Czy Kaczka41 powinien zostać upomniany ?

Status
Not open for further replies.

Ramp4ge

Shark Fights
Heavyweight
Tutaj nie chodzi mi o osobiste sprawy, ale o fakt dokonany i oczywisty . Kaczka na tym forum jest stosunkowo krótko, a zna go prawie każdy . Zawdzięcza to swojej nieprawdopodobnej ilości postów, nabitych w bardzo krótkim czasie . W ciągu paru miesięcy nabił niemal 3000 postów, przy czym innym userom zajmuje to koło 2 lat . I tu pada pytanie czy on powinien być traktowany jako SPAMer i nabijacz postów, które nic ze sobą nie wnoszą . Jak już napisałem nie mam nic osobistego do gościa, bo go nie znam, ale zastanawiam się czy nie powinien zostać upomniany za te poczynania ocierające się o SPAM .
 
z tego co widzialem to został już upomniany wielokrotnie :-)



A teraz na serio userze Kaczka 41. Zanim napiszesz jakiś post przemysl to wielokrotnie czy aby na pewno to nie jest o jeden za dużo na dzisiaj. Juz nie chodzi o żadną złośliwość ale naprawde bywasz męczący.



Pozdrawiam i życze udanej refleksji
 
Uważasz, iz wnosisz więcej na to forum swoją obecnością Panie Rampege? Lewy temat jak dla mnie, wnosic o czyjeś ukaranie lub ostrzeżenie, ale może Ja jestem starej daty człowiek.
 
Do kogo to ? Jeśli do mnie to nie rozumiem zbytnio . Ja wcale nie miałem na celu atakować Kaczki, bądź wytykać jego błędów - nie taki był mój cel . Chodzi mi o to, czy nie powinna być jakaś blokada, na zbyt dużą ilość postów dziennie / tygodniowo . Kaczkę dotyczy to ewidentnie najbardziej ( jeśli nie tylko jego ) .



@tsatsiki :-)
 
Mi tam jest to konkretnie obojętne. Dla mnie jest to jeden z wielu 'skutków ubocznych' popularyzacji mma w Polsce. Dlatego akceptuje to po prostu ;)
 
Jak dobrze pamiętam Rampage sam go broniłeś wcześniej.Chodzi o to że admini nie banują usera za roznego rodzaju glupote,spam.Został juz upomniany i pisze w sumie na temat ale robi sobie z forum czat z niektorymi innymi userami.Powiem szczerze ze to mnie meczy ale co zrobie? nie moje forum.







P.S Zresztą jest wiecej uzytkowników ktorzy nie za bardzo starają się o jakość swoich postów-by cos one wnosiły
 
No właśnie o to chodzi, że go broniłem, ale ostatnimi czasy zaczyła mi działać na nerwy . Przykład chodźby Lucka ( Lucife oO ), on również zawsze go bronił i uznawał jego działalność na forum jako ok . Ale ostatnio zaczyna go to wkurzać ( mnie też ) , bo Kaczka jest w stanie zaśmiecić cały temat jakimiś zdjęciami ( nie chodzi mi tu o jego autorskie tematy ) zbędnymi filmikami i linkami . Już wolę ludzi jak Piorun, którzy może piszą pierdoły aż boli, ale przynajmniej stara się wydedukować i porozmawiać, a od tego w końcu jest forum .
 
Nabijaczem postów jest niewątpliwie, ale ja sie pytam po co? Co mi niby daje ilość postów oprócz jakiegos tam koloru? Szacunek na forum czy co?



Ale oprócz tego nabijania postów zarzuci jakiś tam konkretny nowy temat, choc juz nie tak często jak na początku, bo teraz wiekszośc czasu zajmuje mu owe nabijanie. No ale jednak coś wnosi.



Wkurwia mnie tylko robienie przez uzytkowników forum z czatu podczas gali gdzie jest do tego odpowiednie miejsce.
 
od upominania innych są administratorzy, to tak gwoli przypomnienia ;-)



nie kumam w ogóle zakładania tak debilnego wątku, bo wygląda jedynie, że jego autora boli ranga wspomnianego w tytule usera - jeśli zaś chodziło o napiętnowanie pewnego zjawiska (do czego próbuje nas przekonać autor), którego egemplifikacją ma być działalność przedstawiciela pewnego gatunku ptactwa z cyferkami, to powinien powstać ogólny temat, a nie pisanie, że koledze X śmierdzą stopy, a w domu to zapewne obżera się białym serem



dziecinada jednym słowem
 
Taki temat Boro już był tylko go usunięto . Poza tym w 2 postach opisywałem moje intencje, ale każdy to odbiera jako atak na Kaczkę :-) . Dobra, temat można zamknąć, a w każdym razie ja nie mam zamiaru tu zaglądąć więcej, bo i tak każdy myśli, że moją jedyną intencją było zgnojenie jakiegoś usera ... Szkoda .
 
Zdjęcia, gify, linki wklejane przez kaczkę są przeważnie na temat, więc ich ilośc nie przeszkadza mi. Również nie czuję się dotknięty ilością postów z skłądających się emotikonów czy post jeden po drugim w odstępie kilku minut. Trzeba przyznac, że jest tego w chooj, a user nie przejmuje się taktownymi uwagami lub nawet otwartą krytyką.
 
Tu jest jedna :-)



m.jpg




lekki dystansik, w sumie powinien się wypowiedzieć główny zainteresowany czyli Kaczka lub wymienić uwagi z tobą Rampage



prywatnie.
 
kaczka mówi, że ma synka itp. pracuje i tyle czasu spędza na forum pisząc posty bo umówmy się kaczka = 75,80 postów dziennie w porywach 120, to ja nie wiem jak on to pogadza z wychowaniem, bądź pracą. KACZKO NIE IDZCIE TĄ DROGĄ!!!
 
Dobra Ja już się nad Rampem nie zamierzam pastwic, ale odznaka fajna. ;-) Jak dla mnie, Jego ostatni post to zaawoluowana forma przyznania się do błedu i mi to wystarcza. Głowa do góry Ramp :-) .
 
@Houk - Ty już dostałeś odznakę - strażnika texasu.



Temat jak najbardziej na czasie bo wkurwia mnie przewijanie milimetrowego scrolla i omijanie setek postów typu "pierdzielenie o szopenie". Są userzy których wypowiedzi są wartościowe, a niestety gubią sie w natłoku postów chłopaka który pomylił szkołę z forum. Kaczka już pewnie ze trzy klawiatury od stycznia wymienił od ciągłego napierdzielania w klawisze...
 
1987SWAD- masz jakąś konkretną uwagę do mnie-sformułuj-bo nie wiem za bardzo do czego pijesz. Moja uwaga o odznace tyczyła się zapędów niektórych userów, do wchodzenia w kompetencje redakcji (banowanie, ostrzezenia), a twoja czego się tyczyła?
 
Dla mnie bardziej od kaczki szkodzi kokos i podobne twory. Rozumiem Rampage co do Twoich intencji tworząc ten wątek. Wracając do tematu.. Mimo że kaczka czasem przesadza z ilościa, emotikonami gifami itp, to na prawdę sporo wnosi na forum. Rozumiem osoby które to wkurza, ale niektórzy też zyją na forum tylko i wyłącznie atakując go a nic nie wnoszą. Oczywiście nie mówię tu o kolegach wyżej, ale spostrzegłem kilku takich. Kaczka jaki jest każdy widzi.. Venom raz mu zwrócił uwage. Kaczka to nie byle ogórek jakąs wiedze posiada, troche wnosi na forum.. Podsumowując: Kaczka to nie tylko gify i emotikony.
 
Oj ja wiem . Gdyby nie miał wiedzy to bym go nie bronił wcześnie wiele razy . Chodzi mi tylko o to, czy ktoś nie powinien mu zwrócić publicznie uwagi, ale skoro Venom to już zrobił to ok .
 
Ja już sporadycznie zaglądam na forum, nie to co rok temu i dawniej. Łatwo się domyślić dlaczego. Ciężko trafić na jakiś wartościowy post, a jeżeli taki się trafia to najpierw trzeba przekopać się przez 2 strony spamu, gifów, jpg etc., które tak płodnie wydala z siebie np kaczka.



Wiadomo, że właścicielom to na rękę, nie będą banować użytkowników czy ogarniczać spam bo dzięki temu jest większy ruch na stronie = profit. Nie potępiam takiego zachowania, niech robią co chcą, ale moim zdaniem jest to kiepska droga do sukcesu.



Słusznym w mym rozumowaniu posunięciem byłoby uruchomienie większej liczby moderatorów i niech czyszczą tematy z "śmieci". Nie znalazłem jeszcze jakiegokolwiek regulaminu forum i strony, jeżeli takowego nie ma warto by stworzyć i podpiąć w każdym dziale.
 
Kaczka pisze dużo, ale prawie zawsze na temat i prawie zawsze wnosi coś do dyskusji. "Ma już 3 tys. postów" i dodawane w myślach "a ja tylko 300" nie są dla mnie żadnym argumentem. Zwisa mi i powiewa, kto ile ma postów i wierzę, że rozgarniętym użytkownikom tego forum również.



Szczerze mówiąc, irytują mnie już trochę kaczkowe płaczki.
 
Kaczka jest jaki jest trochę dziwne ,że tak dużo ma czasu na siedzenie przy kompie ;p



A co do tematu to dajcie spokój...
 
@Hang
http://www.mmarocks.pl/inne/regulamin/
a propos wątku:

19.Nie masz nic do powiedzenia? Nie dodawaj komentarza. Zostaw to tym nielicznym, którzy są od ciebie mądrzejsi.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top