Czy da się sprawdzić czy ma się predyspozycje do sportów walki bez trenowania?

No fajny przykład, taki bez żadnych konkretów, daj jego nick, nagranie jak gra w piłkę chociażby, napisz ile czasu to robi to będziemy wiedzieć czy masz racje, czy nie. Jak pierwszy raz dotyka piłki od x lat to nic dziwnego.


Dobra, trolluje. Podaj badania na ten temat albo dupa cicho.
 
Djuk tradycyjnie pokazuje że jest debilem :frankapprove:
Jeśli chciałbym bronić twoją tezę to już prędzej by poleciał w stronę tego iż jakieś gierki strzelankowe i jesteś w nie dobry to możesz być dobry w stójce bo możesz mieć lepszy refleks
Ale o motoryce to co kurwa?
Pamiętam jak chciałem smykowi doradzić bo pytał co sądzimy o jego kuponie to mnie zwyzywał bez najmniejszego powodu :DC:
Upośledzone czytanie ze zrozumieniem + słabiutka kontrola emocji = inteligencja na niskim poziomie. Nic nie zrobisz :fjedzia:
 
Pamiętam jak chciałem smykowi doradzić bo pytał co sądzimy o jego kuponie to mnie zwyzywał bez najmniejszego powodu :DC:
Upośledzone czytanie ze zrozumieniem + słabiutka kontrola emocji = inteligencja na niskim poziomie. Nic nie zrobisz :fjedzia:
wspominałem że djuk pisał iż zawodnik z fejmu by zdominował Gacka w grapplingu?
 
Jesteś pedofilem.
Ukradłeś samochód i pobiłeś starsza babcie.


Udowodnij ty że tak nie jest.
Słuchaj, jeżeli coś nie jest zbadane, to nie znaczy, że tak nie jest, chyba, że jest badanie, które potwierdza to, że tak nie jest. Jesteś gościem po zawodówce i propagujesz januszizm, czyli myślisz, że wszystko wiesz, a nic nie wiesz, bo jesteś zbyt ubogi intelektualnie i umysłowo.
 
Słuchaj, jeżeli coś nie jest zbadane, to nie znaczy, że tak nie jest, chyba, że jest badanie, które potwierdza to, że tak nie jest. Jesteś gościem po zawodówce i propagujesz januszizm, czyli myślisz, że wszystko wiesz, a nic nie wiesz, bo jesteś zbyt ubogi intelektualnie i umysłowo.


Właśnie stwierdziłeś iż nie możesz uważać, że masz rację, gdyż to nie zostało zbadane, więc co najwyżej możesz twierdzić że twoja teoria może być prawdziwa lub nie.
 
Właśnie stwierdziłeś iż nie możesz uważać, że masz rację, gdyż to nie zostało zbadane, więc co najwyżej możesz twierdzić że twoja teoria może być prawdziwa lub nie.

Jeżeli
coś
nie
jest
zbadane
to
nie
znaczy
że
tak
nie
jest
chyba
że
jest
badanie
które
potwierdza
że
tak
nie
jest

Przeczytaj jeszcze raz słówko po słówku parobku. Gdzie to stwierdzenie padło? Przecież to ty twierdzisz, że jak nie ma badań, to znaczy, że nie jest prawdziwe to co piszę. Wg twojego januszizmu to Newton wynalazł grawitacje idioto, bo dopiero on to zbadał, wcześniej przecież nie było grawitacji!! xD
Rok 1600
Głupijakbut 2.0 - Nie ma czegoś takiego jak grawitacja!
Djuk94 - Jest, zobacz jak wolno spada piórko z wysokości 2m nad ziemią, a jak szybko spada o to te jabłko. Jabłko szybciej znajdzie się na ziemi, gdyż jest szybciej przyciągane przez cięższy obiekt, jakim jest ziemia!
Głupijakbut 2.0 - Podaj badania na ten temat, albo dupa cicho!

Takie z tobą pisanie debilu. Napisałbym, że się ośmieszasz, ale na tym forum niestety większość ludzi jest idiotami i cię będą klepać po pleckach, bo propagujesz januszizm razem z nimi.
 
Jeżeli
coś
nie
jest
zbadane
to
nie
znaczy
że
tak
nie
jest
chyba
że
jest
badanie
które
potwierdza
że
tak
nie
jest

Przeczytaj jeszcze raz słówko po słówku parobku. Gdzie to stwierdzenie padło? Przecież to ty twierdzisz, że jak nie ma badań, to znaczy, że nie jest prawdziwe to co piszę. Wg twojego januszizmu to Newton wynalazł grawitacje idioto, bo dopiero on to zbadał, wcześniej przecież nie było grawitacji!! xD
Rok 1600
Głupijakbut 2.0 - Nie ma czegoś takiego jak grawitacja!
Djuk94 - Jest, zobacz jak wolno spada piórko z wysokości 2m nad ziemią, a jak szybko spada o to te jabłko. Jabłko szybciej znajdzie się na ziemi, gdyż jest szybciej przyciągane przez cięższy obiekt, jakim jest ziemia!
Głupijakbut 2.0 - Podaj badania na ten temat, albo dupa cicho!

Takie z tobą pisanie debilu. Napisałbym, że się ośmieszasz, ale na tym forum niestety większość ludzi jest idiotami i cię będą klepać po pleckach, bo propagujesz januszizm razem z nimi.


Podsumujmy: uważasz że twoja teoria jest prawdziwa, czy zgodnie ze swoją logika przyznajesz, że nie można nazwac jej prawdziwa, tylko w niezbadany sposób prawdopodobna?


Istnienie grawitacji jest udowodnione od kilkuset lat badaniami, więc ośmieszyłes sie tym przykładem.
 
Jeżeli
coś
nie
jest
zbadane
to
nie
znaczy
że
tak
nie
jest
chyba
że
jest
badanie
które
potwierdza
że
tak
nie
jest

Przeczytaj jeszcze raz słówko po słówku parobku. Gdzie to stwierdzenie padło? Przecież to ty twierdzisz, że jak nie ma badań, to znaczy, że nie jest prawdziwe to co piszę. Wg twojego januszizmu to Newton wynalazł grawitacje idioto, bo dopiero on to zbadał, wcześniej przecież nie było grawitacji!! xD
Rok 1600
Głupijakbut 2.0 - Nie ma czegoś takiego jak grawitacja!
Djuk94 - Jest, zobacz jak wolno spada piórko z wysokości 2m nad ziemią, a jak szybko spada o to te jabłko. Jabłko szybciej znajdzie się na ziemi, gdyż jest szybciej przyciągane przez cięższy obiekt, jakim jest ziemia!
Głupijakbut 2.0 - Podaj badania na ten temat, albo dupa cicho!

Takie z tobą pisanie debilu. Napisałbym, że się ośmieszasz, ale na tym forum niestety większość ludzi jest idiotami i cię będą klepać po pleckach, bo propagujesz januszizm razem z nimi.
O kurwa myslalem ze trolujesz a ty po prostu jestes przyjebany :jarolaugh:
 
Podsumujmy: uważasz że twoja teoria jest prawdziwa, czy zgodnie ze swoją logika przyznajesz, że nie można nazwac ja prawdziwa, tylko w niezbadany sposób prawdopodobna?


Istnienie grawitacji jest udowodnione od kilkuset lat badaniami, więc ośmieszyła się tym przykładem.
Napisałem nad dialogiem rok 1600, ślepcu. Wszystkie przykłady do tej pory, które znalazłem mówią, że ta teoria jest prawdziwa, żaden przykład nie pokazał do tej pory, aby była nieprawdziwa, więc dalej czekam na przykłady od was, że ta teoria jest nieprawdziwa, bo jak na razie, to po 3 stronach tematu to co piszecie i wasza "dyskusja" z wami jeszcze bardziej mnie utwierdziła w przekonaniu, że to co napisałem jest jak najbardziej prawdziwe.
 
Napisałem nad dialogiem rok 1600, ślepcu. Wszystkie przykłady do tej pory, które znalazłem mówią, że ta teoria jest prawdziwa, żaden przykład nie pokazał do tej pory, aby była nieprawdziwa, więc dalej czekam na przykłady od was, że ta teoria jest nieprawdziwa, bo jak na razie, to po 3 stronach tematu to co piszecie i wasza "dyskusja" z wami jeszcze bardziej mnie utwierdziła w przekonaniu, że to co napisałem jest jak najbardziej prawdziwe.


Może jak przeczytam co pisałeś w tym temacie to odpowiem.


Ale nie masz racji.
 
twój nick zmieni na 5IQ i tyle lamusie:kis:
W jednym temacie to ja i @Siedem i jeszcze @torpedo rozjebaliśmy go lepiej niż Cain JDSa w rewanżu
Nie będę go wyzywał, gość jest stary, a jedyne czym się interesuje to mma i pokemony, więc go już dostatecznie życie skrzywdziło. Co do tego rozpierdolenia, to tak mnie rozpierdoliliście, że ja jechałem argumentami przez cały czas, a wy jedyne co robiliście, to wjeżdżaliście we mnie inwektywami, szkoda, że admin to usunął.
No i chuj, jak szybko nakurwiasz palcem w guziczek to jesteś przechujem. Koniec dyskusji
1660931258084.png
 
Jest, zobacz jak wolno spada piórko z wysokości 2m nad ziemią, a jak szybko spada o to te jabłko. Jabłko szybciej znajdzie się na ziemi, gdyż jest szybciej przyciągane przez cięższy obiekt, j
No i chuj, tu już mnie pokonał. :lol:
Ty kurwa głąbie pierdolony. Wypierdalaj. (Już Galileusz by ci wyjaśnił dlaczego jesteś pierdolonym debilem).
I wierzę, że ktoś jeszcze rozumie dlaczego tak uważam
 
Ale wiesz, że ty nie podałeś żadnych argumentów? Stwierdziłeś, że ktoś kto ma predyspozycje do mistrzostwa w CS ma predyspozycje do bycia dobrym w MMA. Ot, stwierdziłeś, bez żadnych argumentów.
Twój jedyny argument to "bo ja tak twierdzę". Nie, przykład taki, że Ziółkowski gra w gry nie jest żadnym argumentem.
 
Nie będę go wyzywał, gość jest stary, a jedyne czym się interesuje to mma i pokemony, więc go już dostatecznie życie skrzywdziło. Co do tego rozpierdolenia, to tak mnie rozpierdoliliście, że ja jechałem argumentami przez cały czas, a wy jedyne co robiliście, to wjeżdżaliście we mnie inwektywami, szkoda, że admin to usunął.

View attachment 43728
bo jak się pisze takie debilizmy to trzeba jechać z takimi
przykro mi smyku
 
Miałem się nie udzielać ale kurwica mnie strzela jak to czytam. Czaisz ze z twoim podejściem można podpiąć wszystko czego narazie nie udowodniono/nie da się udowodnić łącznie z duża częścią teorii spiskowych.
Musisz się poduczyć trochę statystyki bo wyciągasz błędne założenia. Jako przykład podajesz jakaś tam grupę osób, które grają w gry i dobrze sobie radzą w swktóre stanowią strzelmy z 1-2% wszystkich graczy, nie uwzględniając osób które są dobrymi graczami ale odbiły się od sportów walki, osób które nie spróbowały nawet bo cały czas grają w gry i marnują sobie życie na tym itd.
Musisz być wybitnym matematykiem żeby widzieć tak skomplikowana rzecz jak korelacja dodatnia na „rzut oka” bez żadnych badań. Żeby to wiedzieć musiałbyś ogarnąć grupę powiedzmy 1000 graczy, sprawdzić jak radzą w sobie w sw, wyciągnąć procent osób które radzą sobie dobrze i porównać z innymi grupami ludzi którzy tez zajmują się rzeczami wymagającej tez wysokich zdolności motorycznych żeby zobaczyć czy akurat granie w gry ma jakaś zajebista korelacje.
Jedyne co mi się wydaje to to ze próbujesz sam siebie przekonać ze grając w gry nie marnujesz sobie życia i jesteś zajebisty we wszystkim, tylko ze nie jesteś bo poświęcasz większość swojego wolnego czasu na gry przez co nie skillujesz innych umiejętności.
Powiem Ci za to ze granie w gry wiele godzin dziennie ma wysoka korelacje z przeciążeniami w odcinku szyjnym, dolnej części kręgosłupa, wadami postawy, mikrourazami kolan, słaba kondycja, wadami wzroku itd .
Wiec z moich badań wychodzi na to ze jednak gry są chujowe pod sporty. Temat można zamknąć, pozdrawiam
:kis:
 
Ja uważam, że gdy jesteś miłośnikiem żółtej herbaty to ma to wpływ na Twój sukces w MMA. Znam dobrego zawodnika który lubi żółta herbatę i jest mistrzem.
wsm
Ludzie którzy biorą kokainę są zajebiści
Spójrzmy na takiego Jonesa
Jak się jebie kozę to też można zajść daleko
Jak się nie umie apetytu powstrzymać to też masz super geny do MMA patrzmy na takiego cormiera
 
Jeżeli
coś
nie
jest
zbadane
to
nie
znaczy
że
tak
nie
jest
chyba
że
jest
badanie
które
potwierdza
że
tak
nie
jest

Przeczytaj jeszcze raz słówko po słówku parobku. Gdzie to stwierdzenie padło? Przecież to ty twierdzisz, że jak nie ma badań, to znaczy, że nie jest prawdziwe to co piszę. Wg twojego januszizmu to Newton wynalazł grawitacje idioto, bo dopiero on to zbadał, wcześniej przecież nie było grawitacji!! xD
Rok 1600
Głupijakbut 2.0 - Nie ma czegoś takiego jak grawitacja!
Djuk94 - Jest, zobacz jak wolno spada piórko z wysokości 2m nad ziemią, a jak szybko spada o to te jabłko. Jabłko szybciej znajdzie się na ziemi, gdyż jest szybciej przyciągane przez cięższy obiekt, jakim jest ziemia!
Głupijakbut 2.0 - Podaj badania na ten temat, albo dupa cicho!

Takie z tobą pisanie debilu. Napisałbym, że się ośmieszasz, ale na tym forum niestety większość ludzi jest idiotami i cię będą klepać po pleckach, bo propagujesz januszizm razem z nimi.
Czy wy nie dostrzegacie tej głupoty? Gość nie rozumie elementarnej fizyki a zgrywa mędrca. Dopóki nie udowodni racji cytowanej treści jest debilem. Jak udowodni, to ma Nobla.
 
Back
Top