Czy Kaczka41 powinien zostać upomniany ?

Status
Not open for further replies.
Jak dla mnie to cytaty wcześniejszych postów pod którymi są tylko durne gify smiejacego się Waldka czy innego debila powinny z miejsca dostawać Warna i wcale nie piszę tu o Kaczce ale o setkach użytkowników.

Są tematy gdzie gif komentuje gif i tak przez kilka postów, dwa posty przerwy i znów to samo i to jest prawdziwa plaga tego forum. Z tego powodu w tym roku zaglądam sporadycznie bo zmeczylo mnie już przewijanie smiejacych się gęb fedora,bedorfa,korwina czy innego "modnego" typa.

Ps patrz posty wyżej...
 
Jak dla mnie to cytaty wcześniejszych postów pod którymi są tylko durne gify smiejacego się Waldka czy innego debila powinny z miejsca dostawać Warna i wcale nie piszę tu o Kaczce ale o setkach użytkowników.

Są tematy gdzie gif komentuje gif i tak przez kilka postów, dwa posty przerwy i znów to samo i to jest prawdziwa plaga tego forum. Z tego powodu w tym roku zaglądam sporadycznie bo zmeczylo mnie już przewijanie smiejacych się gęb fedora,bedorfa,korwina czy innego "modnego" typa.

Ps patrz posty wyżej...

:rutekajak:
 
Wie ktoś, co dzieje się z @belmondo?
Ostatni raz się wypowiadał w 2014.
Ma z Nim ktoś kontakt? Akurat wypowiadał się w tym temacie i sobie przypomniałem.
Pamiętam jak był modem na IS.
Spoko gość.
 
Jak dla mnie to cytaty wcześniejszych postów pod którymi są tylko durne gify smiejacego się Waldka czy innego debila powinny z miejsca dostawać Warna i wcale nie piszę tu o Kaczce ale o setkach użytkowników.

Są tematy gdzie gif komentuje gif i tak przez kilka postów, dwa posty przerwy i znów to samo i to jest prawdziwa plaga tego forum. Z tego powodu w tym roku zaglądam sporadycznie bo zmeczylo mnie już przewijanie smiejacych się gęb fedora,bedorfa,korwina czy innego "modnego" typa.

Ps patrz posty wyżej...
::really::
 
kaczka mówi, że ma synka itp. pracuje i tyle czasu spędza na forum pisząc posty bo umówmy się kaczka = 75,80 postów dziennie w porywach 120, to ja nie wiem jak on to pogadza z wychowaniem, bądź pracą. KACZKO NIE IDZCIE TĄ DROGĄ!!!
Wychodzi na to, że wtedy alterkonta Kaczego były jeszcze tajemnica. Gdyby wyszło na jaw z ilu równocześnie kont wtedy pisał to by dopiero prawdzego szoku doznali :mamed:
Dla mnie bardziej od kaczki szkodzi kokos i podobne twory..
:DC:
Krótko odnośnie forum. Pracujemy nad tym. Nowe funkcje pojawią się wraz z szata graficzną forum i strony. Cierpliwości.
To trochę się Wam z tym zeszło :mamed:

W ogóle taka mała podróż kilka lat wstecz to niezła beka.
 
Zawdzięcza to swojej nieprawdopodobnej ilości postów, nabitych w bardzo krótkim czasie . W ciągu paru miesięcy nabił niemal 3000 postów, przy czym innym userom zajmuje to koło 2 lat
Nigdy nie zrozumiem liczenia komuś ilości wypowiedzi jakie by one nie były. Tak jakby nad głowami świeciły się każdemu statystyki z życia i kogoś to interesowało. To chyba jasne, że na forum rejestruje się do dyskusji w pełnym rozumieniu, czyli także używaniu emotek.
 
Wychodzi na to, że wtedy alterkonta Kaczego były jeszcze tajemnica. Gdyby wyszło na jaw z ilu równocześnie kont wtedy pisał to by dopiero prawdzego szoku doznali :mamed:

:DC:

To trochę się Wam z tym zeszło :mamed:

W ogóle taka mała podróż kilka lat wstecz to niezła beka.
Oprocz cohones dodajmy tu inne fora. Kaczy to chyba duzo zajec w robocie nie mial albo zmyslil zatrudnienie:lol:
 
Nigdy nie zrozumiem liczenia komuś ilości wypowiedzi jakie by one nie były. Tak jakby nad głowami świeciły się każdemu statystyki z życia i kogoś to interesowało. To chyba jasne, że na forum rejestruje się do dyskusji w pełnym rozumieniu, czyli także używaniu emotek.
Kiedyś ilość postów wyświetlała się pod avkiem.
 
Istnieje funkcja ignorowania i naprawdę działa, od kiedy z niej korzystam forum jest bardziej przejrzyste, nie muszę się przedzierać przez góry spamu.

Polecam, Lemmy.
 
Kiedyś na nonsensopedii wyczytałem, że kaczki są niezniszczalne, gdyż nie posiadają pięt. Nie wiem czy to akurat kwestia braku achillesowego słabego punktu, ale Cohones zdaje się potwierdzać, iż wśród kaczek są niezniszczalne osobniki.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top