie mogła sobie zwizualizować sukcesu kolana w pokonywaniu słabości ? nawet jak kolano przegrało to przecież wygrało, bo nabrało experience.
Dobrze to rozumuję?
Mysle, że wystarczyłaby wizualizacja cardio i diety a potem wprowadzenie tego w czyn i zrzucenie min. 15 kg żeby BMI nie bylo jak teraz na poziomie 25- wtedy kolana maja lżej, sprawdzone info #maratończycy, #himalaiści, #triathloniści
 
Back
Top