1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Czy Kaczka41 powinien zostać upomniany ?

Discussion in 'Cohones' started by Ramp4ge, Sep 26, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ramp4ge

Ramp4ge Shark Fights
    Heavyweight

Komentarze:
    1,383
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Tutaj nie chodzi mi o osobiste sprawy, ale o fakt dokonany i oczywisty . Kaczka na tym forum jest stosunkowo krótko, a zna go prawie każdy . Zawdzięcza to swojej nieprawdopodobnej ilości postów, nabitych w bardzo krótkim czasie . W ciągu paru miesięcy nabił niemal 3000 postów, przy czym innym userom zajmuje to koło 2 lat . I tu pada pytanie czy on powinien być traktowany jako SPAMer i nabijacz postów, które nic ze sobą nie wnoszą . Jak już napisałem nie mam nic osobistego do gościa, bo go nie znam, ale zastanawiam się czy nie powinien zostać upomniany za te poczynania ocierające się o SPAM .

2. noodles

noodles Bellator
    Light Heavyweight

Komentarze:
    4,731
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    z tego co widzialem to został już upomniany wielokrotnie :-)

A teraz na serio userze Kaczka 41. Zanim napiszesz jakiś post przemysl to wielokrotnie czy aby na pewno to nie jest o jeden za dużo na dzisiaj. Juz nie chodzi o żadną złośliwość ale naprawde bywasz męczący.

Pozdrawiam i życze udanej refleksji

3. Houk

Houk Jungle Fight
    Middleweight

Komentarze:
    369
    Zdobyte Lajki:
    58
    Punkty:
    2,790
    Uważasz, iz wnosisz więcej na to forum swoją obecnością Panie Rampege? Lewy temat jak dla mnie, wnosic o czyjeś ukaranie lub ostrzeżenie, ale może Ja jestem starej daty człowiek.

4. tsatsiki

tsatsiki WSOF
    Featherweight

Komentarze:
    3,162
    Zdobyte Lajki:
    2,121
    Punkty:
    1,790
    to nic osobistego to tylko frustracja po tym jak Rampage dostał w pizde od Jonesa ;)

5. noodles

noodles Bellator
    Light Heavyweight

Komentarze:
    4,731
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
  6. Ramp4ge

Ramp4ge Shark Fights
    Heavyweight

Komentarze:
    1,383
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Do kogo to ? Jeśli do mnie to nie rozumiem zbytnio . Ja wcale nie miałem na celu atakować Kaczki, bądź wytykać jego błędów - nie taki był mój cel . Chodzi mi o to, czy nie powinna być jakaś blokada, na zbyt dużą ilość postów dziennie / tygodniowo . Kaczkę dotyczy to ewidentnie najbardziej ( jeśli nie tylko jego ) .

@tsatsiki :-)

7. Lenkias

Lenkias Jungle Fight
    Lightweight

Komentarze:
    272
    Zdobyte Lajki:
    2
    Punkty:
    1,790
    Mi tam jest to konkretnie obojętne. Dla mnie jest to jeden z wielu 'skutków ubocznych' popularyzacji mma w Polsce. Dlatego akceptuje to po prostu ;)

8. Przemek

Przemek UFC
    Lightweight

Komentarze:
    8,922
    Zdobyte Lajki:
    6,514
    Punkty:
    2,890
    Jak dobrze pamiętam Rampage sam go broniłeś wcześniej.Chodzi o to że admini nie banują usera za roznego rodzaju glupote,spam.Został juz upomniany i pisze w sumie na temat ale robi sobie z forum czat z niektorymi innymi userami.Powiem szczerze ze to mnie meczy ale co zrobie? nie moje forum.

P.S Zresztą jest wiecej uzytkowników ktorzy nie za bardzo starają się o jakość swoich postów-by cos one wnosiły

9. Ramp4ge

Ramp4ge Shark Fights
    Heavyweight

Komentarze:
    1,383
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    No właśnie o to chodzi, że go broniłem, ale ostatnimi czasy zaczyła mi działać na nerwy . Przykład chodźby Lucka ( Lucife oO ), on również zawsze go bronił i uznawał jego działalność na forum jako ok . Ale ostatnio zaczyna go to wkurzać ( mnie też ) , bo Kaczka jest w stanie zaśmiecić cały temat jakimiś zdjęciami ( nie chodzi mi tu o jego autorskie tematy ) zbędnymi filmikami i linkami . Już wolę ludzi jak Piorun, którzy może piszą pierdoły aż boli, ale przynajmniej stara się wydedukować i porozmawiać, a od tego w końcu jest forum .

10. Ruff Ryder

Ruff Ryder EFC Africa
    Flyweight

Komentarze:
    2,689
    Zdobyte Lajki:
    767
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    łódzkie
    Nabijaczem postów jest niewątpliwie, ale ja sie pytam po co? Co mi niby daje ilość postów oprócz jakiegos tam koloru? Szacunek na forum czy co?

Ale oprócz tego nabijania postów zarzuci jakiś tam konkretny nowy temat, choc juz nie tak często jak na początku, bo teraz wiekszośc czasu zajmuje mu owe nabijanie. No ale jednak coś wnosi.

Wkurwia mnie tylko robienie przez uzytkowników forum z czatu podczas gali gdzie jest do tego odpowiednie miejsce.

11. HeLLRaiseRR666

HeLLRaiseRR666 Bellator
    Welterweight

Komentarze:
    4,341
    Zdobyte Lajki:
    452
    Punkty:
    1,790
    Wg mnie nie powinien być,zresztą Venom już mu zwrócił uwagę więc o co majonez :-)

12. Ramp4ge

Ramp4ge Shark Fights
    Heavyweight

Komentarze:
    1,383
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Majonez o to, żeby sam Kaczka wyciągnął jakieś wnioski Dazz ...

13. Boro

Boro Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    48
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    od upominania innych są administratorzy, to tak gwoli przypomnienia ;-)

nie kumam w ogóle zakładania tak debilnego wątku, bo wygląda jedynie, że jego autora boli ranga wspomnianego w tytule usera - jeśli zaś chodziło o napiętnowanie pewnego zjawiska (do czego próbuje nas przekonać autor), którego egemplifikacją ma być działalność przedstawiciela pewnego gatunku ptactwa z cyferkami, to powinien powstać ogólny temat, a nie pisanie, że koledze X śmierdzą stopy, a w domu to zapewne obżera się białym serem

dziecinada jednym słowem

14. HeLLRaiseRR666

HeLLRaiseRR666 Bellator
    Welterweight

Komentarze:
    4,341
    Zdobyte Lajki:
    452
    Punkty:
    1,790
    Wydaje mi sie że trochę ostygł ze swoimi postami ale to może złudzenie :-)

15. Houk

Houk Jungle Fight
    Middleweight

Komentarze:
    369
    Zdobyte Lajki:
    58
    Punkty:
    2,790
    Ochotnicza straż forum. Wydajecie odznaki?

16. Ramp4ge

Ramp4ge Shark Fights
    Heavyweight

Komentarze:
    1,383
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Taki temat Boro już był tylko go usunięto . Poza tym w 2 postach opisywałem moje intencje, ale każdy to odbiera jako atak na Kaczkę :-) . Dobra, temat można zamknąć, a w każdym razie ja nie mam zamiaru tu zaglądąć więcej, bo i tak każdy myśli, że moją jedyną intencją było zgnojenie jakiegoś usera ... Szkoda .

17. belmondo

belmondo BAMMA
    Lightweight

Komentarze:
    867
    Zdobyte Lajki:
    3
    Punkty:
    1,790
    Zdjęcia, gify, linki wklejane przez kaczkę są przeważnie na temat, więc ich ilośc nie przeszkadza mi. Również nie czuję się dotknięty ilością postów z skłądających się emotikonów czy post jeden po drugim w odstępie kilku minut. Trzeba przyznac, że jest tego w chooj, a user nie przejmuje się taktownymi uwagami lub nawet otwartą krytyką.

18. HeLLRaiseRR666

HeLLRaiseRR666 Bellator
    Welterweight

Komentarze:
    4,341
    Zdobyte Lajki:
    452
    Punkty:
    1,790
    Tu jest jedna :-)

lekki dystansik, w sumie powinien się wypowiedzieć główny zainteresowany czyli Kaczka lub wymienić uwagi z tobą Rampage

prywatnie.

19. Droni

Droni Bellator
    Lightweight

Komentarze:
    4,203
    Zdobyte Lajki:
    338
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Barlinek
    Home Page:
    kaczka mówi, że ma synka itp. pracuje i tyle czasu spędza na forum pisząc posty bo umówmy się kaczka = 75,80 postów dziennie w porywach 120, to ja nie wiem jak on to pogadza z wychowaniem, bądź pracą. KACZKO NIE IDZCIE TĄ DROGĄ!!!

20. Houk

Houk Jungle Fight
    Middleweight

Komentarze:
    369
    Zdobyte Lajki:
    58
    Punkty:
    2,790
    Dobra Ja już się nad Rampem nie zamierzam pastwic, ale odznaka fajna. ;-) Jak dla mnie, Jego ostatni post to zaawoluowana forma przyznania się do błedu i mi to wystarcza. Głowa do góry Ramp :-) .

Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page