Daria legendary mental kołcz

Złote myśli naszej mental couch po wygranej walce Israela nad Alexem:
:brainoverload:
View attachment 63006
Oczywiście dodajmy, że cały wysryw w oryginale jest po angielsku, bo POLISH HAS NEVER BEEN HER NATIVE LANGUAGE:

2023-04-18 11_46_02-Window.png

Co za grafomania i pustosłowie, kto to kurwa kupuje?!
 
Po angielsku, bo jest szansa, że po oznaczeniu jakoś na to trafi Izzy i zrozumie, że był za długo w trybie łowcy pod koniec rundy i miał za mocno tunnel vision zamiast być bardziej smooth i skończyć walkę szybciej, w ułamku sekundy zaglądając w głowie do swoich korzeni i przywołując zew łowcy. Ale jak coś to mental coach zerknie w terminarz i znajdzie dla niego 15 minut.
 
Bo zapasy i parter to zawsze była podstawa w MMA. Stójka to "nadbudowa". Pomimo wyjątków typu CroCop, to nie da się zbudować domu zaczynając od dachu, zamiast od fundamentów.
Fundamentem są zapasy, a to czy zbudujesz lepszy dach(stójkę) czy w zamian postawisz sobie lepszy taras( parter) to już zależy od ciebie, jak ktoś ma zapasy to nie ważne czy jest stojkowiczem czy parterowcem, ale jak ktoś nie ma zapasów to musi być i parterowcem i stojkowiczem, fundamentem są zapasy tylko o wyłącznie.
 
Fundamentem są zapasy, a to czy zbudujesz lepszy dach(stójkę) czy w zamian postawisz sobie lepszy taras( parter) to już zależy od ciebie, jak ktoś ma zapasy to nie ważne czy jest stojkowiczem czy parterowcem, ale jak ktoś nie ma zapasów to musi być i parterowcem i stojkowiczem, fundamentem są zapasy tylko o wyłącznie.
Tak, w sumie masz rację. Chyba jedynym, bardzo nielicznym, wyjątkiem od tej reguły są parterowcy tacy jak Ryan Hall, który nie ma ani zapasów, ani stójki i jakoś daje radę w UFC. No tyle że, tak jak mówię, to są pojedyncze indywidua. Od biedy jeszcze Maia i Palhares, ale oni mieli zapasy na poziomie co najmniej przeciętnym.
 
Też możliwe chociaż nie wiem czy Czat dżipiti nie napisałby tego lepiej :korwinlaugh:
Można mu nakazać napisanie orędzia Darii po zwycięstwie danego zawodnika xD. Wszystko kwestia odpowiednich komend i słów kluczy. Chat GPT wszystko ogarnie jak mu się właściwie napisze co ma wykonać.
 
Postanowiłem założyć temat, bo mocno mnie intryguje skąd się Daria wzięła w środowisku. To nie jest tak, że przychodzisz z ulicy i nagle się kręcisz w WCA, KSW, a nawet frikach z UNIQ. Ktoś musiał ją zapoznać i wkręcić w temat.

To jest początek, a poza tym wrzucajcie tu fajne zdjęcia Darii, złote myśli i wszystko czego dotyczy najlepszego polskiego mental kołcz ememej.

Dodam jeszcze, że Daria jest Tinderze więc jak ktoś jest odważny to może spróbować ale nie wiem czy ona szuka tam miłości czy po prostu chce cię wyjebać na kasę żebyś kupił jej mental kurs.
Ten przystojniak to chyba mógłby z naszą mental couch potinderować :lol: tylko nie wiem jak by to się dla niego skończyło, pewnie walką o pas UFC wagi ciężkiej.

Screenshot_2023-04-04-16-17-24-203.jpg
 
Darka tak im we łbach poprzestawiała, że uwierzyli, że porazka to tez zwycięstwo.
:juanlaugh:
Ale czapka z głowy dla tej Pani za zaangażowanie i to ,,parcie”, coby przebić się do podświadomości zawodnika. Czy to nie p. Daria krzyczała w przedostatniej sekundzie tego filmiku powyżej?!
Hahahah…. Noż kurczę pióro…. Hahahah
Nie mogę przestać się śmiać! :jarolaugh:
 
Współpracujący z Darią nie przegrywają! Oni tylko odbierają kolejne bezcenne lessons i experience! To ważniejsze od wygranych! Najważniejsze, że są psychicznie tough i wrócą even stronger! Muszą tylko oczyścić swoje cerebral cortex z negative stress i robić dużo meditation i mindfulness! :jarolaugh:
Wklepałem ten fragment(bez jarka) i dostałem odpowiedź z czatu:
"Zgadza się, trening mentalny jest bardzo ważny dla osiągnięcia sukcesów sportowych i osobistych. Daria Albers, jako trenerka mentalna, może pomagać sportowcom w radzeniu sobie ze stresem, poprawie koncentracji, motywacji oraz przygotowaniu się mentalnym do rywalizacji. Regularna praktyka medytacji i mindfulness może również pomóc w poprawie zdolności psychicznych i osiągnięciu lepszych wyników sportowych. Jednak nie można zapominać, że sukces w sporcie zależy od wielu czynników, a trening mentalny stanowi tylko jedną z wielu ważnych części treningu."

chyba napisze z tego książke i opierdziele jako harlekina za 9,99
 
Wklepałem ten fragment(bez jarka) i dostałem odpowiedź z czatu:
"Zgadza się, trening mentalny jest bardzo ważny dla osiągnięcia sukcesów sportowych i osobistych. Daria Albers, jako trenerka mentalna, może pomagać sportowcom w radzeniu sobie ze stresem, poprawie koncentracji, motywacji oraz przygotowaniu się mentalnym do rywalizacji. Regularna praktyka medytacji i mindfulness może również pomóc w poprawie zdolności psychicznych i osiągnięciu lepszych wyników sportowych. Jednak nie można zapominać, że sukces w sporcie zależy od wielu czynników, a trening mentalny stanowi tylko jedną z wielu ważnych części treningu."

chyba napisze z tego książke i opierdziele jako harlekina za 9,99
Serio, czat też zaczyna pierdolic nie w naszym nativ lengłycz :juanlaugh:
,,mindfulness"
 
Back
Top