Daria legendary mental kołcz

Czy jest nagranie narożnika pomiędzy rundami? Oraz ewentualnie coś słychać było przed rozpoczęciem walk? Jakieś porady, komentarze podczas pojedynku Jonatana i Karoliny? To istotne, żebyśmy ocenili "warsztat" trenera.
Ewentualnie czy ktoś coś słyszał?
 
Czy jest nagranie narożnika pomiędzy rundami? Oraz ewentualnie coś słychać było przed rozpoczęciem walk? Jakieś porady, komentarze podczas pojedynku Jonatana i Karoliny? To istotne, żebyśmy ocenili "warsztat" trenera.
Ewentualnie czy ktoś coś słyszał?
Powinni mieć na viaplay jak w fight pass, ze możesz sobie puścić dźwięk z którego narożnika sobie życzysz. Wtedy było by można sobie odtworzyć a tak to chuj :(
 

Co za pierdolenie w liczbie mnogiej. Prawda jest taka, że tylko "ja". Mam na myśli to, że zawodnik SAM wchodzi do klatki, SAM dostaje w ryja i niestety, SAM jest często z porażką. "MY" to na insta, przy podziale kasy i zwycięstwie.
Dla porównania, polecam np. TT Darii... Abramowicz, tej Pani, która współpracuje z Igą Świątek:
@abramowiczd
 
Ale nie ma co porównywać, bo Świątek jest nr 1 na świecie w jednym z najpopularniejszych sportow, więc ma poważne zaplecze, łącznie z psychologiem sportowym. Darka jest szamanką dla mało poważnych ludzi więc jacy zawodnicy taki poziom szamanki. Tylko Janka szkoda, ale jak debil to dal się opętać.
 
Nad ranem obejrzałem w tv jakiś gówno-program o MMA. Był już kiedyś. W nim Renata Naczaj, Haraś, dziewczyna Swiątka, jakiś Seba który mówi że mają niepisana zasadę że po wejściu do klatki mogą pozabijać się.....i wiecie co? Daria byłaby tam odpowiednią osobą.
 
Coś cichutko o przegranej dżonatana…
Ale tu jest hit:
118E79E1-339D-46CC-B183-4CCD77FF5546.jpeg


To my tenk ju very dużo dużo! Życzymy All cohones najlepszego w future! :fingers:

Edt. Człowiek jednak głupi, po co tego angielskiego się łuczył! Mógł się ‚połowe’ nauczyć i teraz został by miental kołczem!
 
Coś cichutko o przegranej dżonatana…
Ale tu jest hit:
View attachment 63868

To my tenk ju very dużo dużo! Życzymy All cohones najlepszego w future! :fingers:

Edt. Człowiek jednak głupi, po co tego angielskiego się łuczył! Mógł się ‚połowe’ nauczyć i teraz został by miental kołczem!
a co tu więcej pisać o tym dżonatanie Panie?
przegrał bo woli fisiować/lansować się niż trenować. Mądrze trenować.
To szkoda jeść dawać
 
Co do tej Abramowicz to też nie do końca jestem przekonany, że ona ma taki szalony wpływ na Igę - ostrożny jestem z tymi wszystkimi od psychiki. Na pewno różnica jest taka, że to osoba, która faktycznie się wykształciła w dziedzinie psychologii, a Daria to na jakiejś szałwii książki wertowała z tempem diabła tasmańskiego..
 
a co tu więcej pisać o tym dżonatanie Panie?
przegrał bo woli fisiować/lansować się niż trenować. Mądrze trenować.
To szkoda jeść dawać
Ja mam wyjebane ale ona przed pojedynkiem wielki ‚przyjaciel/mental kołcz’ zawodnika a po porażce dupa cicho.
Najlepsze jest ze ten dżonatan napisał jakieś tam ‚oświadczenie’ po porażce i podziękował komuś tam a tej głupiej ci*ie nie! :waldeklaugh:
 
Ja mam wyjebane ale ona przed pojedynkiem wielki ‚przyjaciel/mental kołcz’ zawodnika a po porażce dupa cicho.
Najlepsze jest ze ten dżonatan napisał jakieś tam ‚oświadczenie’ po porażce i podziękował komuś tam a tej głupiej ci*ie nie! :waldeklaugh:
oświadczenie po porażce, coraz lepiej :D
Nie mogę z tych zawodników. Robią tysiące różnych technik na treningu, a na walce mają problem choćby z podstawowymi.
Zamiast katować te podstawy po tysiąc razy, nawet głupi lewy prosty-prawy prosty do perfekcji i pełnej siły i luzu...to nie lepiej skakać jak kangur, tysiące technik a na walce gówno z tego
Ale co ja tam wiem... :-)
 
Co do tej Abramowicz to też nie do końca jestem przekonany, że ona ma taki szalony wpływ na Igę - ostrożny jestem z tymi wszystkimi od psychiki. Na pewno różnica jest taka, że to osoba, która faktycznie się wykształciła w dziedzinie psychologii, a Daria to na jakiejś szałwii książki wertowała z tempem diabła tasmańskiego..
Po pierwsze to one podobno są razem. Tajemnicą poliszynela jest, że Iga to lesbijka.
 
Co za pierdolenie w liczbie mnogiej. Prawda jest taka, że tylko "ja". Mam na myśli to, że zawodnik SAM wchodzi do klatki, SAM dostaje w ryja i niestety, SAM jest często z porażką. "MY" to na insta, przy podziale kasy i zwycięstwie.
Dla porównania, polecam np. TT Darii... Abramowicz, tej Pani, która współpracuje z Igą Świątek:
@abramowiczd

Nie mogę już edytować posta, wrzucam więc w tym przykład warsztatu Pani psycholog :





Ale nie ma co porównywać, bo Świątek jest nr 1 na świecie w jednym z najpopularniejszych sportow, więc ma poważne zaplecze, łącznie z psychologiem sportowym. Darka jest szamanką dla mało poważnych ludzi więc jacy zawodnicy taki poziom szamanki. Tylko Janka szkoda, ale jak debil to dal się opętać.
Dokładnie Panowie i dochodzimy do sedna tutaj. Można mówić, że dzisiaj wszystko znajdziesz w internecie itd. że studia to chuj doświadczenie? no co Ty mordo przeczytam pdfa i obejrzę serial o psychologii na netflixie ale tak naprawdę to tylko w połowie prawda. Bo po pierwsze może i w necie jest wszystko ale trzeba wiedziec najpierw czego i gdzie szukać po drugie jednak studia (oczywiście jakies na poziomie a nie wyższa szkoła z dupy) dają konstruktywną, usystematyzowaną wiedzę od podstaw - żadna dziedzina nie funkcjonuje w próżni przecież psycha nie jest zależna tylko od bani ale od wielu innych aspektów i to wszystko trzeba wiedzieć. Idealnie, na pokazanych przykładach powyżej, widać jak tacy szamani/szamanki sa zwyczajnie niekompetentni a ktoś z edukacją, doświadczeniem i pasją jest po prostu prawdziwym specjalistą. Mozna zamykać temat IMO.
 
Spojrzałem na "kariere" Dżonatana.
Styl bazowy karate, 2015 udział w walkach amatorskich mma, fotka na tapology sugerująca, ze w 2019 zdobył medal w turnieju karate. Rok 2023, współpraca z darią i walka w ksw.... co może pójść nie tak?
 
No tak jak Błachuta i tego grubego zordona że skajpa nie lubię, tak Jeruszka właśnie nie jest ani trochę poprawny i uprzejmy. Szczególnie w stronę stołecznej kliki.
Ja pamietam jak Rożala pocisnął któryś z nich po walce z Barnetten mówiąc, że po sposobie walki widać, że nie ma pojęcia o boksie na gołe pięści i to jego bajdurzenie o nielegalnych walkach w takiej stylistyce można między bajki włożyć.
 
Ja pamietam jak Rożala pocisnął któryś z nich po walce z Barnetten mówiąc, że po sposobie walki widać, że nie ma pojęcia o boksie na gołe pięści i to jego bajdurzenie o nielegalnych walkach w takiej stylistyce można między bajki włożyć.
o walce na gołe pięści może pojęcie ma, nie ma pojęcia o walce w klinczu na gołe pięści IMO :-)
chociaż jak oglądam "wychowanków" Różala po seminariach to nie mają ani ciosu ani inteligencji w walce. Boksują samymi rękoma, próbują jakieś pokraczne kombinacje nogami...
 
Back
Top