Czy Kaczka41 powinien zostać upomniany ?

Status
Not open for further replies.
Czy autor tekstu ma jakiś osobisty problem (mimo zaprzeczenia) czy może niewypowiedziane wprost zastrzeżenia do administracji/moderacji forum? Ogólnie rzecz biorąc wg założenia pana R. powinienem mieć już kilka tys. postów, ale niestety nie trafiam w ten kanon. Za to wirtualnie przekazuje moje "niewykorzystane" miejsce do nabijania "oskarżonemu" - tak żeby się nie zmarnowało.



Nieco inną sprawą jest pewien mankament forum, a własciwie ubogość funkcji. Na takie pseudokonflikty wystarczyłaby funkcja ignorowania danego użyszkodnika i wtedy znika głowny problem gdy nie widać jego postów. Jedyną drobną niedogodnością byłoby drobne zamieszanie w dyskusjach, ale coś za coś. Kolejna rzecz, której mi brakuje to opcja "odpowiedz" z automatycznie dodaną treścią, nazwą autora posta, czasem i datą jego napisania.
 
@Rampage
Jak masz takie, ale do kaczki, że jego posty nic nie wnoszą do tematu to po co je czytasz? Jakoś posty Pioruna mnie nie obchodzą i ich nie czytam, zwisa mi co on tam napisze. Nie mam takich problemów, że ktoś jest taki na forum czy inny. Każdy człowiek jest inny i nic temu nie zaradzisz.
 
Kaczka jak kaczka ale jakby zliczyć posty reszty szanownych userów w których wyrażają swoje niezadowolenie z zaistniałego stanu rzeczy lub wykłucają się z ww ptactwem to pewnie uzbierała by się z tego równowartość drobiowych postów.


Krótko odnośnie forum. Pracujemy nad tym. Nowe funkcje pojawią się wraz z szata graficzną forum i strony. Cierpliwości.
 
Dobrze słyszeć, że trwają jakieś prace. Oby zakończyły się jak najszybciej i dały przyzwoity efekt. Powodzenia!
 
Venom zwrócił mi uwagę, że nadaktywność i niepotrzebne gify + wykłócanie się z userami - zaczyna go męczyć..W związku z powyższym:



1) Usunąłem gify ze swojej sygnaturki.



2) Zmieniłem awatar, by gęba Jones Was dodatkowo nie drażniła.



3) Nie wrzucam od tamtej pory śmiesznych/głupich gifów (chyba że w tanio skóry nie sprzedam).



4) Zawsze staram się przestrzegać reguły edycji postów (po upływie 1 godziny, nie mam już tej możliwości i pewnie dlatego niektórym wydaje sie ,że pisze nie edytując poprzednich ; 2 razy zdarzyło mi sie napisać dubla - za co przeprosłem w ów dublach).



5) Staram się nie dyskutować z userami , którzy się do mnie non stop przyczepiają i zarzucają różne rzeczy (sądze,że ograniczyłem polemikę z nimi od czasu w/wupomnienia) .



6) Zdjęcia, linki do walk, wycięte gify z walk i inne wywiady w 99% wrzucam we właściwych miejscach, za co nie raz usłyszałem podziękowania od userów .



7) Jeżeli jest możliwość - proszę redakcję o usunięcie licznika moich postów spod nicka oraz zmianę koloru "wagi" na biały - co spowoduje dodatkowe uspokojenie niektórych duszyczek.



8) Nowe tematy czasem zakładam , aczkolwiek , po przeanalizowaniu funkcjonowania portalu +forum, redaktor i tak zakłada czasem podobny temat ,a tym samym podobne zamyka więc częściej materiały wrzucam do tematów z rozpiskami danych gal.



9) Nigdy nie robiłem z siebie znawcy mma, prawie nigdy nikogo nie atakuję pierwszy, a jeśli redakcja uważa niektóre moje krótkie posty za zbędne - proszę usunąć.



10) Jeszcze raz przejrzałem cały regulamin i nie widze w swym działaniu jego łamania, wskazującego na zastosowanie dodatkowych sankcji wobec mnie.



Pozdrawiam i życzę wszystkim udanego wieczorku......przed forum Cohones oczywiście :-)
 
7



Jak Ci zmienią na biały to nie będzie widać nicka, bo tło strony jest białe :-)
 
No nie da się ukryć, że Kaczka jest wyjątkowo aktywnym użytkownikiem tego forum. Zwrociłem mu uwagę, że pisze często pod postem (przeważnie wtedy, kiedy nie może edytować, no ale...), ostatnio po gali znalazłem w jego wypowiedziach dużo gifów z walki, co też raziło moje oczy... Nie będe wnikał w jego życie prywatne, więc może śmiało sobie robić, co chce.
Mam nadzieję, że moze chłopak jednak sobie przemyśli sprawę, bo jeśli dużo osób zwraca mu uwagę, to najwidoczniej jest coś na rzeczy.

@Yoshi

Dobra wiadomość :)
 
pkt 1 i 2 moim zdaniem bez sensu.Nie ma co przechodzi z jednej skraności w drugą.W ogole poproś adminów by twoje posty byly przezroczyste by nie draznic uzytkowników :P
 
Kaczka cholera poczułem się jak na jakiejś rozprawie sądowej,z tymi punktami.



lekki dystansik sam Ramp napisał żebyś nie odebierał jego słów zbyt osobiście :-)
 
Mi tam kaczor osobiscie nie przeszkadza, kiedys nieraz strzelił głupote ..no może dwie xD ale to jak kazdy, ostatnio grzeczny i ułożony jest tego nie widzicie :P. Dajcie mu spokój, jakby byl taki z niego natręt i prowokator to administracja na 100% by go zablokowała/usuneła/ z forum i tyle. Niepotrzebne najeżdzanie na drugą osobę, w ogóle ten temat powinen zostać skasowany.
 
Stare dzieje. Nawet nie bylem wtedy zarejestrowany, ale kaczka to legenda tego forum.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top