Cztery osoby z forum + ja, do rozpicia trzy litry : )

za mlodu jak bylo 12 zl na czterech to nic innego nie bylo .pilo sie aby w glowe trzepalo:P teraz to nawet bym tego nie powachal:-)
 
TV Wódką to akurat moi koledzy się ostatnio raczyli i podobno faktycznie specyficzny twór, dobrze, że poza jakimiś urodzinami trzymam się z dala od alkoholu :-)
 
Ruff, Volf i walker939 bodajże, nie pamiętam tych cyfr... to byłoby ciekawe doświadczenie
 
@amen20 wyraził chęć :-)






















Dziwie się, że nikt nie chce się napić z Jurasem
lol.gif
 
Musze ponownie zacząć się tu bardziej udzielać, bo widzę, że po za tym, że jestem legendą to ludzie przestają mnie kojarzyć :D
 
Troszke zlamie zasady i wymienie 5 osob:



(kolejnosc przypadkowa)



- Grzechu (za pomoc przy laptopie)



- Def



- Malina



- Jakub



- Szady (mieszkasz tak blisko a okazji jeszcze nie bylo)



Jestem egoista a wodki nie lubie, tak wiec przywioze jakas dobra Szkocka whisky :)











@Yagiel,

Musze ponownie zacząć się tu bardziej udzielać, bo widzę, że po za tym, że jestem legendą to ludzie przestają mnie kojarzyć :D


ostatnio jestes w cieniu Wujka :P
 
Miałem niewątpliwom przyjemnosc picia tego... (ciężko określić co to). I stwierdzam, że bimber, który kiedys kupowałem za 10zł za 0,5l jest lepszy.
 
Oho, czyli będzie spotkanie Roksów. Jedni będą pili Krajową, inni Finlandię, a dziewczynki wypiją sobie whisky :-)
 
W końcu ktoś chce się ze mną napić! Ba i to jeszcze odwzajemnione!: D Błagam, niech w przyszłym roku będzie konwent :D wbijamy do WW i zostajemy na noc/afterparty po Heraklesach :D
 
Z Gaara gadałbym o przemierzaniu mrocznych korytarzy z wielką pałą w dłoni w japońskim stylu..



Z Boltem o hipsterskiej i wysublimowanej muzyce... btw. byłeś na Asymmetry w tym roku?



I to chyba wszystko. Niestety, nie mam zbyt wielu przyjaciół tutaj : ((((
 
Z Boltem o hipsterskiej i wysublimowanej muzyce... btw. byłeś na Asymmetry w tym roku?


Niestety obecnie raczej nie szaleję z wydawaniem, także w jakieś koncerty/festiwale na poważniej mogę się bawić dopiero od przyszłego roku (od okolic maja), jakby co to można na jakimś coś kulturalnie spożyć ;)
 
Dzichados, bo pisał, ze razem wódki nigdy nie piliśmy.



Volf, by zobaczy jak moczy gacie ze strachu.



Z jakąś kobietą z forum, choc nie pamiętam czy takowa się udziela.
 
Spoko Ruff, chętnie bym sie z toba napił, a raczej dotrzymał Ci towarzystwa. W końcu po pierwszej kolejce ktoś musiał by cie zanieśc do domu.
 
Back
Top