Cztery osoby z forum + ja, do rozpicia trzy litry : )

Born2kill

UFC
Heavyweight
Stoner, dzięki za docenienie: DJa nie piję praktycznie, swoje wypiłem i nic z tego dobrego nie wynikało raczej nigdy, lepiej się żyje jak i trenuje bez ;)Pozwolę sobie nie wybrać, bo zbyt wiele osób, z którymi mógłbym pogadać lub przy takiej okazji i faktycznie coś wypić, ale jeśli już to jakaś łycha ;) No, ale z racji kategorii to za wiele mi nie trzeba w obecnych czasach i choć kiedyś było z tym lepiej to zawsze mi to było na rękę. Nie musiałem wlewać czegoś co niedobre w ilościach, w których musieli inni, a swoja osiągałem. Przynajmniej nigdy w życiu nie urwał mi się film, nawet, gdy leciałem bezwładny na glebę raz w życiu ;-) Przy opowieściach tak wielu ciężko mi sobie wyobrazić wręcz jak można faktycznie nie pamiętać co się działo podczas melanżu :DNajlepszy chyba byłby jakiś mini zlot, jeśli nie otwarty to choć wyselekcjonowany, żeby do Royal Rumble na starcie nie doszło ;) Pozdrawiam :)
 

Bolt

Bellator
Welterweight
W chwili obecnej to byłby Chmura (turniej w Mortala), Szady, Gaara, Wujek, Calo, TheChosen1... i jeszcze pewnie z 5 osób, ja właściwie nie piję, Tomek chyba też, Gaara woli zielone, Calo jest niepełnoletni, a reszta jakoś się podzieli, trudno.
 

Sajd

Ground Game
z_frajerami_nie_pije...
 

matiL3

Brutaal
Featherweight
sportowcy nie pija. hehe ogólnie z każdą mordeczką na forum wypił bym po 3 litry ; )
 

Mojso

KSW
Featherweight
Ej zlot mmarocks dobry idea. :D Coś jak konwent ale jakis lokal wynająć i balety :D
 

Halny

KSW
Middleweight
Ja tam nie będę wymieniać, bo jest multum takich ludzi na forum z którymi bym się chętnie napił. :-)
 

herrflick

M-1 Global
Heavyweight
Z wszystkimi prawie :)A Voranek i Lugasek mają u mnie dobrą flache za ratowanie nas zagermanicznych materiałami z Orange i nie tylko.Jak kiedys wpadniemy gdzies na siebie to słowa dotrzymam.
 

Comber

UFC
Middleweight
Z każdym bym wychylił. Jeśli już miałbym wybierać z użytkowników, pomijając redakcję to Orestos, Masutatsu, magik i Pan EM.
 

Bolt

Bellator
Welterweight
Ej ja mam tylko 2 zł, składamy się na litra?


Dobra myśl, ale obiecałem na Ciebie zagłosować we wszystkich kategoriach (user roku, troll roku itp.) na czacie, więc Ty płacisz większą część. Dobry układ.
 

zychal

PRIDE FC
Middleweight
skladka jak za czasow liceum :-)ten ma dwa zl ten 1.4 ten 6 itd i na flaszke sie uzbiera
arktica.jpg
kiedys byla po 11zl zl w lidlu bialeniedzwiedzie sie po niej widzialo :-)

albo

TV_w_r%C4%99kach_Cesarza.jpg
miales odbior bez telewizora:-)
 
Top