Cztery osoby z forum + ja, do rozpicia trzy litry : )

Stoner, dzięki za docenienie: D



Ja nie piję praktycznie, swoje wypiłem i nic z tego dobrego nie wynikało raczej nigdy, lepiej się żyje jak i trenuje bez ;)



Pozwolę sobie nie wybrać, bo zbyt wiele osób, z którymi mógłbym pogadać lub przy takiej okazji i faktycznie coś wypić, ale jeśli już to jakaś łycha ;) No, ale z racji kategorii to za wiele mi nie trzeba w obecnych czasach i choć kiedyś było z tym lepiej to zawsze mi to było na rękę. Nie musiałem wlewać czegoś co niedobre w ilościach, w których musieli inni, a swoja osiągałem. Przynajmniej nigdy w życiu nie urwał mi się film, nawet, gdy leciałem bezwładny na glebę raz w życiu ;-) Przy opowieściach tak wielu ciężko mi sobie wyobrazić wręcz jak można faktycznie nie pamiętać co się działo podczas melanżu :D



Najlepszy chyba byłby jakiś mini zlot, jeśli nie otwarty to choć wyselekcjonowany, żeby do Royal Rumble na starcie nie doszło ;) Pozdrawiam :)
 
W chwili obecnej to byłby Chmura (turniej w Mortala), Szady, Gaara, Wujek, Calo, TheChosen1... i jeszcze pewnie z 5 osób, ja właściwie nie piję, Tomek chyba też, Gaara woli zielone, Calo jest niepełnoletni, a reszta jakoś się podzieli, trudno.
 
z_frajerami_nie_pije...
 
sportowcy nie pija. hehe ogólnie z każdą mordeczką na forum wypił bym po 3 litry ; )
 
Ej zlot mmarocks dobry idea. :D Coś jak konwent ale jakis lokal wynająć i balety :D
 
Ja tam nie będę wymieniać, bo jest multum takich ludzi na forum z którymi bym się chętnie napił. :-)
 
Z wszystkimi prawie :)



A Voranek i Lugasek mają u mnie dobrą flache za ratowanie nas zagermanicznych materiałami z Orange i nie tylko.



Jak kiedys wpadniemy gdzies na siebie to słowa dotrzymam.
 
Z każdym bym wychylił. Jeśli już miałbym wybierać z użytkowników, pomijając redakcję to Orestos, Masutatsu, magik i Pan EM.
 
Ej ja mam tylko 2 zł, składamy się na litra?


Dobra myśl, ale obiecałem na Ciebie zagłosować we wszystkich kategoriach (user roku, troll roku itp.) na czacie, więc Ty płacisz większą część. Dobry układ.
 
skladka jak za czasow liceum :-)ten ma dwa zl ten 1.4 ten 6 itd i na flaszke sie uzbiera
arktica.jpg
kiedys byla po 11zl zl w lidlu bialeniedzwiedzie sie po niej widzialo :-)

albo

TV_w_r%C4%99kach_Cesarza.jpg
miales odbior bez telewizora:-)
 
Back
Top