Daria legendary mental kołcz

Współpracujący z Darią nie przegrywają! Oni tylko odbierają kolejne bezcenne lessons i experience! To ważniejsze od wygranych! Najważniejsze, że są psychicznie tough i wrócą even stronger! Muszą tylko oczyścić swoje cerebral cortex z negative stress i robić dużo meditation i mindfulness! :jarolaugh:
 
Kolejne sukcesy :beczka:

Ale humor dopisuje

Ładnie śpiewa :penn:
Lajkonik jestem, więc proszę o wyjaśnienie co może taki trener mentalny pomóc w zwykłych sparingach? Że powie że nic się nie stało, albo będzie patrzeć czy kolor oczu się zmienił?

Jeśli jest ona trenerem stójki, to ja jako trener trenujący na co dzień zawodownika (bo ona ma zawodników pod sobą z różnych klubów i przecież na co dzień ich nie trenuje) nie mógłbym znieść drugiej osoby robiącej to co ja.
Bo jak to wygląda: Trener pierwszy krzyczy KO-LA-NA a drugi: NAPIERDALJ z CAŁEJ EPY!
Biedy zawodnik nie wie co robić! I dostaje z kołowrotka na cytrynę.
Nie wiem czy się dobrze wyraziłem, pierwszy raz wchodzę w mental fajterów.

Edit: możecie przekleić komentarze? Nie mam insa...
 
Last edited:
Do tego jest na Cohones konto pod taką nazwą działające dość krótko, które regularnie w iście durniatowym stylu "wyjaśnia hejterów KRS".
PS. A pamiętacie inteligenta roporka? Może to też był Durniat?
Chyba z miesiąc temu próbowałem dyskutować z nim jak z człowiekiem ale to bardziej jak kopanie się z koniem. Zadawałem proste i rzeczowe pytania a on leci bardziej na okrągło niż klecha zeznający będąc oskarżonym o pedofilię.
 
Lajkonik jestem, więc proszę o wyjaśnienie co może taki trener mentalny pomóc w zwykłych sparingach? Że powie że nic się nie stało, albo będzie patrzeć czy kolor oczu się zmienił?
Obserwuje kolor oczu i refleksy odbijające się od włosów, wychwytując najdrobniejsze differences w energy. A w międzyczasie analizuje kąty, odchylenia, pracę nóg i luki obronne, bo ma dobre oko. Ogólnie sprawia, że zawodnicy czują się dobrze - przecież o to chodzi w tym trudnym i ciężkim sporcie... żeby zawodnikom było dobrze, prawda?
 
No i coś Pablo ani Durniat nie raczyli mi odpowiedzieć skąd ten popyt na Darię w narożnikach polskich fighterów, jak przeczytali temat i kolejne odnotowane "sukcesy" zawodników będących pod jej opieką mentalną to w sumie się nie dziwię, tłumaczenie fenomenu Pani Albers w pozytywnym świetle skończyło by się gorszym pośmiewiskiem niż waluty i świadomość liczb.
 
Jest takie powiedzonko: chcącemu nie dzieje się krzywda. Jak panowie cierpią na nadmiar gotówki i lubią wyjebać hajs w błoto - proszę bardzo. Tylko niech zostawia trochę na nowe drzwi, z takim poziomem naiwności trudno będzie zmieścić się w standardowych. :waldeklaugh:
 
TRENUJĄCY Z DARIĄ ALBERS ŁUKASZ WIERZBICKI ZOSTAŁ WŁAŚNIE CIĘŻKO ZNOKAUTOWANY W WALCE WIECZORU GALI MB BOXING NIGHT PRZEZ ANONIMOWEGO TYPA Z KOLUMBII
Teraz ten nokaut zobaczyłem. Szkoda chłopa:
 
Właśnie chciałem aktualizować wyniki z weekendu ale widzę, że już wszystko zostało napisane. Ktoś kojarzy od kiedy Daria współpracuje Lukaszem Wierzbickim? Każdy się chyna zgodzi, że to był najgorszy występ w jego karierze.

Może Daria jest sukkubem i powinniśmy skontaktować się ze Stefanem Bonerem?
Burdelmama.png
 
No i coś Pablo ani Durniat nie raczyli mi odpowiedzieć skąd ten popyt na Darię w narożnikach polskich fighterów, jak przeczytali temat i kolejne odnotowane "sukcesy" zawodników będących pod jej opieką mentalną to w sumie się nie dziwię, tłumaczenie fenomenu Pani Albers w pozytywnym świetle skończyło by się gorszym pośmiewiskiem niż waluty i świadomość liczb.
Może chodzi o jakieś taśmy Darki Albers,
z zawodnikami...

TRENUJĄCY Z DARIĄ ALBERS ŁUKASZ WIERZBICKI ZOSTAŁ WŁAŚNIE CIĘŻKO ZNOKAUTOWANY W WALCE WIECZORU GALI MB BOXING NIGHT PRZEZ ANONIMOWEGO TYPA Z KOLUMBII
Oglądałem na żywo na sali i mówię Wam,
nawet z 15m czułem olbrzymi wpływ tej szamanki na niestabilną formę Wierzbickiego.
 
Właśnie chciałem aktualizować wyniki z weekendu ale widzę, że już wszystko zostało napisane. Ktoś kojarzy od kiedy Daria współpracuje Lukaszem Wierzbickim? Każdy się chyna zgodzi, że to był najgorszy występ w jego karierze.

Może Daria jest sukkubem i powinniśmy skontaktować się ze Stefanem Bonerem?
View attachment 62875
Tu już konkretne medium trzeba, Stefan z zaświatów będzie musiał konkretnym duchowym bonerem Darkę ukłuć dla świętego spokoju.
:jarolaugh:
 
Byki trza się złożyć na jedną sesję z Królową Polskiej Ezoteryki w MMA i zrobić Q and A.

Dawno jakaś redakcja powinna coś takiego ogarnąć - to byłby hit!

Mam wrażenie, ze Poza Królem Błachowiczem to każdy jej zawodnik dostaje na pizdę po rozpoczęciu współpracy.


Obczajcie walkę Kopery na CW (pewnie niedługo wrzucą na YT) - tam ewidentnie nie zagrała dynia. (Kopera prawie 20 walk w MMA i walki w różnych formułach) - w wygranej walce przegrał wszystko i wszystko zawiodło. No i cardio było LEGENDARNE.

Typ dostał prezent od CW - chłopa co miał rekord 4-0 - półamatora, pracującego na etat - rekord wszystkich pokonanych przeciwników 2-5 a ten go rozjebał jak gówno po polu.

Po takim blamażu niech Daimos wypierdala do Biedronki na kasę a nie robić z siebie bumisko do nabicia rekordu dla piłkarza-amatora albo hydraulika - bo połowa zawodników CW ma taki background. Jak rozjebał go typ z rekordem 4-0 to na pożegnanie z CW dostanie jakiegoś bitnego Sebka z rekordem 1-1, który przyszedł siębić i też zbierze na pizdę.





1681720753187.png
 
Byki trza się złożyć na jedną sesję z Królową Polskiej Ezoteryki w MMA i zrobić Q and A.

Dawno jakaś redakcja powinna coś takiego ogarnąć - to byłby hit!

Mam wrażenie, ze Poza Królem Błachowiczem to każdy jej zawodnik dostaje na pizdę po rozpoczęciu współpracy.


Obczajcie walkę Kopery na CW (pewnie niedługo wrzucą na YT) - tam ewidentnie nie zagrała dynia. (Kopera prawie 20 walk w MMA i walki w różnych formułach) - w wygranej walce przegrał wszystko i wszystko zawiodło. No i cardio było LEGENDARNE.

Typ dostał prezent od CW - chłopa co miał rekord 4-0 - półamatora, pracującego na etat - rekord wszystkich pokonanych przeciwników 2-5 a ten go rozjebał jak gówno po polu.

Po takim blamażu niech Daimos wypierdala do Biedronki na kasę a nie robić z siebie bumisko do nabicia rekordu dla piłkarza-amatora albo hydraulika - bo połowa zawodników CW ma taki background. Jak rozjebał go typ z rekordem 4-0 to na pożegnanie z CW dostanie jakiegoś bitnego Sebka z rekordem 1-1, który przyszedł siębić i też zbierze na pizdę.





View attachment 62880
A na rozkładzie legendarny snowboardzista i skateboardzista Shaun White :lol:
Screenshot_2023-04-17-10-53-14-685~2.jpg
 
Kiedyś była gra na której się na BMX jeździło, za czasów tonego hawka, kojarzysz?
Był Matt Hoffman's Pro BMX na Ps1/P2

Był Dave Mirra BMX Challenge

I jeszcze był BMX XXX z gołymi babami XD

Kurde kiedyś to było - tych sportówek było od chuja a teraz nawet nie ma fajnej deski czy snowboardu by sobie popykać (wiem jest RIDE!)

 
Byki trza się złożyć na jedną sesję z Królową Polskiej Ezoteryki w MMA i zrobić Q and A.

Dawno jakaś redakcja powinna coś takiego ogarnąć - to byłby hit!

Mam wrażenie, ze Poza Królem Błachowiczem to każdy jej zawodnik dostaje na pizdę po rozpoczęciu współpracy.


Obczajcie walkę Kopery na CW (pewnie niedługo wrzucą na YT) - tam ewidentnie nie zagrała dynia. (Kopera prawie 20 walk w MMA i walki w różnych formułach) - w wygranej walce przegrał wszystko i wszystko zawiodło. No i cardio było LEGENDARNE.

Typ dostał prezent od CW - chłopa co miał rekord 4-0 - półamatora, pracującego na etat - rekord wszystkich pokonanych przeciwników 2-5 a ten go rozjebał jak gówno po polu.

Po takim blamażu niech Daimos wypierdala do Biedronki na kasę a nie robić z siebie bumisko do nabicia rekordu dla piłkarza-amatora albo hydraulika - bo połowa zawodników CW ma taki background. Jak rozjebał go typ z rekordem 4-0 to na pożegnanie z CW dostanie jakiegoś bitnego Sebka z rekordem 1-1, który przyszedł siębić i też zbierze na pizdę.





View attachment 62880
Łukasz Kopera chyba jednak słabo się słuchał Darii:
:triggered:

Screenshot_2023-04-17-12-54-06-188~2.jpg

Screenshot_2023-04-17-12-55-38-928~2.jpg
 
Jak zawodnik to przecietniak to nawet Daria nie pomoze :juanlaugh: szukanie dziury w calym by usprawiedliwic brak umiejętności kluczowego gracza w druzynie jakim jest zawodnik.
 
Back
Top